Dziedzic Andrzej

Dziedzic Andrzej

Junior
rocznik-1995

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
1995
Suma punktów
5339.50
Liczba startów
222
Ranking-miejsce
1
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 33.11 40.00 Citizen - GS Solda/Sulden, ITA FIS Liczone do rankignu
2 40.19 40.00 Citizen - GS Solda/Sulden, ITA FIS Liczone do rankignu
3 dnf 0.00 National Junior Championships - SL Solda, ITA FIS Liczone do rankignu
4 DNF 0.00 FIS Race - SL Solda, ITA FIS Liczone do rankignu
5 72.74 37.00 FIS Race - SL Solda, ITA FIS Liczone do rankignu
6 dnf 0.00 National Championships - SL Spindleruv Mlyn, CZE FIS Liczone do rankignu
7 39.20 40.00 National Championships - GS Spindleruv Mlyn, CZE FIS Liczone do rankignu
8 45.82 40.00 FIS Race - GS Kouty nad Desnou, CZE FIS Liczone do rankignu
9 49.78 40.00 FIS Race - GS Kouty nad Desnou, CZE FIS Liczone do rankignu
10 67.25 40.00 FIS Race - GS Hinterstoder, AUT FIS Liczone do rankignu
11 dnf 0.00 FIS Race - GS Hinterstoder, AUT FIS Liczone do rankignu
12 dnf 0.00 FIS Race - SL Hinterstoder, AUT FIS Liczone do rankignu
13 42.90 40.00 FIS Race - SL Hinterstoder, AUT FIS Liczone do rankignu
14 1 18.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
15 dnf 0.00 Nor-Am Cup - GS Panorama, CAN FIS Liczone do rankignu
16 dnf 0.00 Nor-Am Cup - GS Panorama, CAN FIS Liczone do rankignu
17 dnf 0.00 Nor-Am Cup - SG Panorama, CAN FIS Liczone do rankignu
18 dnf 0.00 Nor-Am Cup - Alpine combined Panorama, CAN FIS Liczone do rankignu
19 32.56 40.00 FIS Race - GS Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
20 36.84 40.00 FIS Race - GS Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
21 50.41 40.00 FIS Race - SG Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
22 dnf 0.00 FIS Race - SG Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
23 dnf 0.00 Nor-Am Cup - GS Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
24 dsq 0.00 Nor-Am Cup - GS Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
25 dnf 0.00 Nor-Am Cup - SL Jackson, WY, USA FIS Liczone do rankignu
26 DNF 0.00 Nor-Am Cup - SL Jackson, WY, USA FIS Liczone do rankignu
27 DNF 0.00 FIS Race - SL Echo Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
28 54.18 40.00 FIS Race - SL Echo Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
29 dsq 0.00 National Junior Race - SL Vail Resort, USA FIS Liczone do rankignu
30 51.26 40.00 FIS Race - SL Vail Resort, USA FIS Liczone do rankignu
31 71.33 37.00 South American Cup - SG El Colorado, CHI FIS Liczone do rankignu
32 59.33 40.00 South American Cup - SG El Colorado, CHI FIS Liczone do rankignu
33 66.79 40.00 South American Cup - SG La Parva, CHI FIS Liczone do rankignu
34 45.02 40.00 South American Cup - SL La Parva, CHI FIS Liczone do rankignu
35 DSQ 0.00 South American Cup - GS El Colorado, CHI FIS Liczone do rankignu
36 dnf 0.00 National Championships - SL Valle Nevado, CHI FIS Liczone do rankignu
37 56.47 40.00 South American Cup - SG Valle Nevado, CHI FIS Liczone do rankignu
38 35.68 40.00 National Championships - GS Valle Nevado, CHI FIS Liczone do rankignu
39 DNF 0.00 Nor-Am Cup - GS Panorama, BC, CAN FIS Liczone do rankignu
40 DNF 0.00 Nor-Am Cup - GS Panorama, BC, CAN FIS Liczone do rankignu
41 46.09 40.00 Nor-Am Cup - SL Panorama, BC, CAN FIS Liczone do rankignu
42 78.93 34.00 Nor-Am Cup - SL Panorama, BC, CAN FIS Liczone do rankignu
43 51.27 40.00 Nor-Am Cup - Kombinacja Panorama, BC, CAN FIS Liczone do rankignu
44 DNF 0.00 Nor-Am Cup - SG Panorama, BC, CAN FIS Liczone do rankignu
45 61.84 40.00 Nor-Am Cup - SG Panorama, BC, CAN FIS Liczone do rankignu
46 DNF 0.00 Zawody FIS - GS Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
47 DNF 0.00 Zawody FIS - GS Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
48 DSQ 0.00 Zawody FIS/NJR - SL Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
49 DNF 0.00 Zawody FIS/NJR - SL Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
50 DNF 0.00 Nor-Am Cup - GS Aspen, CO, USA FIS Liczone do rankignu
51 DNF 0.00 Nor-Am Cup - GS Aspen, CO, USA FIS Liczone do rankignu
52 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Echo Mountaion, CO, USA FIS Liczone do rankignu
53 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Echo Mountaion, CO, USA FIS Liczone do rankignu
54 DNF 0.00 Zawody FIS - SL La Parva CHI FIS Liczone do rankignu
55 47.08 40.00 Zawody FIS - GS EL Colorado CHI FIS Liczone do rankignu
56 34.30 40.00 Zawody FIS - GS Burke Mtn, VT, USA FIS Liczone do rankignu
57 42.55 40.00 Zawody FIS - GS Burke Mtn, VT, USA FIS Liczone do rankignu
58 63.11 40.00 Zawody FIS - SG Burke Mtn, VT, USA FIS Liczone do rankignu
59 65.58 40.00 Zawody FIS - SG Burke Mtn, VT, USA FIS Liczone do rankignu
60 63.62 40.00 Zawody FIS - SC Nakiska, CAN FIS Liczone do rankignu
61 60.70 40.00 Zawody FIS - SG Nakiska, CAN FIS Liczone do rankignu
62 54.33 40.00 Zawody FIS - GS Nakiska, CAN FIS Liczone do rankignu
63 41.25 40.00 Zawody FIS - SL Bromont, CAN FIS Liczone do rankignu
64 30.38 40.00 Zawody FIS - GS Bromont, CAN FIS Liczone do rankignu
65 31.94 40.00 Zawody FIS - GS Bromont, CAN FIS Liczone do rankignu
66 44.61 40.00 Zawody FIS - GS Gore Mountain, NY, USA FIS Liczone do rankignu
67 35.06 40.00 Zawody FIS - SL Proctor Ski Area, NH, USA FIS Liczone do rankignu
68 58.77 40.00 Zawody FIS - SL Burke Mtn, VT, USA FIS Liczone do rankignu
69 77.10 34.00 Zawody FIS - SG Okemo Mountain, VT, USA FIS Liczone do rankignu
70 57.96 40.00 Zawody FIS - SL Sugarloaf, ME, USA FIS Liczone do rankignu
71 42.20 40.00 Zawody FIS - SL Stratton Mountain, VT, USA FIS Liczone do rankignu
72 46.64 40.00 Zawody FIS - GS Stratton Mountain, VT, USA FIS Liczone do rankignu
73 55.79 40.00 Zawody FIS - SL Surarloaf, ME, USA FIS Liczone do rankignu
74 47.64 40.00 Zawody FIS - GS Surarloaf, ME, USA FIS Liczone do rankignu
75 75.62 37.00 Zawody FIS - SG Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
76 94.94 26.50 Zawody FIS - DH Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
77 62.72 40.00 Zawody FIS - DH Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
78 105.09 20.50 Zawody FIS - DH Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
79 115.48 18.00 Zawody FIS - SC Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
80 104.81 21.50 Zawody FIS - SG Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
81 122.71 17.00 Zawody FIS - SG Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
82 116 18.00 Zawody FIS - DH Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
83 125.12 16.50 Zawody FIS - DH Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankignu
84 106.68 20.50 Zawody FIS - SG La Parva, Chile FIS Liczone do rankignu
85 94.92 26.50 Zawody FIS - SC La Parva, Chile FIS Liczone do rankignu
86 92.70 28.50 Zawody FIS - DH La Parva, Chile FIS Liczone do rankignu
87 69.86 40.00 Zawody FIS - DH La Parva, Chile FIS Liczone do rankignu
88 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Sunday River, ME, USA FIS Liczone do rankignu
89 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Sunday River, ME, USA FIS Liczone do rankignu
90 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Sugarloaf, ME, USA FIS Liczone do rankignu
91 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Sugarloaf, ME, USA FIS Liczone do rankignu
92 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Whiteface, NY, USA FIS Liczone do rankignu
93 56,97 40.00 Zawody FIS - SL Whiteface, NY, USA FIS Liczone do rankignu
94 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Whiteface, NY, USA FIS Liczone do rankignu
95 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Whiteface, NY, USA FIS Liczone do rankignu
96 dnf 0.00 Zawody FIS/NJC -SG Mammoth Mountain, CA, USA FIS Liczone do rankignu
97 147.5 13.50 Zawody FIS - DO Mammoth Mountain, CA, USA FIS Liczone do rankignu
98 dnf 0.00 Zawody FIS/NJC - SL Mammoth Mountain, CA, USA FIS Liczone do rankignu
99 dnf 0.00 Zawody FIS/NJC - GS Mammoth Mountain, CA, USA FIS Liczone do rankignu
100 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Burke, VT, USA FIS Liczone do rankignu
101 76.03 37.00 Zawody FIS - SL Proctor (Blackwater), NH, USA FIS Liczone do rankignu
102 97.79 24.50 Zawody FIS - SL Proctor (Blackwater), NH, USA FIS Liczone do rankignu
103 55.29 40.00 Zawody FIS - GS Stowe, VT, USA FIS Liczone do rankignu
104 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Stowe, VT, USA FIS Liczone do rankignu
105 100.51 22.50 Zawody FIS - SL Suicide Six, VT, USA FIS Liczone do rankignu
106 81.75 34.00 Zawody FIS - SG 2 Mont Ste Anne, QC CAN FIS Liczone do rankignu
107 91.21 28.50 Zawody FIS - SG 1 Mont Ste Anne, QC, CAN FIS Liczone do rankignu
108 47.61 40.00 Zawody FIS - GS Mont Ste Anne, QC, CAN FIS Liczone do rankignu
109 51.20 40.00 Zawody FIS - GS Mont Ste Anne, QC, CAN FIS Liczone do rankignu
110 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Stratton, VT, USA FIS Liczone do rankignu
111 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Stratton, VT, USA FIS Liczone do rankignu
112 59.92 40.00 Zawody FIS - GS Stratton, VT, USA FIS Liczone do rankignu
113 40.88 40.00 Zawody FIS - GS Sugarbush/USA FIS Liczone do rankignu
114 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Sugarbush/USA FIS Liczone do rankignu
115 65.3 40.00 Zawody FIS - SL Sugarbush/USA FIS Liczone do rankignu
116 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Sunday River/USA FIS Liczone do rankignu
117 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
118 1 18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
119 dnf 0.00 Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - slalom Innsbruck F Liczone do rankignu
120 15 16.00 Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - gigant Innsbruck F Liczone do rankignu
121 22 12.50 Zawody FIS - SG Innsbruck F Liczone do rankignu
122 dnf 0.00 Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - superkombinacja Innsbruck F Liczone do rankignu
123 23 12.00 Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - supergigant Innsbruck F Liczone do rankignu
124 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Kiruna F Liczone do rankignu
125 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Kiruna F Liczone do rankignu
126 22 12.50 Zawody FIS - gigant Levi F Liczone do rankignu
127 29 9.50 Zawody FIS - gigant Levi F Liczone do rankignu
128 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Kaabdalis F Liczone do rankignu
129 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Vratna F Liczone do rankignu
130 24 11.50 Zawody FIS - gigant Vratna F Liczone do rankignu
131 18 14.50 Zawody FIS - slalom Strsbkie Pleso F Liczone do rankignu
132 27 10.00 Zawody FIS - gigant Strsbskie Pleso F Liczone do rankignu
133 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - slalom Krynica A Liczone do rankignu
134 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - superkombinacja Krynica A Liczone do rankignu
135 11 12.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - supergigant Krynica A Liczone do rankignu
136 26 6.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - gigant Krynica A Liczone do rankignu
137 dnf 0.00 European Youth Olympic Festival - slalom Liberec F Liczone do rankignu
138 dnf 0.00 European Youth Olympic Festival - gigant LIberec F Liczone do rankignu
139 8 20.50 Zawody FIS - slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankignu
140 10 18.50 Zawody FIS - slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankignu
141 11 18.00 Zawody FIS - slalom Krynica F Liczone do rankignu
142 5 24.50 Zawody FIS - slalom Liptovska Teplicka F Liczone do rankignu
143 11 18.00 Zawody FIS - slalom Krynica F Liczone do rankignu
144 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Liptovska Teplicka F Liczone do rankignu
145 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Geilo F Liczone do rankignu
146 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Geilo F Liczone do rankignu
147 dnf 0.00 Zawody FIS - gigant Geilo F Liczone do rankignu
148 69 9.00 Zawody FIS - gigant Geilo F Liczone do rankignu
149 7 21.50 07 - Zawody FIS - gigant Abetone F Liczone do rankignu
150 1 26.00 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
151 1 26.00 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
152 1 26.00 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
153 1 26.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
154 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankignu
155 1 26.00 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankignu
156 2 23.50 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
157 2 23.50 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
158 3 21.50 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
159 1 26.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
160 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
161 5 24.50 04 - Zawody FIS SKIINTERKRITERIUM - gigant Ricky F Liczone do rankignu
162 14 16.50 03 - Zawody FIS SKIINTERKRITERIUM - slalom Ricky F Liczone do rankignu
163 1 26.00 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankignu
164 1 26.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
165 2 23.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
166 1 26.00 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
167 dnf 0.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
168 6 17.00 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
169 1 18.00 06 - WOM - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
170 3 14.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
171 1 18.00 05 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
172 25 11.00 08 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - gigant Abetone F Liczone do rankignu
173 26 10.50 07 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - slalom Abetone F Liczone do rankignu
174 1 18.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
175 1 18.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
176 2 23.50 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
177 2 23.50 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
178 1 26.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
179 1 26.00 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
180 3 21.50 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
181 1 26.00 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
182 1 26.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
183 2 23.50 34 - OOM junior młodszy - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
184 4 20.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
185 3 21.50 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankignu
186 3 21.50 31 - OOM junior młodszy - supergigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
187 39 9.00 06 - Zawody FIS - Topolino - gigant Topolino F Liczone do rankignu
188 37 9.00 05 - Zawody FIS - Topolino - slalom Topolino F Liczone do rankignu
189 dnf 0.00 02 - Zawody FIS - Ricky - gigant Ricky F Liczone do rankignu
190 dnf 0.00 01 - Zawody FIS - Ricky - slalom Ricky F Liczone do rankignu
191 3 21.50 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
192 3 21.50 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
193 1 26.00 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
194 4 20.00 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
195 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
196 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
197 2 23.50 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
198 2 23.50 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
199 2 23.50 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
200 1 18.00 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
201 1 26.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
202 1 26.00 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
203 1 26.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
204 1 26.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
205 1 18.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
206 1 26.00 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
207 5 24.50 08 - Zawody FIS - Zagreb/Sljeme - gigant Zagreb/Sljeme F Liczone do rankignu
208 dnf 0.00 07 - Zawody FIS - Zagreb/Sljeme - slalom Zagreb/Sljeme F Liczone do rankignu
209 1 10.00 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankignu
210 1 34.00 06 - Zawody FIS - Skiinterkriterium - slalom Vratna F Liczone do rankignu
211 3 28.50 05 - Zawody FIS - Skiinterkriterium - gigant Vratna F Liczone do rankignu
212 2 16.00 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
213 1 18.00 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
214 3 21.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
215 1 26.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
216 1 26.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
217 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
218 5 18.50 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
219 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
220 1 26.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
221 1 26.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
222 9 8.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
223 6 11.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
224 2 16.00 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
225 3 21.50 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
226 1 26.00 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
227 2 23.50 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankignu
228 4 20.00 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankignu
229 4 7.00 05 - Zawody obozowe - przedszkole I Zakopane C Liczone do rankignu
230 2 16.00 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
231 2 23.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
232 1 26.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
233 3 21.50 04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
234 dnf 0.00 03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
235 2 23.50 02 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankignu
236 24 7.00 01 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankignu
237 1 5.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
238 1 10.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
239 dnf 0.00 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
240 1 18.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
241 1 18.00 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
242 1 26.00 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
243 6 17.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
244 1 26.00 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica A Liczone do rankignu
245 2 23.50 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
246 1 18.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
247 1 18.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
248 1 26.00 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
249 4 20.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
250 1 10.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
251 1 26.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
252 1 26.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
253 1 10.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
254 1 18.00 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
255 1 18.00 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
256 1 18.00 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
257 4 13.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
258 3 21.50 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
259 1 26.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankignu
260 6 17.00 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
261 1 10.00 C01-Religa Cup - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
262 1 10.00 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankignu
263 6 17.00 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankignu
264 1 18.00 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
265 1 18.00 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
266 4 20.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
267 1 18.00 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
268 4 20.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
269 1 18.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
270 2 16.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
271 1 26.00 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
272 8 9.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
273 8 9.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
274 3 14.50 Finał Family Cup 2004 Niedzica B Liczone do rankignu
275 6 17.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
276 6 11.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
277 2 23.50 Koziołek Matołek Zakopane A Liczone do rankignu
278 7 10.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
279 2 23.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
280 1 10.00 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu
281 2 8.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
282 2 8.50 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
283 1 26.00 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankignu
284 1 26.00 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
285 2 16.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
286 1 10.00 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
287 2 16.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
288 4 13.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
289 1 10.00 Maso Corto maj Maso Corto C Liczone do rankignu
290 8 15.00 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankignu
291 12 6.50 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
292 9 14.00 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
293 2 8.50 Krompachy 2003 Słowacja C Liczone do rankignu