Antepowicz Jan

Data wstąpienia
2006-09-14
Data wygaśnięcia
2014-05-31
Rocznik
1996
Suma punktów
1393.00
Liczba startów
108
Ranking-miejsce
37

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 106.7 20.50 Zawody FIS - SL Krynica FIS Liczone do rankignu
2 116.41 18.00 Zawody FIS - SL Krynica FIS Liczone do rankignu
3 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Limanowa FIS Liczone do rankignu
4 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Limanowa FIS Liczone do rankignu
5 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Albrechtice v Jizerskych horach FIS Liczone do rankignu
6 191.87 9.00 Zawody FIS - GS Albrechtice v Jizerskych horach FIS Liczone do rankignu
7 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski Juniorów - SC Krynica A Liczone do rankignu
8 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski Juniorów - SG Krynica A Liczone do rankignu
9 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski Juniorów - SL Krynica A Liczone do rankignu
10 16 10.00 Mistrzostwa Polski Juniorów - GS Krynica A Liczone do rankignu
11 63 9.00 Zawody FIS - Slalom Szczyrbskie Pleso F Liczone do rankignu
12 43 9.00 Zawody FIS - Slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankignu
13 46 9.00 Zawody FIS - Slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankignu
14 35 9.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
15 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
16 2 8.50 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankignu
17 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
20 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 18 9.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
27 9 14.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
28 2 16.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
29 2 16.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
30 6 17.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
31 5 18.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
32 dsq 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
33 dsq 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
34 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - slalom Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
35 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - dwubój slalomowy Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
36 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy- gigant II Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
37 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - gigant I Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
38 5 18.50 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
39 8 15.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
40 19 8.50 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
41 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
42 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
43 8 15.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
44 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 22 7.00 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
50 29 6.00 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
51 10 13.00 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
52 8 15.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
53 23 7.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankignu
54 14 11.00 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
55 13 11.50 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankignu
56 dnf 0.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
57 14 11.00 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
58 23 7.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
59 25 6.50 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
60 15 10.50 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankignu
61 13 11.50 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
62 17 9.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
63 11 12.50 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
64 18 9.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
65 21 7.50 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
66 1 18.00 05 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
67 4 13.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 2 16.00 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69 13 11.50 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
70 12 12.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
71 3 21.50 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
72 5 18.50 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
73 10 13.00 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
74 16 10.00 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
75 11 12.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
76 dnf 0.00 04 - Zawody FIS - Pokal Loka - gigant Pokal
Loka
F Liczone do rankignu
77 dnf 0.00 03 - Zawody FIS - Pokal Loka - slalom Pokal
Loka
F Liczone do rankignu
78 18 14.50 02 - Zawody FIS - Ricky - gigant Ricky F Liczone do rankignu
79 dnf 0.00 01 - Zawody FIS - Ricky - slalom Ricky F Liczone do rankignu
80 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
81 2 23.50 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
82 20 8.00 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
83 14 11.00 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
84 6 17.00 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
85 4 20.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
86 2 23.50 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
87 3 21.50 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
88 3 21.50 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
89 4 13.50 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
90 5 12.50 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
91 dnf 0.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
92 11 12.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
93 17 9.50 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
94 20 8.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
95 4 13.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
96 26 6.50 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
97 7 16.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankignu
98 1 18.00 09 - WOM - sl.carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
99 2 16.00 08 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
100 6 11.50 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
101 8 9.50 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
102 24 7.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
103 14 11.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
104 8 15.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
105 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
106 14 11.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
107 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
108 9 14.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
109 7 16.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
110 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
111 3 14.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
112 3 14.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
113 3 14.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
114 8 15.00 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
115 10 13.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
116 20 4.00 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankignu
117 5 18.50 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
118 2 16.00 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
119 21 7.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
120 42 5.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
121 4 7.00 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankignu
122 14 2.00 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
123 9 14.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
124 5 18.50 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
125 3 14.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
126 4 3.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
127 5 6.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
128 5 3.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu