Szałańska Gabriela
Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2008-09-30
Rocznik
1993
Suma punktów
849.50
Liczba startów
90
Ranking-miejsce
96
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 16.00 | 10 - WOM - kombinacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
2 | 3 | 14.50 | 08 - WOM - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
3 | 3 | 14.50 | 09 - WOM -slalom | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
4 | 2 | 16.00 | 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
5 | 10 | 7.50 | 05 - NPW - IV eliminacja - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
6 | 7 | 10.50 | 06 - Puchar Rodzinny - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
7 | 13 | 6.00 | 04 - NPW - III eliminacja - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
8 | dnf | 0.00 | 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
9 | 24 | 7.00 | 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
10 | 30 | 6.00 | 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
11 | 29 | 6.00 | 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
12 | 6 | 11.50 | 03 - NPW - II eliminacja - gigant | Słotwiny | B | Liczone do rankingu | |
13 | 6 | 11.50 | 02 - NPW I eliminacja - gigant | Słotwiny | B | Liczone do rankingu | |
14 | 17 | 9.50 | 37 - OOM junior młodszy - superkombinacja | Kasprowy | A | Liczone do rankingu | |
15 | 18 | 9.00 | 36 - OOM junior młodszy - slalom | Kasprowy | A | Liczone do rankingu | |
16 | 7 | 16.00 | 34 - OOM junior młodszy - gigant | Kasprowy | A | Liczone do rankingu | |
17 | 23 | 7.00 | 35 - OOM junior młodszy - supergigant | Kasprowy | A | Liczone do rankingu | |
18 | 20 | 8.00 | 02 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
19 | 21 | 7.50 | 01 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
20 | 1 | 18.00 | 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. | Szczęsliwice | B | Liczone do rankingu | |
21 | 1 | 5.00 | 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja | Szczęśliwice | D | Liczone do rankingu | |
22 | 4 | 7.00 | 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant | Maso-Corto | C | Liczone do rankingu | |
23 | 1 | 5.00 | 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja | Szczęśliwice | D | Liczone do rankingu | |
24 | 10 | 7.50 | 07-NPW - IV - gigant | Białka- Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
25 | 2 | 16.00 | 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant | Kasprowy Wierch | B | Liczone do rankingu | |
26 | 8 | 9.50 | 06-NPW - III - gigant | Białka- Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
27 | 21 | 7.50 | 18-Mistrzostwa WOZN - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
28 | 14 | 11.00 | 17-Mistrzostwa WOZN - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
29 | 11 | 12.50 | 16-Puchar Rossignola - slalom | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
30 | 9 | 14.00 | 15-Puchar Rossignola - slalom | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
31 | 21 | 7.50 | 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant | Nosal | A | Liczone do rankingu | |
32 | 16 | 10.00 | 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom | Nosal | A | Liczone do rankingu | |
33 | dnf | 0.00 | 05-NPW - II - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
34 | 21 | 4.00 | 04-NPW - I - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
35 | 4 | 13.50 | 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom | Bełchatów | B | Liczone do rankingu | |
36 | 2 | 16.00 | 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I | Bełchatów | B | Liczone do rankingu | |
37 | 4 | 13.50 | 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II | Bełchatów | B | Liczone do rankingu | |
38 | 15 | 10.50 | 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
39 | 16 | 10.00 | 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
40 | 14 | 11.00 | 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
41 | 11 | 12.50 | 10-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom | Bystre | A | Liczone do rankingu | |
42 | 12 | 12.00 | 09-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom | Bystre | A | Liczone do rankingu | |
43 | 11 | 12.50 | 08-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
44 | 9 | 14.00 | 07-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
45 | dnf | 0.00 | 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant | Jaworzyna | A | Liczone do rankingu | |
46 | 20 | 8.00 | 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom | Słotwiny | A | Liczone do rankingu | |
47 | 19 | 8.50 | 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
48 | 14 | 11.00 | 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
49 | 7 | 10.50 | B08-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
50 | 1 | 18.00 | B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
51 | 11 | 7.00 | B06-Próba szybkościowa - Puchar Holmenkola | Kotelnica Białczańska | B | Liczone do rankingu | |
52 | 14 | 11.00 | A46-Puchar Polski 16 - Puchar Dynastara - slalom | Kotelnica Białczańska | A | Liczone do rankingu | |
53 | 24 | 7.00 | A45-Puchar Polski 15 - Puchar Dynastara - gigant | Zakopane - Kasprowy | A | Liczone do rankingu | |
54 | 26 | 6.50 | A44-Puchar Polski 14 - Puchar Rossignola - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
55 | 17 | 9.50 | A43-Puchar Polski 13 - Puchar Rossignola - slalom | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
56 | 6 | 11.50 | B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
57 | 12 | 6.50 | B03-NPW - III - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
58 | 14 | 11.00 | A42-Puchar Polski 12 - Puchar Śląska - gigant | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
59 | dnf | 0.00 | A41-Puchar Polski 11 - Puchar Śląska - gigant | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
60 | 1 | 10.00 | C01-Religa Cup - gigant | Szczęśliwice | C | Liczone do rankingu | |
61 | 14 | 5.50 | B02-NPW - II - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
62 | 10 | 7.50 | B01-NPW - I - gigant | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
63 | 19 | 8.50 | A36-Puchar Polski 06 - Ustrzyki Dolne - gigant | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
64 | dnf | 0.00 | A35-Puchar Polski 05 - Ustrzyki Dolne - slalom | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
65 | 21 | 7.50 | A34-Puchar Polski 04 - Puchar Gondoli - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
66 | 25 | 6.50 | A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
67 | 16 | 10.00 | A32-Puchar Polski 02 - Puchar Blizzarda - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
68 | dnf | 0.00 | A31-Puchar Polski 01 - Puchar Blizzarda - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
69 | 5 | 6.50 | C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
70 | 4 | 13.50 | B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
71 | 6 | 11.50 | B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
72 | 19 | 8.50 | Liga Zakopiańska VI eliminacja | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
73 | 7 | 10.50 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
74 | 6 | 11.50 | III NPW | Zakopane Harenda | B | Liczone do rankingu | |
75 | 16 | 4.50 | Finał Family Cup 2004 | Niedzica | B | Liczone do rankingu | |
76 | 20 | 8.00 | Liga Zakopiańska IV eliminacja | Białka Tatrzańska |
A | Liczone do rankingu | |
77 | 17 | 4.50 | II NPW | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
78 | 7 | 10.50 | I NPW | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
79 | 16 | 10.00 | Liga Zakopiańska - III eliminacja | Długa Polana |
A | Liczone do rankingu | |
80 | 13 | 2.50 | Presolana | Presolana Włochy | C | Liczone do rankingu | |
81 | 13 | 2.50 | Religa CUP 2004 | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
82 | 1 | 10.00 | Family CUP 2004 | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
83 | 9 | 14.00 | Liga Zakopiańska II eliminacja | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
84 | 23 | 7.00 | Liga Zakopiańska - I eliminacja | Białka Tatrzańska |
A | Liczone do rankingu | |
85 | 10 | 7.50 | III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
86 | 3 | 14.50 | II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
87 | 7 | 5.50 | Maso Corto obóz | Maso Corto | C | Liczone do rankingu | |
88 | 6 | 11.50 | I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
89 | 6 | 11.50 | III eliminacja Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
90 | 7 | 5.50 | Maso Corto maj | Maso Corto | C | Liczone do rankingu | |
91 | 28 | 6.00 | XXVI Liga Zakopiańska - Finał | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
92 | 29 | 6.00 | XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
93 | 9 | 4.50 | Presolana 2003 Slalom | Presolana Włochy |
C | Liczone do rankingu | |
94 | 8 | 5.00 | Presolana 2003 | Presolana Włochy | C | Liczone do rankingu | |
95 | 5 | 6.50 | Krompachy 2003 | Słowacja | C | Liczone do rankingu | |
96 | 16 | 4.50 | II eliminacja Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu |