Chmielewski Maciej

Data wstąpienia
2002-09-10
Data wygaśnięcia
2014-05-31
Rocznik
1998
Suma punktów
700.00
Liczba startów
94
Ranking-miejsce
104

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 7 5.50 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankignu
2 25 6.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
3 17 9.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
4
7
5.50 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankignu
5
25
6.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankignu
6 dsq 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankignu
7
29
6.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankignu
8
24
7.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankignu
9 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 9 14.00 Tauron Energy Ski Cup - slalom równoległy Kaniówka A Liczone do rankignu
12 17 9.50 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankignu
13 dnf 0.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda A Liczone do rankignu
14 29 6.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda A Liczone do rankignu
15 28 6.00 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankignu
16 25 6.50 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankignu
17 33 5.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankignu
18 29 6.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankignu
19 2 8.50 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankignu
20 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
21 28 6.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
22 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 11 7.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 11 7.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 9 8.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 29 6.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
30 34 5.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
31 12 6.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
32 16 10.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
33 17 9.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
34 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
35 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
36 dsq 0.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
37 17 9.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
38 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 10 7.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 11 7.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43 41 5.50 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
44 28 6.00 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
45 36 5.50 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
46 6 6.00 06 - zawody obozowe San
Candido
C Liczone do rankignu
47 39 5.50 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankignu
48 23 7.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
49 26 6.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
50 36 5.50 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
51 13 6.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52 2 8.50 02 - zawody obozowe - slalom Hintertux C Liczone do rankignu
53 11 7.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
54 15 5.00 03 - WOM - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55 12 6.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56 14 5.50 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57 10 7.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
58 14 5.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
59 30 6.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
60 36 5.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
61 7 5.50 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankignu
62 31 5.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
63 39 5.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
64 16 4.50 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
65 19 4.00 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
66 11 7.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
67 37 5.50 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankignu
68 3 7.50 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankignu
69 10 7.50 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
70 12 6.50 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
71 11 7.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72 21 4.00 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
73 7 10.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
74 11 12.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
75 31 5.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
76 28 6.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
77 4 7.00 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankignu
78 21 7.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
79 10 7.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
80 8 5.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
81 12 1.50 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
82 11 7.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
83 27 3.00 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
84 25 6.50 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
85 15 10.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
86 23 7.00 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
87 27 3.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
88 24 3.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
89 5 12.50 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
90 10 7.50 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
91 35 5.50 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
92 6 6.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
93 5 6.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
94 dnf 0.00 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
95 5 6.50 C15-Obóz 05 - Przedszkole Narciarskie I - Zakopane Zakopane C Liczone do rankignu
96 9 14.00 A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. Polana Szymoszkowa A Liczone do rankignu
97 3 14.50 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
98 dnf 0.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
99 10 7.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
100 41 5.50 Koziołek Matołek Zakopane A Liczone do rankignu
101 7 10.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
102 8 9.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu