Czapska Zuzanna

Czapska Zuzanna

Junior
rocznik-1998

Data wstąpienia
2002-10-01
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
1998
Suma punktów
4579.50
Liczba startów
244
Ranking-miejsce
2
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 DNF 0.00 FIS Race - Alpine combined Spindleruv Mlyn - Svaty Petr, CZE FIS Liczone do rankignu
2 DNF 0.00 FIS Race - SG Spindleruv Mlyn - Svaty Petr, CZE FIS Liczone do rankignu
3 66.34 40.00 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankignu
4 62.12 40.00 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankignu
5 DNF 0.00 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankignu
6 75.32 37.00 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankignu
7 DNF 0.00 FIS Race - SL Karlov pod Pradedem, CZE FIS Liczone do rankignu
8 82.94 34.00 FIS Race - SL Karlov pod Pradedem, CZE FIS Liczone do rankignu
9 DNF 0.00 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankignu
10 DNF 0.00 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankignu
11 53.17 40.00 FIS Race - GS Pyhä, FIN FIS Liczone do rankignu
12 64.16 40.00 FIS Race - SL Pyhä, FIN FIS Liczone do rankignu
13 DNF 0.00 FIS Race - SL Pyhä, FIN FIS Liczone do rankignu
14 71.59 37.00 FIS Race - GS Pyhä, FIN FIS Liczone do rankignu
15 DNF 0.00 FIS Race - SL Salla, FIN FIS Liczone do rankignu
16 67.93 40.00 FIS Race - SL Salla, FIN FIS Liczone do rankignu
17 103.97 21.50 FIS Race - GS Aal - Aal Skisenter, NOR FIS Liczone do rankignu
18 dnf 0.00 FIS Race - GS Aal - Aal Skisenter, NOR FIS Liczone do rankignu
19 65.74 40.00 FIS Race - GS Saelen, SWE FIS Liczone do rankignu
20 78.12 34.00 National Championships - SL Spindleruv Mlyn, CZE FIS Liczone do rankignu
21 dnf 0.00 National Championships - GS Spindleruv Mlyn, CZE FIS Liczone do rankignu
22 dnf 0.00 FIS Race - SL Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankignu
23 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Czarna Góra A Liczone do rankignu
24 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
25 68.34 40.00 FIS Race - SL Bílá, CZE FIS Liczone do rankignu
26 53.16 40.00 University Race - GS Bílá, CZE FIS Liczone do rankignu
27 dnf 0.00 FIS Race - SL Misecky, CZE FIS Liczone do rankignu
28 131.26 15.50 FIS Race - SL Misecky, CZE FIS Liczone do rankignu
29 101.03 22.50 FIS Race - GS Maribor, SLO FIS Liczone do rankignu
30 75.15 37.00 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerských h., CZE FIS Liczone do rankignu
31 dnf 0.00 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerských h., CZE FIS Liczone do rankignu
32 68.50 40.00 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerských h., CZE FIS Liczone do rankignu
33 dnf 0.00 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerských h., CZE FIS Liczone do rankignu
34 83.76 34.00 FIS Race - SL Karlov, CZE FIS Liczone do rankignu
35 56.98 40.00 FIS Race - SL Karlov, CZE FIS Liczone do rankignu
36 dnf 0.00 FIS Race - SL Passo Monte Croce - Kreuzpass, ITA FIS Liczone do rankignu
37 110.40 19.50 National Junior Race - SL Passo Monte Croce - Kreuzpass, ITA FIS Liczone do rankignu
38 114.77 18.00 FIS Race - GS St. Lambrecht, AUT FIS Liczone do rankignu
39 135.31 15.00 FIS Race - GS St. Lambrecht, AUT FIS Liczone do rankignu
40 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Albrechtice v Jizerskych horach CZE FIS Liczone do rankignu
41 78.15 34.00 Zawody FIS - SL Albrechtice v Jizerskych horach CZE FIS Liczone do rankignu
42 104.65 21.50 Zawody FIS - GS Vratna Paseky SVK FIS Liczone do rankignu
43 92.49 28.50 Zawody FIS - GS Vratna Paseky SVK FIS Liczone do rankignu
44 77.07 34.00 Zawody FIS - SL Strbske Pleso SVK FIS Liczone do rankignu
45 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Strbske Pleso SVK FIS Liczone do rankignu
46 108.48 19.50 Mistrzostwa Polski - SL Skrzyczne Szczyrk POL FIS Liczone do rankignu
47 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski - Kombinacja Skrzyczne Szczyrk POL FIS Liczone do rankignu
48 84.44 31.00 Mistrzostwa Polski - GS Skrzyczne Szczyrk POL FIS Liczone do rankignu
49 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski - SG Skrzyczne Szczyrk POL FIS Liczone do rankignu
50 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Zakopane POL A Liczone do rankignu
51 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Białka Tatrzańska POL FIS Liczone do rankignu
52 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Białka Tatrzańska POL A Liczone do rankignu
53 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy Białka Tatrzańska POL A Liczone do rankignu
54 dnf 0.00 Zawody FIS/NJC - SL St. Lambrecht AUT FIS Liczone do rankignu
55 148.08 13.50 Zawody FIS/NJC - GS St. Lambrecht AUT FIS Liczone do rankignu
56 dnf 0.00 Zawody FIS/NJC - SG St. Lambrecht AUT FIS Liczone do rankignu
57 69.71 40.00 Zawody FIS - SL Misecky CZE FIS Liczone do rankignu
58 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Misecky CZE FIS Liczone do rankignu
59 58.55 40.00 Zawody FIS - GS Krynica POL FIS Liczone do rankignu
60 52.69 40.00 Zawody FIS - GS Krynica POL FIS Liczone do rankignu
61 dnf 0.00 European Youth Olympic Festival - GS Malbun LIE FIS Liczone do rankignu
62 106.34 20.50 European Youth Olympic Festival - SL Malbun LIE FIS Liczone do rankignu
63 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Bansko BUL FIS Liczone do rankignu
64 dnf 0.00 Zawody FIS/NJC - SL Bansko BUL FIS Liczone do rankignu
65 112.94 18.50 Zawody FIS - SL Salla FIN FIS Liczone do rankignu
66 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Salla FIN FIS Liczone do rankignu
67 dsq 0.00 Zawody FIS - SL Pyhä FIN FIS Liczone do rankignu
68 98.28 24.50 Zawody FIS - GS Pyhä FIN FIS Liczone do rankignu
69 104.95 21.50 Zawody FIS - GS Pyhä FIN FIS Liczone do rankignu
70 57 9.00 Zawody FIS - SG Val d'Isere F Liczone do rankignu
71 20 8.00 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankignu
72 5 18.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
73 3 21.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankignu
74 38 9.00 Zawody FIS - SG Folgaria, ITA F Liczone do rankignu
75 3 21.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
76 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy Zakopane A Liczone do rankignu
77 9 14.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Jurgów A Liczone do rankignu
78 2 8.50 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankignu
79 3 21.50 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
80 5 18.50 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
81
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
82
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
83 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Vratna, SVK F Liczone do rankignu
84 1 26.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
85 dnf 0.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
86 5 18.50 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
87 dnf 0.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
88 5 18.50 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankignu
89 4 20.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankignu
90 dns 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
91 dns 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
92 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
93
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
94
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
95
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
96
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
97
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
98
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
99
2
16.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
100
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
101 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankignu
102 1 26.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - GS Harenda A Liczone do rankignu
103 14 11.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - SL Harenda A Liczone do rankignu
104 42 9.00 Zawody FIS - GS Topolino Folgaria/ITA F Liczone do rankignu
105 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Topolino Folgaria/ITA F Liczone do rankignu
106 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS Ustrzyki A Liczone do rankignu
107 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL Ustrzyki A Liczone do rankignu
108 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG Ustrzyki A Liczone do rankignu
109 3 21.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SC Ustrzyki A Liczone do rankignu
110 7 16.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar STACJI ŻAR - MMM Strefa B - GS Żar A Liczone do rankignu
111
5
18.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Stacji ŻAR - MMM Strefa B - GS Żar A Liczone do rankignu
112 4 20.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankignu
113 2 23.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankignu
114 1 10.00 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankignu
115
23
12.00 Zawody FIS - GS Ricky/CZE F Liczone do rankignu
116
31
9.00 Zawody FIS - SL Ricky/CZE F Liczone do rankignu
117
20
8.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - GS Ustrzyki A Liczone do rankignu
118
1
26.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - SL Ustrzyki A Liczone do rankignu
119 2 23.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankignu
120
7
16.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankignu
121 1 26.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankignu
122
2
23.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankignu
123 3 21.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
124 18 9.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankignu
125 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
126 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
127 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
128 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
129 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
130 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
131 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
132 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
133 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
134 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
135 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
136 27 10.00 Zawody FIS - GS Abetone F Liczone do rankignu
137 27 10.00 Zawody FIS - SL Abetone F Liczone do rankignu
138 5 18.50 Tauron Energy Ski Cup - slalom równoległy Kaniówka A Liczone do rankignu
139 dnf 0.00 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankignu
140 1 26.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda A Liczone do rankignu
141 2 23.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda A Liczone do rankignu
142 1 18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
143 dnf 0.00 Zawody FIS - Trofeo Topolino SL Folgarida F Liczone do rankignu
144 32 9.00 Zawody FIS - Trofeo Topolino GS Folgaria F Liczone do rankignu
145 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankignu
146 5 18.50 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankignu
147 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankignu
148 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankignu
149 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
150 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
151 6 17.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczyrk A Liczone do rankignu
152 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - supergigant Szczyrk A Liczone do rankignu
153 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankignu
154 2 23.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
155 22 12.50 Zawody FIS - SL Vratna F Liczone do rankignu
156 12 17.50 Zawody FIS - GS Vratna F Liczone do rankignu
157 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
158 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
159 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
160 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
161 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
162 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
163 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
164 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
165 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
166 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
167 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
168 2 23.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
169 3 21.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
170 2 16.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
171 2 16.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
172 3 21.50 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
173 2 23.50 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Krynica A Liczone do rankignu
174 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
175 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
176 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
177 3 21.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
178 2 8.50 Zawody obozowe - gigant San Candido C Liczone do rankignu
179 3 21.50 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Czarna Góra A Liczone do rankignu
180 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
181 29 6.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
182 6 22.50 Zawody FIS - gigant Ricky F Liczone do rankignu
183 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Ricky F Liczone do rankignu
184 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
185 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
186 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
187 1 26.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
188 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
189 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
190 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
191 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
192 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
193 7 16.00 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
194 17 9.50 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
195 4 20.00 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
196 2 16.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
197 9 14.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
198 6 17.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankignu
199 2 23.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
200 1 10.00 06 - zawody obozowe San
Candido
C Liczone do rankignu
201 11 12.50 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
202 7 16.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
203 8 15.00 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankignu
204 14 11.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
205 5 18.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
206 14 11.00 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
207 2 23.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
208 6 17.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
209 5 18.50 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
210 3 14.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
211 2 8.50 02 - zawody obozowe - slalom Hintertux C Liczone do rankignu
212 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
213 1 18.00 03 - WOM - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
214 2 16.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
215 2 16.00 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
216 2 16.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
217 2 16.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
218 2 23.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
219 3 21.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
220 1 26.00 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankignu
221 2 23.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
222 1 18.00 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
223 2 16.00 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
224 5 18.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
225 2 23.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
226 2 23.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
227 2 16.00 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
228 1 18.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
229 3 21.50 56 - Liga Zakopiańska VI Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
230 4 20.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankignu
231 7 16.00 54 - Liga Zakopiańska IV Kotelnica A Liczone do rankignu
232 3 7.50 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankignu
233 7 16.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
234 1 18.00 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
235 1 18.00 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
236 31 5.50 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankignu
237 9 14.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
238 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
239 2 16.00 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
240 1 18.00 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
241 4 13.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
242 3 21.50 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
243 1 26.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
244 2 16.00 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankignu
245 1 26.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
246 1 26.00 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
247 4 13.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
248 2 23.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
249 3 21.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
250 1 10.00 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankignu
251 1 10.00 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
252 2 23.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
253 1 26.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
254 1 18.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
255 1 5.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
256 1 10.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
257 1 5.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
258 6 11.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
259 2 16.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
260 7 10.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
261 8 15.00 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
262 1 26.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
263 1 26.00 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica A Liczone do rankignu
264 10 13.00 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
265 3 21.50 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
266 7 10.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
267 8 9.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
268 6 17.00 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
269 1 18.00 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
270 2 16.00 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
271 17 9.50 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
272 dnf 0.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
273 4 20.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
274 7 16.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
275 2 8.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
276 1 18.00 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
277 dnf 0.00 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
278 5 12.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
279 18 4.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
280 21 7.50 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
281 1 26.00 A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. Polana Szymoszkowa A Liczone do rankignu
282 32 5.50 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
283 2 8.50 C12-Obóz 02 - Paganella - gigant Paganella,
Włochy
C Liczone do rankignu
284 17 9.50 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankignu
285 22 3.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
286 22 3.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
287 22 7.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
288 20 8.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
289 dnf 0.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
290 1 18.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
291 5 18.50 Koziołek Matołek Zakopane A Liczone do rankignu
292 17 1.00 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
293 2 16.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
294 2 16.00 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
295 3 14.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu