Cąkała Ariana

Cąkała Ariana

Junior młodszy
rocznik-2000
trener-Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2006-01-31
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2000
Suma punktów
2672.50
Liczba startów
188
Ranking-miejsce
8
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 FIS Race - SL Devils Glen, ON CAN FIS Liczone do rankignu
2 dnf 0.00 FIS Race - SL Stowe Mountain Resort, USA FIS Liczone do rankignu
3 dnf 0.00 FIS Race - SL Stowe Mountain Resort, USA FIS Liczone do rankignu
4 dnf 0.00 National Junior Race - SL Stowe Mountain Resort, USA FIS Liczone do rankignu
5 dnf 0.00 University Race - SL Proctor Ski Area, USA FIS Liczone do rankignu
6 129.37 15.50 University Race - SL Proctor Ski Area, USA FIS Liczone do rankignu
7 dnf 0.00 FIS Race - GS Mount Sunapee Resort, USA FIS Liczone do rankignu
8 DNF 0.00 FIS Race - GS Stratton, USA FIS Liczone do rankignu
9 153.59 12.50 FIS Race - GS Georgian Peaks, CAN FIS Liczone do rankignu
10 138.16 14.50 FIS Race - SG Georgian Peaks, CAN FIS Liczone do rankignu
11 DNF 0.00 FIS Race - SL Devils Glen, CAN FIS Liczone do rankignu
12 146.40 13.50 FIS Race - SL Devils Glen, CAN FIS Liczone do rankignu
13 208.28 0.00 FIS Race - GS Dartmouth Skiway, USA FIS Liczone do rankignu
14 DNF 0.00 FIS Race - SL Shawnee Peak Ski Area, USA FIS Liczone do rankignu
15 DNF 0.00 FIS Race - SL Shawnee Peak Ski Area, USA FIS Liczone do rankignu
16 129.27 15.50 FIS Race - SL Proctor Ski Area, USA FIS Liczone do rankignu
17 DNF 0.00 Entry League FIS races - SL Owls Head, CAN FIS Liczone do rankignu
18 259.31 0.00 Entry League FIS races - SL Owls Head, CAN FIS Liczone do rankignu
19 161.07 11.50 FIS Race - GS Sugarbush/Mt Ellen, VT, USA FIS Liczone do rankignu
20 172.09 10.00 FIS Race - GS Sugarbush/Mt Ellen, VT, USA FIS Liczone do rankignu
21 DNF 0.00 FIS Race - GS Gore Mountain, USA FIS Liczone do rankignu
22 DNF 0.00 FIS Race - SL Sunday River Resort, USA FIS Liczone do rankignu
23 11 12.50 MPP - Finał - Puchar KS Narciarnia (GS) Ździar A Liczone do rankignu
24 8 15.00 MPP - Finał Puchar KS Narciarnia (GS) Kluszkowce A Liczone do rankignu
25
2
16.00 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
26
2
16.00 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
27 4 20.00 MPP - Puchar klubu WKN (SL) Kotelnica A Liczone do rankignu
28 9 14.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Kotelnica A Liczone do rankignu
29 dsq 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica A Liczone do rankignu
30 6 17.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SC) Kotelnica A Liczone do rankignu
31 10 13.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SG) Kotelnica A Liczone do rankignu
32 11 12.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankignu
33 9 14.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Harenda A Liczone do rankignu
34
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
35
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
36 9 14.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
37 23 7.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
38 9 14.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
39 6 17.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
40 12 12.00 MPP - Puchar Słotwin (GS) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankignu
41 DNF 0.00 MPP - Puchar Słotwin (SL) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankignu
42 7 16.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
43 8 15.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
44 2 16.00 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
45
7
10.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
46 10 13.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankignu
47 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankignu
48
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
53
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
54
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56 48 9.00 Zawody FIS - SG Val d'Isere F Liczone do rankignu
57 4 20.00 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankignu
58 7 16.00 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
59 8 15.00 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankignu
60 1 10.00 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankignu
61 3 21.50 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
62 19 8.50 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
63 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
64
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
65 dsq 0.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
66 5 18.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
67 dnf 0.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
68 4 20.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
69 5 18.50 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankignu
70 3 21.50 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankignu
71 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
72
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
73 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
77
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78 dns 0.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
80 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Val di Sere/FRA F Liczone do rankignu
81 58 9.00 Zawody FIS - SG Val di Sere/FRA F Liczone do rankignu
82
3
14.50 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankignu
83
2
16.00 Narciarski Puchar Mazowsza III Jurgów B Liczone do rankignu
84
6
17.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankignu
85 10 13.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - GS Harenda A Liczone do rankignu
86 9 14.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - SL Harenda A Liczone do rankignu
87
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
88
2
16.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
89
10
13.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar STACJI ŻAR - MMM Strefa B - GS Żar A Liczone do rankignu
90
13
11.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Stacji ŻAR - MMM Strefa B - GS Żar A Liczone do rankignu
91 5 18.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankignu
92 19 8.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankignu
93
3
7.50 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankignu
94
23
12.00 Zawody FIS - GS Ricky/CZE F Liczone do rankignu
95
27
10.00 Zawody FIS - SL Ricky/CZE F Liczone do rankignu
96
20
8.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - GS Ustrzyki A Liczone do rankignu
97
13
11.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - SL Ustrzyki A Liczone do rankignu
98
7
16.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankignu
99
12
12.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankignu
100
9
14.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankignu
101
6
17.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankignu
102 17 9.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
103 8 15.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankignu
104 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
105 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
106 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
107 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
108 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
109 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
110 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
111 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
112 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
113 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
114 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
115 5 12.50 NPM - IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
116 7 10.50 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
117 6 17.00 Tauron Energy Ski Cup - slalom równoległy Kaniówka A Liczone do rankignu
118 14 11.00 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankignu
119 17 9.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda A Liczone do rankignu
120 21 7.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda A Liczone do rankignu
121 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
122 3 14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
123 16 10.00 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankignu
124 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankignu
125 19 8.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankignu
126 14 11.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
127 14 11.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
128 20 13.50 Zawody FIS - SL Vratna F Liczone do rankignu
129 22 12.50 Zawody FIS - GS Vratna F Liczone do rankignu
130 18 9.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
131 15 10.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
132 6 11.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
133 7 10.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
134 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
135 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
136 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
137 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
138 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
139 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
140 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
141 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
142 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
143 1 18.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
144 3 14.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
145 3 21.50 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
146 3 21.50 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
147 1 10.00 Zawody obozowe San Candido C Liczone do rankignu
148 5 18.50 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
149 6 17.00 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
150 5 18.50 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
151 2 16.00 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
152 1 18.00 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
153 4 20.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
154 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
155 1 10.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
156 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
157 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
158 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
159 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
160 7 16.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
161 4 13.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
162 4 13.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
163 10 13.00 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankignu
164 6 17.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
165 9 14.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
166 1 10.00 05 - zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankignu
167 9 14.00 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
168 3 14.50 10 - NPM - Eliminacja II Krynica B Liczone do rankignu
169 3 14.50 09 - NPM - Eliminacja I Krynica B Liczone do rankignu
170 7 16.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
171 12 12.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
172 5 12.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
173 6 11.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
174 8 9.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
175 1 18.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
176 1 18.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
177 3 21.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
178 5 18.50 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
179 4 20.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
180 4 20.00 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankignu
181 10 13.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
182 7 10.50 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
183 5 12.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
184 5 18.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
185 1 10.00 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankignu
186 1 26.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
187 2 23.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
188 10 7.50 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
189 9 8.50 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
190 2 16.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
191 6 17.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankignu
192 8 15.00 54 - Liga Zakopiańska IV Kotelnica A Liczone do rankignu
193 2 23.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
194 3 7.50 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankignu
195 10 13.00 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankignu
196 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
197 11 7.00 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
198 6 11.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
199 3 21.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
200 3 14.50 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankignu
201 18 9.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
202 3 21.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
203 1 10.00 05 - Zawody obozowe - San Lugano - gigant San
Lugano
C Liczone do rankignu
204 3 7.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
205 2 4.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
206 2 8.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
207 1 5.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
208 1 10.00 06- Przedszkole Narciarskie - Basieńka Basieńka C Liczone do rankignu
209 5 12.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
210 2 23.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
211 2 23.50 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
212 15 5.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
213 16 4.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
214 4 7.00 04-Obóz Pinzolo - gigant Pinzolo C Liczone do rankignu