Blauth Wojciech

Data wstąpienia
2006-01-05
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
1999
Suma punktów
984.50
Liczba startów
109
Ranking-miejsce
71

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 8 9.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
2 5 12.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
3
8
9.50 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
4
3
14.50 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
5
3
14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
6
3
14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
7 8 9.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
8
5
12.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
9
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11
4
13.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
12
5
12.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
13 10 4.00 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankignu
14
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
15
5
12.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
16 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
17
3
14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
18
4
13.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
19
5
6.50 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankignu
20
11
7.00 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankignu
21
10
7.50 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankignu
22 17 9.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
23 dsq 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankignu
24 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 5 6.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
27 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
31 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33 8 9.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 18 9.00 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankignu
36 20 8.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda A Liczone do rankignu
37 24 7.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda A Liczone do rankignu
38 6 11.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
39 6 11.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
40 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankignu
41 19 8.50 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankignu
42 5 6.50 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankignu
43 34 5.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
44 33 5.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
45 17 4.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
46 17 4.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
47 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 9 8.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 5 6.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
50 11 7.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
54 36 5.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
55 37 5.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
56 15 5.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
57 14 5.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
58 16 10.00 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
59 28 6.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
60 31 5.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
61 31 5.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
62 25 6.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
63 7 5.50 Zawody obozowe - gigant San Candido C Liczone do rankignu
64 15 5.00 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
65 13 6.00 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
66 30 6.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
67 22 7.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
68 16 10.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
69 27 6.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
70 13 6.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 18 4.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72 14 11.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
73 11 7.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
74 10 7.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
75 22 7.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
76 3 7.50 05 - zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankignu
77 13 11.50 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
78 5 12.50 09 - NPM - Eliminacja I Krynica B Liczone do rankignu
79 12 12.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
80 9 8.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
81 3 14.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
82 7 10.50 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
83 14 5.50 03 - WOM - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
84 9 8.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
85 10 7.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
86 13 11.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
87 27 6.50 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankignu
88 5 12.50 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
89 10 7.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
90 17 9.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
91 4 7.00 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankignu
92 21 7.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
93 26 6.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
94 9 8.50 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
95 4 13.50 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
96 16 10.00 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankignu
97 14 11.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
98 18 4.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
99 5 12.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
100 15 5.00 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
101 10 13.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
102 30 6.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
103 20 8.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
104 3 7.50 05 - Zawody obozowe - San Lugano - gigant San
Lugano
C Liczone do rankignu
105 3 7.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
106 10 2.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
107 15 1.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
108 6 6.00 06- Przedszkole Narciarskie - Basieńka Basieńka C Liczone do rankignu
109 12 6.50 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
110 43 5.50 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
111 2 8.50 04-Obóz Pinzolo - gigant Pinzolo C Liczone do rankignu
112 5 6.50 02-Obóz Sylwestrowy - gigant Nowy
Targ
C Liczone do rankignu