Zawody
Lp. | Klasa | Miejsce zawodów | Data rozpoczęcia | Grupy wiekowe | |
---|---|---|---|---|---|
501 | A | 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja | Ustrzyki | ||
502 | A | 34 - OOM junior - gigant | Szczyrk | ||
503 | A | 02 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant | Krynica | ||
504 | A | 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom | Kluszkowce | ||
505 | A | A55-Liga Zakopiańska V - gigant | Małe Ciche |
||
506 | A | Liga Zakopiańska VI eliminacja | Kluszkowce | ||
507 | A | Puchar Gondoli | Krynica Zdrój | ||
508 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS | Ustrzyki | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
509 | A | XXV Liga MOZN - GS | Suche koło Poronina | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
510 | A | Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) | Kluszkowce | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
511 | A | MPP - Puchar Słotwin (GS) | Krynica - Słotwiny | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
512 | A | XXVIII Liga MOZN - III edycja | Suche | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
513 | A | MPP - Mistrzostwa TZN (SL) | Suche | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
514 | A | MPP - Ustrzyki Dolne (SL) | Ustrzyki Dolne | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
515 | A | MPP - Puchar Czarnej Góry GS | Czarna Góra/Stronie Śląskie | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
516 | A | XLI liga zakopiańska III eliminacja | Kotelnica Białczańska | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
517 | A | MPP -Head Cup - GS | Szczawnica | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
518 | A | MPP - II edycja - GS | Szczawnica | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
519 | A | X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - III edycja - GS | Murzasichle | Krasnale | Dzieci Młodsze | |
520 | A | MPP Krynica - GS | Krynica | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
521 | A | XI Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS | Suche | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi | |
522 | A | XXXVI Liga MOZN - VIII edycja - GS (gr.1-6; 11-12) | Suche | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
523 | A | XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Kombinacja | Jaworzyna | Junior Młodszy | Starsi | |
524 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - slalom | Szczyrk | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
525 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - gigant | Krynica | Dzieci Młodsze | Junior | |
526 | A | 53 - Liga Zakopiańska III | Kotelnica | ||
527 | A | 53 - Liga Zakopiańska III | Kaniówka | ||
528 | A | 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant | Kasprowy Wierch | ||
529 | A | 53 - Liga Zakopiańska III | Kaniówka | ||
530 | A | 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 | Kluszkowce | ||
531 | A | A17-Ogóln Olimp Młodz - junior - gigant do dwuboju | Ustrzyki Dolne | ||
532 | A | A15-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - kombinacja | Ustrzyki Dolne | ||
533 | A | Puchar Rossignola |
Krynica | ||
534 | A | Puchar Gondoli 2 | Krynica | ||
535 | A | Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS | Rytro | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
536 | A | XXVI LIGA MOZN - I edycja | Kluszkowce | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
537 | A | MPP - Mistrzostwa TZN (SL) | Kotelnica | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
538 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) | Białka Tatrzańska POL | Krasnale | Starsi | Junior | |
539 | A | V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN | Kluszkowce | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
540 | A | MPP - Puchar Czarnej Góry | Sienna | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
541 | A | XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja | Suche | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | |
542 | A | XXX Liga MOZN - III eliminacja KR | Jurgów | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | |
543 | A | VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN | Kluszkowce | Dzieci | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Starsi | |
544 | A | XXXI Liga MOZN - III eliminacja SL | Suche | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi | |
545 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG | Krynica | Junior | Starsi | |
546 | A | XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race | Kluszkowce | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi | |
547 | A | MPP -Head Cup - SL | Szczawnica | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
548 | A | MPP - V edycja - SL | Czarna Góra | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
549 | A | XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG | Sienna Czarna Góra | Junior Młodszy | Starsi | |
550 | A | MPP Suche - SL | Suche | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
551 | A | XII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS | Nosal | Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi | |
552 | A | XXIXI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - AC | Krynica | Junior Młodszy | Starsi | |
553 | A | Tauron Energy Ski Cup - slalom równoległy | Kaniówka | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
554 | A | Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant | Czarna Góra | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
555 | A | 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom | Krynica | ||
556 | A | 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom | Ustrzyki Dolne | ||
557 | A | 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. | Zakopane | ||
558 | A | 51 - Liga Zakopiańska I | Witów | ||
559 | A | 55 - Liga Zakopiańska V | Kluszkowce | ||
560 | A | 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom | Harenda | ||
561 | A | 37 - OOM junior młodszy - superkombinacja | Kasprowy | ||
562 | A | 55-Liga Zakopiańska - V - gigant | Małe Ciche |
||
563 | A | 52-Liga Zakopiańska - II - gigant | Długa Polana |
||
564 | A | A63-Ogólnopolskie Zawody Przedszkolaków - gigant | Zakopane | ||
565 | A | X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2004 | Szczyrk | ||
566 | A | Olimpiada Młodzieży Kombinacja | Czarna Góra |
||
567 | A | Puchar Słowacji mł i jmł - max. 4 starty | wg kalendarza http://www.slovak-ski.sk/alpske-lyzovanie/podujatia | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
568 | A | XXXVII ZLS w zjazdach | Kluszkowce | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
569 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy | Zakopane | Dzieci Młodsze | Junior | |
570 | A | XXVII Liga MOZN V edycja | Suche | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
571 | A | MPP - Białka Tatrzańska (GS) | Kotelnica Białczańska | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
572 | A | MPP - Zawoja GS | Zawoja - Mosorny Groń | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
573 | A | MPP - HEAD CUP - SL | Suche | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
574 | A | MPP Mistrzostwa TZN SL | Szczawnica | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
575 | A | MPP - Puchar Gondoli Krynica GS | Kluszkowce | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
576 | A | Mistrzostwa Polski Młodzików - SG | Szczyrk | Młodzik | Starsi | |
577 | A | XXXIII Liga MOZN - V edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL | Suche | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
578 | A | XXXIV Liga MOZN - IV edycja - KR (gr 1-4); kolanówki (gr.5-6) | Jurgów | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
579 | A | MPP Szczyrk - GS1 | Szczyrk | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
580 | A | XXXVI Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) | Grapa SKI | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
581 | A | Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich | Istebna | Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
582 | A | 35 - OOM junior - gigant | Czarna Góra |
||
583 | A | 31 - OOM junior młodszy - supergigant | Ustrzyki | ||
584 | A | 33 - OOM junior młodszy - gigant | Szczyrk | ||
585 | A | 01 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant | Krynica | ||
586 | A | A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant | Krynica | ||
587 | A | Puchar Śląska II dzień | Szczyrk | ||
588 | A | Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski II dzień | Zakopane | ||
589 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL | Ustrzyki | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
590 | A | XXV Liga MOZN - GS | Ryterski Raj | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
591 | A | Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) | Suche | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
592 | A | MPP - Puchar Słotwin (SL) | Krynica - Słotwiny | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
593 | A | XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola | Kotelnica Białczańska | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
594 | A | MPP - Mistrzostwa TZN (SL) | Suche | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
595 | A | MPP - Ustrzyki Dolne (GS) | Ustrzyki Dolne | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
596 | A | MPP - Puchar Czarnej Góry GS | Czarna Góra/Stronie Śląskie | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
597 | A | XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS | Jurgów | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
598 | A | Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS | Kluszkowce | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi | |
599 | A | MPP - II edycja - GS | Szczawnica | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
600 | A | X Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS | Suche | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |