Ciałowicz Antoni

Data wstąpienia
2008-09-30
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
532.50
Liczba startów
80
Ranking-miejsce
131

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 44 5.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
2 36 5.50 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
3 10 13.00 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
4 33 5.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
5 31 5.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
6 36 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
7 40 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
8 dsq 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
9 dsq 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
10 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 12 6.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 14 5.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 15 5.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
14 13 6.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15 dsq 0.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 22 7.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
17 32 5.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
18 30 6.00 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankignu
19 26 6.50 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankignu
20 17 9.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
21 30 6.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankignu
22 9 8.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
23 13 6.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
24 5 6.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
25 22 7.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
26 11 3.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
27 15 5.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 14 5.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 15 5.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
31 15 5.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
32 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33
31
5.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
34
29
6.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
35
10
7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
36
10
7.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
37
16
10.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
38
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39
13
6.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40
8
5.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
41
17
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42
14
5.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43
10
7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44
14
5.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45
10
7.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46
14
5.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
47
24
7.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
48
12
6.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
49
13
6.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
50
3
7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
51
9
8.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
52
10
7.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
53
21
7.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
54
30
6.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
55
19
8.50 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
56
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
59
10
4.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
60
14
5.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61
5
3.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
62
10
7.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63
5
12.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
64
16
4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
65
5
12.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
66
24
7.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
67
6
6.00 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankignu
68 23 7.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
69 36 5.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
70 16 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 14 5.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72 6 6.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
73 18 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74 18 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75 15 5.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76 14 5.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
77 25 6.50 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
78 29 6.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
79 26 6.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
80 5 6.50 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankignu
81 19 8.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
82 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
83 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
84 5 6.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
85 22 3.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
86 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
87 3 7.50 Zawody obozowe - gigant Isolaccia C Liczone do rankignu
88 2 8.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu