Dominiewska Joanna

Dominiewska Joanna

Rocznik: 2002
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2006-12-12
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
1452.50
Liczba startów
119
Ranking-miejsce
36
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 8 15.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
2 dnf 0.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
3 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
4 10 13.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
5 12 12.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
6 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
7 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
8 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 3 14.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 4 13.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
14 4 13.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 dsq 0.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
18 10 13.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
19 12 12.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
20 18 9.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
21 22 7.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
22 15 10.50 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
23 20 8.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
24 13 11.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
25 22 7.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
26 11 12.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
27 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
28 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
29 14 11.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
30 19 8.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
31 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
32 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
33 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
37 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43 14 11.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
44 15 10.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
45 15 10.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
46 12 12.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
47 15 10.50 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
48 dnf 0.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
49 25 6.50 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
50 dnf 0.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
51 7 16.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
52 9 14.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
53 9 14.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
54 4 13.50 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
55 4 13.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
56 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 10 7.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
63 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
64 dnf 0.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
65 15 10.50 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
66 7 10.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
67
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69 25 6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
70
8
15.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
71
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
72
1
18.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
73
4
13.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
74
8
15.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
75
5
18.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
76
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
77
33
5.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
78
9
14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
79
8
9.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
80
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
81
2
8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
82
6
11.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
83
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
84
6
17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
85
5
12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
86
2
16.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
87
11
12.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
88
1
10.00 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankignu
89
11
12.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
90 17 9.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
91 19 8.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
92 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
93 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
94 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
95 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
96 8 9.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
97 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
98 dnf 0.00 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
99 11 12.50 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
100 19 8.50 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
101 22 7.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
102 19 8.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
103 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Isolaccia C Liczone do rankignu
104 26 6.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankignu
105 5 12.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
106 5 12.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
107 14 11.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
108 9 8.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
109 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
110 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
111 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
112 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
113 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
114 3 21.50 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
115 9 14.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
116 6 17.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
117 8 15.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
118 6 17.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
119 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
120 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
121 1 10.00 10 - Przedszkole Narciarskie III - Zakopane Zakopane C Liczone do rankignu
122 8 15.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
123 10 7.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
124 13 11.50 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
125 1 10.00 07 - Zawody obozowe - przedszkole 3 Zakopane C Liczone do rankignu
126 3 7.50 06 - Zawody obozowe - przedszkole 2 Zakopane C Liczone do rankignu
127 3 7.50 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankignu
128 7 5.50 05 - Zawody obozowe - przedszkole I Zakopane C Liczone do rankignu
129 1 10.00 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankignu
130 11 12.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu