1 |
14 |
11.00 |
XIII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
2 |
3 |
21.50 |
XXXIV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
3 |
5 |
18.50 |
XI Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
4 |
1 |
18.00 |
41 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS |
Jurgów |
|
B |
Liczone do rankingu |
5 |
dnf |
0.00 |
XXXIV Liga MOZN - VII edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Litwinka |
|
A |
Liczone do rankingu |
6 |
4 |
20.00 |
XXXIV Liga MOZN - VI edycja - KR (gr 1-4) |
Litwinka |
|
A |
Liczone do rankingu |
7 |
7 |
16.00 |
XXXIV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
8 |
43 |
5.50 |
XXXIV Liga MOZN - IV edycja - KR (gr 1-4); kolanówki (gr.5-6) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
9 |
1 |
10.00 |
Zawody obozowe - Isolaccia - GS |
Isolaccia |
|
C |
Liczone do rankingu |
10 |
8 |
15.00 |
XXXIV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
11 |
9 |
14.00 |
XXXIV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
12 |
2 |
16.00 |
XX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
13 |
1 |
18.00 |
XX Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
14 |
2 |
23.50 |
XXXIII Liga MOZN - IX edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
15 |
4 |
20.00 |
XXXIII Liga MOZN - VIII edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6,11-12 slalom równoległy (PSL) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
16 |
6 |
17.00 |
X Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
17 |
4 |
20.00 |
XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
18 |
2 |
23.50 |
XXXIII Liga MOZN - V edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
19 |
4 |
20.00 |
XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
20 |
24 |
7.00 |
XXXIII Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
21 |
5 |
18.50 |
XXXIII Liga MOZN - II edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
22 |
1 |
26.00 |
XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
23 |
16 |
4.50 |
XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Kluszkowce |
|
B |
Liczone do rankingu |
24 |
1 |
10.00 |
Puchar Krecika 2020 - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
C |
Liczone do rankingu |
25 |
1 |
10.00 |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
C |
Liczone do rankingu |
26 |
1 |
10.00 |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
C |
Liczone do rankingu |