Blanc Leon

Blanc Leon

Rocznik: 2001
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2009-10-13
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2001
Suma punktów
2414.00
Liczba startów
160
Ranking-miejsce
11
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankignu
2 dnf 0.00 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankignu
3 dnf 0.00 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankignu
4 dnf 0.00 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankignu
5 90.55 28.50 FIS Race - SL Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankignu
6 77.66 34.00 FIS Race - GS Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankignu
7 dnf 0.00 FIS Race - SL Zakopane, POL FIS Liczone do rankignu
8 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL Laworta Ustrzyki, POL A Liczone do rankignu
9 13 11.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS Laworta Ustrzyki, POL A Liczone do rankignu
10 10 13.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
11 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A kombinacja Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
12 89.79 31.00 National Championships - SG Szczyrk, POL FIS Liczone do rankignu
13 133.92 15.00 National Championships - Alpine combined Szczyrk, POL FIS Liczone do rankignu
14 dnf 0.00 National Championships - SL Szczyrk, POL FIS Liczone do rankignu
15 90.64 28.50 National Championships - GS Szczyrk, POL FIS Liczone do rankignu
16 dnf 0.00 Citizen - SL Spindleruv Mlyn, CZE FIS Liczone do rankignu
17 101.00 22.50 Citizen - SL Spindleruv Mlyn, CZE FIS Liczone do rankignu
18 dnf 0.00 University Race - SL Bila v Beskydech, CZE FIS Liczone do rankignu
19 104.06 21.50 University Race - GS Bila v Beskydech, CZE FIS Liczone do rankignu
20 dnf 0.00 FIS Race - SL Zakopane, POL FIS Liczone do rankignu
21 dnf 0.00 FIS Race - SL Zakopane, POL FIS Liczone do rankignu
22 169.01 10.50 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankignu
23 dnf 0.00 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankignu
24 dnf 0.00 FIS Race - GS Krynica, POL FIS Liczone do rankignu
25 80.97 34.00 FIS Race - GS Krynica, POL FIS Liczone do rankignu
26 dnf 0.00 FIS Race - SL Mala Moravka, CZE FIS Liczone do rankignu
27 dnf 0.00 FIS Race - SL Mala Moravka, CZE FIS Liczone do rankignu
28 114.40 18.00 FIS Race - GS Pec pod Snezkou, CZE FIS Liczone do rankignu
29 dnf 0.00 FIS Race - GS Pec pod Snezkou, CZE FIS Liczone do rankignu
30 111.37 18.50 FIS Race - SL Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL FIS Liczone do rankignu
31 dnf 0.00 FIS Race - SL Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL FIS Liczone do rankignu
32 dnf 0.00 FIS Race - SL Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankignu
33 91.66 28.50 FIS Race - GS Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankignu
34 5 18.50 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
35 6 17.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
36 7 16.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
37 dnf 0.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
38 59 9.00 Alpecimbra Fis Children Cup (GS) Folgaria Fondo Grande F Liczone do rankignu
39 48 9.00 Alpecimbra Fis Children Cup (SL) Folgaria Fondo Grande F Liczone do rankignu
40 dnf 0.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
41 11 12.50 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
42 6 17.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
43 3 21.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
44 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankignu
45 3 21.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankignu
46 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Dwubój Slalomowy) Harenda A Liczone do rankignu
47 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Harenda A Liczone do rankignu
48 3 21.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
49 8 15.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
50 DNF 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
51 8 15.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
52 DNF 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
53 DSQ 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
54 6 11.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
55 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
56 DNF 0.00 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankignu
57 2 23.50 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankignu
58 10 13.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
59 10 13.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
60 11 12.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
61 7 16.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
62 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SG) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
63 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SC) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
64 11 12.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SL) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
65 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
66 17 9.50 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
67 5 18.50 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
68 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
69 1 18.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
70 dsq 0.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
71 30 6.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
72 12 12.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
73 17 9.50 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
74 19 8.50 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
75 11 12.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
76 7 16.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
77 1 18.00 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
78 1 18.00 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
79 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
80 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
81 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
82 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
83 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
84 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
85 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
86 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
87
7
16.00 MPP - Finał - Puchar KS Narciarnia (GS) Ździar A Liczone do rankignu
88
3
21.50 MPP - Finał Puchar KS Narciarnia (GS) Kluszkowce A Liczone do rankignu
89 dnf 0.00 MPP - Puchar klubu WKN (SL) Kotelnica A Liczone do rankignu
90 dnf 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Kotelnica A Liczone do rankignu
91
2
23.50 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica A Liczone do rankignu
92
5
18.50 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
93 dnf 0.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
94
3
21.50 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
95 4 20.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
96 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Vratna, SVK F Liczone do rankignu
97 19 14.00 Zawody FIS - SL Vratna, SVK F Liczone do rankignu
98 3 21.50 MPP - Puchar Słotwin (GS) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankignu
99 8 15.00 MPP - Puchar Słotwin (SL) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankignu
100 21 7.50 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
101 2 23.50 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
102 3 14.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
103 10 13.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankignu
104 7 16.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankignu
105
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
106
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
107
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
108
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
109
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
110
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
111
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
112
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
113
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
114
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
115 24 7.00 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankignu
116 19 8.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
117 10 13.00 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankignu
118
2
16.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
119
3
14.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
120 2 8.50 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankignu
121 dnf 0.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
122 16 10.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
123
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
124
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
125 17 9.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
126 25 6.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
127 10 13.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
128 dnf 0.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
129
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
130 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
131 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
132
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
133
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
134
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
135
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
136
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
137
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
138
6
17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
139
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
140
2
16.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
141
5
18.50 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
142
8
15.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankignu
143 dsq 0.00 XXV Liga MOZN - GS Ryterski Raj A Liczone do rankignu
144 24 7.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
145
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
146
10
13.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
147
3
7.50 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankignu
148
4
20.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
149
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
150 9 14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
151 18 9.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
152 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
153 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
154 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
155 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
156 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
157 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
158 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
159 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
160 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
161 9 14.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
162 15 10.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna A Liczone do rankignu
163 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
164 3 14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
165 4 20.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
166 4 20.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
167 14 11.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
168 43 5.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
169 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankignu
170 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
171 9 8.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
172 17 4.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
173 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
174 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
175 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
176 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
177 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
178 8 9.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
179 7 10.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
180 21 7.50 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
181 20 8.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
182 14 11.00 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
183 12 12.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
184 11 12.50 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
185 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
186 6 6.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
187 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
188 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
189 4 20.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
190 1 18.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
191 1 18.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
192 7 16.00 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
193 9 14.00 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankignu
194 4 20.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
195 27 6.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
196 13 11.50 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
197 5 18.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
198 11 12.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
199 4 13.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
200 7 10.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
201 5 12.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu