Derwinis Agata

Derwinis Agata

Pomocnik PZN

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2014-05-31
Rocznik
1991
Suma punktów
1646.50
Liczba startów
122
Ranking-miejsce
29
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
1
5.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
2 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
3 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
5 27 10.00 10 - Zawody FIS - Mistrz.Polski - gigant Zakopane F Liczone do rankignu
6 dnf 0.00 09 - Zawody FIS - Mistrz.Polski -slalom Zakopane F Liczone do rankignu
7 6 11.50 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 5 12.50 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 1 18.00 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 2 16.00 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
12 1 18.00 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
13 2 16.00 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
14 1 18.00 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
15 3 14.50 02 - NPW I eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
16 8 15.00 32 - OOM junior - slalom Kasprowy A Liczone do rankignu
17 11 12.50 33 - OOM junior - superkombinacja Kasprowy A Liczone do rankignu
18 16 10.00 31 - OOM junior - gigant Kasprowy A Liczone do rankignu
19 15 10.50 30 - OOM junior - gigant Kasprowy A Liczone do rankignu
20 1 18.00 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
21 1 18.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
22 2 16.00 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
23 13 11.50 18-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankignu
24 13 11.50 17-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankignu
25 7 16.00 16-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankignu
26 dnf 0.00 15-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankignu
27 14 11.00 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Nosal A Liczone do rankignu
28 dnf 0.00 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Nosal A Liczone do rankignu
29 3 14.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
30 2 16.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
31 5 18.50 33-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - slalom Czarna Góra A Liczone do rankignu
32 12 12.00 32-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - komb Czarna Góra A Liczone do rankignu
33 22 7.00 31-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
34 7 16.00 30-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
35 75 9.00 06-Trofeo Topolino Sci - Mistrz. Świata - gigant Pinzolo F Liczone do rankignu
36 dnf 0.00 05-Trofeo Topolino Sci - Mistrz. Świata - slalom Pinzolo F Liczone do rankignu
37 2 16.00 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
38 9 14.00 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
39 4 20.00 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
40 23 12.00 02-Zawody FIS Ricky - gigant Ricky F Liczone do rankignu
41 23 12.00 01-Zawody FIS Ricky - slalom Ricky F Liczone do rankignu
42 2 8.50 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
43 4 20.00 10-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankignu
44 3 21.50 09-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankignu
45 3 21.50 08-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
46 4 20.00 07-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
47 11 12.50 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankignu
48 4 20.00 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankignu
49 5 18.50 04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
50 3 21.50 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
51 4 20.00 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
52 8 15.00 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
53 2 8.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
54 2 16.00 B08-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55 1 18.00 B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56 8 9.50 B06-Próba szybkościowa - Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
57 6 17.00 A46-Puchar Polski 16 - Puchar Dynastara - slalom Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
58 9 14.00 A45-Puchar Polski 15 - Puchar Dynastara - gigant Zakopane - Kasprowy A Liczone do rankignu
59 14 11.00 A44-Puchar Polski 14 - Puchar Rossignola - gigant Krynica A Liczone do rankignu
60 12 12.00 A43-Puchar Polski 13 - Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankignu
61 2 16.00 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
62 2 16.00 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
63 16 10.00 A40-Puchar Polski 10 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankignu
64 18 9.00 A39-Puchar Polski 09 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankignu
65 10 13.00 A38-Puchar Polski 08 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankignu
66 13 11.50 A37-Puchar Polski 07 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankignu
67 9 14.00 A15-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - kombinacja Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
68 18 9.00 A12-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
69 11 12.50 A14-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - slalom do komb Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
70 7 16.00 A13-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant do komb Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
71 dnf 0.00 A11-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
72 19 4.00 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
73 1 18.00 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
74 15 10.50 A36-Puchar Polski 06 - Ustrzyki Dolne - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
75 6 17.00 A35-Puchar Polski 05 - Ustrzyki Dolne - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
76 9 14.00 A34-Puchar Polski 04 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
77 5 18.50 A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
78 10 13.00 A32-Puchar Polski 02 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
79 10 13.00 A31-Puchar Polski 01 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
80 2 8.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
81 1 18.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
82 1 18.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
83 14 11.00 Mistrzostwa WOZN II Zakopane A Liczone do rankignu
84 12 12.00 Mistrzostwa WOZN Zakopane A Liczone do rankignu
85 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
86 5 12.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
87 6 17.00 Mistrzostwa TZN II Zakopane A Liczone do rankignu
88 7 16.00 Mistrzostwa TZN Zakopane A Liczone do rankignu
89 8 15.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
90 11 12.50 Puchar
Rossignola
Krynica A Liczone do rankignu
91 13 6.00 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
92 1 18.00 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
93 12 12.00 Mistrzostwa Śląska Szczyrk A Liczone do rankignu
94 2 8.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
95 12 12.00 Puchar Łysej Góry II dzień Dziwiszów A Liczone do rankignu
96 6 17.00 Puchar Łysej Góry Dziwiszów A Liczone do rankignu
97 8 5.00 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
98 16 10.00 Puchar Gondoli II dzień Krynica
Zdrój
A Liczone do rankignu
99 24 7.00 Puchar Gondoli Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
100 8 15.00 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
101 7 16.00 Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski II dzień Zakopane A Liczone do rankignu
102 19 8.50 Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski Zakopane A Liczone do rankignu
103 1 26.00 Kryterium Pierwszego Śniegu Kluszkowce A Liczone do rankignu
104 2 16.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
105 3 14.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
106 1 10.00 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
107 2 16.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
108 3 14.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
109 4 13.50 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
110 4 13.50 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
111 21 7.50 Puchar Polski WOZN II Kotelnica A Liczone do rankignu
112 16 10.00 Puchar Polski WOZN Zakopane A Liczone do rankignu
113 5 12.50 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
114 1 18.00 Family Cup 2003 Warszawa B Liczone do rankignu
115 8 9.50 NPW "DeSki" I eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
116 22 7.00 Puchar burmistrza Krynicy II Krynica A Liczone do rankignu
117 13 11.50 Puchar Burmistrza Krynica Krynica A Liczone do rankignu
118 3 7.50 Tonale - obóz Tonale, Włochy C Liczone do rankignu
119 3 7.50 Tonale 2003 Tonale Włochy C Liczone do rankignu
120 2 8.50 Religa Cup 2003 Warszawa C Liczone do rankignu
121 30 6.00 Mistrzostwa TZN Zakopane A Liczone do rankignu
122 16 10.00 Mistrzostwa TOZN II A Liczone do rankignu
123 18 9.00 Puchar Gondoli 2 Krynica A Liczone do rankignu
124 14 11.00 Puchar Gondoli Krynica A Liczone do rankignu
125 6 11.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
126 2 8.50 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankignu
127 4 13.50 I elim. Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu