Lutoborska Katarzyna
Data wstąpienia
2004-01-24
Data wygaśnięcia
2012-05-31
Rocznik
1998
Suma punktów
525.50
Liczba startów
55
Ranking-miejsce
156
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 10.00 | Zawody obozowe - ferie | Lachtal | C | Liczone do rankingu | |
2 | 19 | 8.50 | Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom | Białka Tatrzańska | A | Liczone do rankingu | |
3 | 20 | 8.00 | Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom | Białka Tatrzańska | A | Liczone do rankingu | |
4 | 4 | 7.00 | Zawody obozowe - gigant | San Candido | C | Liczone do rankingu | |
5 | 16 | 10.00 | Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
6 | 17 | 9.50 | Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
7 | 6 | 11.50 | IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
8 | 4 | 13.50 | IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
9 | 2 | 16.00 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
10 | 3 | 14.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
11 | 4 | 13.50 | IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
12 | 5 | 12.50 | 12 - NPM - Eliminacja IV | Białka | B | Liczone do rankingu | |
13 | 24 | 7.00 | 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
14 | 21 | 7.50 | 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
15 | 3 | 7.50 | 06 - zawody obozowe | San Candido |
C | Liczone do rankingu | |
16 | 29 | 6.00 | 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant | Białka | A | Liczone do rankingu | |
17 | 27 | 6.50 | 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom | Białka | A | Liczone do rankingu | |
18 | 31 | 5.50 | 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
19 | 23 | 7.00 | 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
20 | 24 | 7.00 | 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
21 | 27 | 6.50 | 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
22 | 19 | 8.50 | 52 - Liga Zakopiańska II | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
23 | 5 | 6.50 | 02 - zawody obozowe - slalom | Hintertux | C | Liczone do rankingu | |
24 | 4 | 13.50 | 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
25 | 4 | 13.50 | 02 - WOM - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
26 | 5 | 12.50 | 03 - WOM - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
27 | 4 | 13.50 | 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
28 | 10 | 13.00 | 55 - Liga Zakopiańska V | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
29 | 18 | 9.00 | 54 - Liga Zakopiańska IV | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
30 | 17 | 9.50 | 53 - Liga Zakopiańska III | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
31 | 3 | 7.50 | 03 - Zawody obozowe - Presolana | Presolana | C | Liczone do rankingu | |
32 | 17 | 9.50 | 52 - Liga Zakopiańska II | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
33 | 11 | 12.50 | 53 - Liga Zakopiańska III | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
34 | 17 | 9.50 | 52 - Liga Zakopiańska II | Długa Polana |
A | Liczone do rankingu | |
35 | 22 | 7.00 | 51 - Liga Zakopiańska I | Witów | A | Liczone do rankingu | |
36 | 11 | 7.00 | 03 - NPW - II eliminacja - gigant | Słotwiny | B | Liczone do rankingu | |
37 | 8 | 15.00 | 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
38 | 8 | 15.00 | 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant | Długa Polana |
A | Liczone do rankingu | |
39 | 4 | 7.00 | 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant | Presolana | C | Liczone do rankingu | |
40 | 5 | 6.50 | 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant | Szczęśliwice | C | Liczone do rankingu | |
41 | 7 | 2.50 | 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja | Szczęśliwice | D | Liczone do rankingu | |
42 | 6 | 6.00 | 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant | Maso-Corto | C | Liczone do rankingu | |
43 | 4 | 3.00 | 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja | Szczęśliwice | D | Liczone do rankingu | |
44 | 5 | 12.50 | 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant | Bełchatów | B | Liczone do rankingu | |
45 | 15 | 10.50 | 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
46 | 4 | 7.00 | 03-Obóz Tonale - gigant | Tonale | C | Liczone do rankingu | |
47 | 17 | 9.50 | 51-Liga Zakopiańska - I - gigant | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
48 | 2 | 8.50 | 02-Obóz Sylwestrowy - gigant | Nowy Targ |
C | Liczone do rankingu | |
49 | 4 | 7.00 | 01-Obóz Maso Corto I - gigant | Maso Corto |
C | Liczone do rankingu | |
50 | 3 | 14.50 | B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
51 | 6 | 17.00 | A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. | Polana Szymoszkowa | A | Liczone do rankingu | |
52 | 31 | 5.50 | A54-Liga Zakopiańska IV - gigant | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
53 | 4 | 7.00 | C12-Obóz 02 - Paganella - gigant | Paganella, Włochy |
C | Liczone do rankingu | |
54 | 5 | 12.50 | B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
55 | dnf | 0.00 | B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
56 | 6 | 11.50 | B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu |