Dratwicka Zuzanna

Dratwicka Zuzanna

Pomocnik PZN

Data wstąpienia
2002-10-08
Data wygaśnięcia
2013-05-31
Rocznik
1995
Suma punktów
678.00
Liczba startów
82
Ranking-miejsce
110
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
3 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4 7 10.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
5 12 12.00 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
6 dnf 0.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
7 23 7.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
8 30 6.00 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
9 28 6.00 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
10 28 6.00 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
11 31 5.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
12 7 10.50 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
13 13 6.00 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
14 8 5.00 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
15 23 7.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
16 29 6.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
17 25 6.50 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
18 dnf 0.00 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
19 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
20 18 9.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
21 31 5.50 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
22 11 12.50 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
23 21 7.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
24 dnf 0.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
25 14 11.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
26 5 12.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
27 4 13.50 09 - WOM - sl.carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 3 14.50 08 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 2 8.50 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankignu
30 15 10.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
31 19 8.50 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
32 18 9.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
33 21 7.50 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
34 11 12.50 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
35 13 11.50 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
36 16 10.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
37 9 14.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
38 7 10.50 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 10 7.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 7 10.50 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 10 7.50 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 13 6.00 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
43 8 9.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
44 12 6.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
45 21 4.00 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
46 24 7.00 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
47 15 10.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
48 dnf 0.00 04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
49 20 8.00 03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
50 5 6.50 04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom Tonale C Liczone do rankignu
51 6 6.00 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
52 6 11.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
53 8 2.50 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
54 10 2.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
55 4 13.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
56 8 9.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
57 6 11.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
58 18 9.00 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
59 9 8.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
60 6 11.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
61 21 7.50 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
62 6 11.50 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
63 25 6.50 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
64 5 6.50 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
65 18 9.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
66 12 12.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
67 5 6.50 02-Obóz Sylwestrowy - gigant Nowy
Targ
C Liczone do rankignu
68 4 7.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
69 12 6.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70 13 6.00 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
71 10 7.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
72 16 4.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
73 23 7.00 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
74 15 10.50 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankignu
75 28 6.00 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
76 8 5.00 C01-Religa Cup - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
77 28 6.00 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
78 2 8.50 C12-Obóz 02 - Paganella - gigant Paganella,
Włochy
C Liczone do rankignu
79 28 6.00 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankignu
80 18 4.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
81 15 5.00 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
82 29 6.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
83 6 11.50 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
84 29 6.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
85 15 5.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
86 16 4.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
87 5 6.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu