Badowski Franciszek

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2008-09-30
Rocznik
1988
Suma punktów
464.00
Liczba startów
42
Ranking-miejsce
138

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 2 16.00 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
2 dnf 0.00 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
3 4 13.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
4 2 8.50 C12-Obóz 02 - Paganella - gigant Paganella,
Włochy
C Liczone do rankignu
5 10 7.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
6 9 8.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
7 7 10.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
8 4 13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
9 7 10.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
10 6 11.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
11 12 6.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
12 1 10.00 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
13 11 3.50 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
14 6 11.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
15 8 9.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
16 3 7.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
17 9 8.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
18 1 18.00 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
19 3 14.50 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
20 1 18.00 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
21 15 10.50 Puchar Polski WOZN II Kotelnica A Liczone do rankignu
22 16 10.00 Puchar Polski WOZN Zakopane A Liczone do rankignu
23 1 18.00 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
24 1 18.00 Family Cup 2003 Warszawa B Liczone do rankignu
25 13 11.50 Olimpiada Młodzieży slalom II Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
26 12 12.00 Olimpiada Młodzieży Super Gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
27 10 13.00 Olimpiada Młodzieży Kombinacja Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
28 12 12.00 Olimpiada Młodzieży Slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
29 22 7.00 Olimpiada Młodzieży slalom Gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
30 5 12.50 NPW "DeSki" I eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
31 19 8.50 Puchar burmistrza Krynicy II Krynica A Liczone do rankignu
32 5 18.50 Puchar Burmistrza Krynica Krynica A Liczone do rankignu
33 1 10.00 Tonale - obóz Tonale, Włochy C Liczone do rankignu
34 4 7.00 Tonale 2003 Tonale Włochy C Liczone do rankignu
35 7 5.50 Religa Cup 2003 Warszawa C Liczone do rankignu
36 10 13.00 Mistrzostwa Śląska II Szczyrk A Liczone do rankignu
37 16 10.00 Mistrzostwa Śląska I Szczyrk A Liczone do rankignu
38 11 12.50 Mistrzostwa TZN Zakopane A Liczone do rankignu
39 15 10.50 Mistrzostwa TOZN II A Liczone do rankignu
40 24 7.00 Puchar Gondoli Krynica A Liczone do rankignu
41 10 13.00 Liga Młodzików Ustrzyki II Ustrzyki A Liczone do rankignu
42 22 7.00 Liga Młodzików Ustrzyki Ustrzyki A Liczone do rankignu
43 8 9.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu