Baranowska Alicja

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2008-09-30
Rocznik
1995
Suma punktów
527.50
Liczba startów
63
Ranking-miejsce
132

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 20 8.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
2 20 8.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
3 17 9.50 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
4 23 7.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
5 25 6.50 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
6 12 12.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
7 20 8.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
8 21 7.50 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
9 12 6.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 12 6.50 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 18 9.00 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
12 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
13 31 5.50 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankignu
14 28 6.00 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankignu
15 19 8.50 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
16 22 7.00 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
17 11 12.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
18 11 12.50 04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
19 12 12.00 03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
20 7 10.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
21 6 2.50 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
22 13 11.50 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
23 14 11.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
24 23 7.00 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
25 12 6.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
26 11 7.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
27 34 5.50 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
28 dnf 0.00 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
29 32 5.50 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
30 6 6.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
31 15 10.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
32 25 6.50 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
33 13 6.00 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 10 7.50 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
35 8 9.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
36 14 5.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
37 19 8.50 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
38 12 12.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankignu
39 24 7.00 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
40 3 7.50 C12-Obóz 02 - Paganella - gigant Paganella,
Włochy
C Liczone do rankignu
41 12 6.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
42 14 5.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
43 22 7.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
44 1 18.00 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
45 24 7.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
46 8 5.00 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
47 13 6.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
48 14 5.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
49 9 14.00 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
50 11 12.50 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
51 19 8.50 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
52 14 11.00 Koziołek Matołek Zakopane A Liczone do rankignu
53 16 10.00 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
54 9 4.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu
55 29 6.00 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankignu
56 8 15.00 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
57 6 11.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
58 1 18.00 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
59 3 7.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
60 7 5.50 Maso Corto maj Maso Corto C Liczone do rankignu
61 7 5.50 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankignu
62 7 5.50 Presolana 2003 Presolana Włochy C Liczone do rankignu
63 10 7.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
64 6 6.00 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankignu
65 5 12.50 I elim. Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu