Bobiński Jakub

Data wstąpienia
2008-09-15
Data wygaśnięcia
2013-05-31
Rocznik
2001
Suma punktów
515.00
Liczba startów
38
Ranking-miejsce
134

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
3
14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
2
3
14.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
3
6
6.00 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankignu
4 dnf 0.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
5 9 14.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
6 11 12.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
7 8 15.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
8 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
9 3 7.50 Zawody obozowe - ferie Annaberg C Liczone do rankignu
10 39 5.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
11 9 8.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
14 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 16 10.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
18 4 7.00 Zawody obozowe San Candido C Liczone do rankignu
19 12 12.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
20 1 10.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
21 9 8.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 5 18.50 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
23 3 21.50 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankignu
24 3 21.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
25 3 21.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
26 3 21.50 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
27 4 20.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
28 3 21.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
29 2 16.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 5 12.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
31 5 12.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
32 10 13.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
33 5 18.50 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
34 4 20.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
35 13 11.50 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankignu
36 12 12.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
37 13 11.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
38 5 6.50 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankignu
39 12 12.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu