Chmielewska Zofia

Chmielewska Zofia

Pomocnik PZN

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
1994
Suma punktów
1567.50
Liczba startów
145
Ranking-miejsce
31
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
3 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
4 4 13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
5 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 8 9.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 20 8.00 38 - OOM junior - dwubój slalomowy Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
14 19 8.50 37 - OOM junior - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
15 dnf 0.00 36 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
16 20 8.00 35 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
17 42 9.00 06 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankignu
18 39 9.00 05 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankignu
19 2 8.50 03 - zawody obozowe - slalom Maso
Corto
C Liczone do rankignu
20 3 7.50 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankignu
21 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 3 14.50 05 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 1 18.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 2 16.00 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 4 13.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
26 5 12.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
27 20 8.00 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
28 dnf 0.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
29 9 14.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
30 15 10.50 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
31 9 14.00 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
32 4 20.00 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
33 9 14.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
34 8 15.00 34 - OOM junior młodszy - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
35 10 13.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
36 16 10.00 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankignu
37 16 10.00 31 - OOM junior młodszy - supergigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
38 3 14.50 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
39 10 7.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
40 3 7.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
41 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
42 14 11.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
43 10 13.00 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
44 dnf 0.00 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
45 15 10.50 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
46 8 15.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
47 9 14.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
48 2 16.00 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
49 9 8.50 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
50 10 13.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
51 7 16.00 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
52 7 16.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
53 dnf 0.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
54 3 14.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
55 5 18.50 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
56 2 16.00 07 - WOM -gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57 4 13.50 08 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 4 7.00 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankignu
59 11 12.50 33 - OOM junior młodszy - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
60 9 14.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Szczyrk A Liczone do rankignu
61 15 10.50 31 - OOM junior młodszy - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankignu
62 8 15.00 30 - OOM junior młodszy - supergigant Szczyrk A Liczone do rankignu
63 3 14.50 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
64 4 13.50 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
65 13 11.50 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
66 17 9.50 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
67 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
68 15 10.50 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
69 12 12.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
70 12 12.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
71 11 7.00 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72 3 14.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73 11 7.00 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74 3 14.50 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75 5 12.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
76 6 11.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
77 11 12.50 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
78 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
79 15 10.50 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankignu
80 10 13.00 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankignu
81 8 15.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
82 8 15.00 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
83 3 21.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
84 10 13.00 04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
85 16 10.00 03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
86 2 8.50 04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom Tonale C Liczone do rankignu
87 3 7.50 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
88 5 12.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
89 4 7.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
90 3 3.50 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
91 12 6.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
92 8 9.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
93 14 5.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
94 20 8.00 18-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankignu
95 30 6.00 17-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankignu
96 23 7.00 16-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankignu
97 15 10.50 15-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankignu
98 14 11.00 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Nosal A Liczone do rankignu
99 15 10.50 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Nosal A Liczone do rankignu
100 13 6.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
101 12 6.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
102 9 8.50 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankignu
103 3 14.50 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankignu
104 5 12.50 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankignu
105 9 14.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
106 4 7.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
107 19 8.50 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankignu
108 27 6.50 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankignu
109 17 9.50 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
110 25 6.50 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
111 16 10.00 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
112 8 5.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
113 8 9.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
114 3 14.50 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
115 5 12.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
116 4 13.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
117 17 9.50 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
118 23 7.00 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
119 6 6.00 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankignu
120 15 10.50 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankignu
121 4 13.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
122 4 13.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
123 15 10.50 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
124 6 11.50 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
125 14 11.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
126 5 6.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
127 8 9.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
128 11 7.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
129 23 7.00 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
130 11 7.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
131 7 10.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
132 10 7.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
133 9 8.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
134 34 5.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
135 12 3.00 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu
136 10 4.00 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
137 24 7.00 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankignu
138 25 6.50 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
139 24 3.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
140 10 4.00 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
141 10 13.00 XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
142 16 4.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
143 4 13.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
144 2 8.50 Maso Corto maj Maso Corto C Liczone do rankignu
145 11 7.00 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
146 8 9.50 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
147 7 16.00 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
148 7 16.00 Koziołek Matołek 2003 Zakopane A Liczone do rankignu
149 13 6.00 NPW "DeSki" I eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
150 8 15.00 XXVI Liga Zakopiańska - III eliminacja Kaniówka A Liczone do rankignu
151 10 13.00 XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja Kotelnica Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
152 6 11.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
153 3 7.50 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankignu