Czapska Julianna

Czapska Julianna
Członek Zarządu

Instruktor Rekreacji specjalizacja narciarstwo alpejskie

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2014-05-31
Rocznik
1991
Suma punktów
894.00
Liczba startów
84
Ranking-miejsce
83
Funkcje
Władze
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2 5 12.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
3 7 10.50 02 - NPW I eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
4 1 10.00 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
5 16 4.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
6 7 10.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
7 16 4.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
8 11 7.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
9 13 6.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
10 15 10.50 33-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - slalom Czarna Góra A Liczone do rankignu
11 16 10.00 32-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - komb Czarna Góra A Liczone do rankignu
12 18 9.00 31-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
13 25 6.50 30-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
14 3 14.50 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
15 5 6.50 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
16 11 12.50 10-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankignu
17 9 14.00 09-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankignu
18 17 9.50 08-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
19 16 10.00 07-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
20 20 8.00 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
21 11 12.50 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
22 21 7.50 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
23 5 6.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
24 6 11.50 B08-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 3 14.50 B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 4 13.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
27 10 7.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
28 17 9.50 A12-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
29 20 8.00 A15-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - kombinacja Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
30 19 8.50 A14-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - slalom do komb Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
31 22 7.00 A13-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant do komb Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
32 19 8.50 A11-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
33 2 16.00 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
34 5 12.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
35 18 9.00 A36-Puchar Polski 06 - Ustrzyki Dolne - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
36 15 10.50 A35-Puchar Polski 05 - Ustrzyki Dolne - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
37 dnf 0.00 A32-Puchar Polski 02 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
38 16 10.00 A31-Puchar Polski 01 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
39 2 16.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
40 2 16.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
41 17 9.50 Mistrzostwa WOZN II Zakopane A Liczone do rankignu
42 14 11.00 Mistrzostwa WOZN Zakopane A Liczone do rankignu
43 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
44 10 13.00 Puchar Śląska II dzień Szczyrk A Liczone do rankignu
45 6 11.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
46 15 10.50 Mistrzostwa TZN II Zakopane A Liczone do rankignu
47 15 10.50 Mistrzostwa TZN Zakopane A Liczone do rankignu
48 9 14.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
49 14 11.00 Puchar Rossignola Krynica A Liczone do rankignu
50 17 9.50 Puchar
Rossignola
Krynica A Liczone do rankignu
51 5 12.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
52 12 6.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
53 9 14.00 Mistrzostwa Śląska Szczyrk A Liczone do rankignu
54 3 7.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
55 7 16.00 Puchar Łysej Góry II dzień Dziwiszów A Liczone do rankignu
56 10 13.00 Puchar Łysej Góry Dziwiszów A Liczone do rankignu
57 3 7.50 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
58 11 12.50 Puchar Gondoli II dzień Krynica
Zdrój
A Liczone do rankignu
59 12 12.00 Puchar Gondoli Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
60 4 20.00 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
61 15 10.50 Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski II dzień Zakopane A Liczone do rankignu
62 12 12.00 Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski Zakopane A Liczone do rankignu
63 6 11.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
64 4 13.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
65 4 7.00 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
66 4 13.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
67 4 13.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
68 1 10.00 Maso Corto maj Maso Corto C Liczone do rankignu
69 3 14.50 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
70 3 14.50 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
71 23 7.00 Puchar Polski WOZN II Kotelnica A Liczone do rankignu
72 22 7.00 Puchar Polski WOZN Zakopane A Liczone do rankignu
73 6 11.50 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
74 3 14.50 NPW "DeSki" I eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
75 19 8.50 Puchar burmistrza Krynicy II Krynica A Liczone do rankignu
76 14 11.00 Puchar Burmistrza Krynica Krynica A Liczone do rankignu
77 2 8.50 Tonale - obóz Tonale, Włochy C Liczone do rankignu
78 2 8.50 Tonale 2003 Tonale Włochy C Liczone do rankignu
79 30 6.00 Mistrzostwa TZN Zakopane A Liczone do rankignu
80 23 7.00 Mistrzostwa TOZN II A Liczone do rankignu
81 21 7.50 Puchar Gondoli 2 Krynica A Liczone do rankignu
82 13 11.50 Liga Młodzików Ustrzyki II Ustrzyki A Liczone do rankignu
83 10 7.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
84 1 10.00 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankignu
85 4 13.50 I elim. Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu