Geremek Jan_Marcin
Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2010-05-31
Rocznik
1997
Suma punktów
495.50
Liczba startów
54
Ranking-miejsce
164
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | 6.50 | Zawody obozowe - gigant | San Candido | C | Liczone do rankingu | |
2 | 5 | 12.50 | 04 - WOM - slalom | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
3 | 6 | 11.50 | 05 - WOM - kombinacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
4 | 6 | 11.50 | 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
5 | 35 | 5.50 | 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
6 | 6 | 6.00 | 02 - Zawody obozowe - Falcade | Falcade | C | Liczone do rankingu | |
7 | 13 | 11.50 | 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom | Jugów | A | Liczone do rankingu | |
8 | 25 | 6.50 | 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom | Jugów | A | Liczone do rankingu | |
9 | dnf | 0.00 | 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
10 | 39 | 5.50 | 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
11 | dnf | 0.00 | 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
12 | 2 | 16.00 | 05 - Puchar Rodzinny - gigant | Białka - Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
13 | 17 | 9.50 | 55 - Liga Zakopiańska V | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
14 | 6 | 6.00 | 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant | Ramsau | C | Liczone do rankingu | |
15 | 12 | 12.00 | 53 - Liga Zakopiańska III | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
16 | 13 | 11.50 | 52 - Liga Zakopiańska II | Długa Polana |
A | Liczone do rankingu | |
17 | 22 | 7.00 | 51 - Liga Zakopiańska I | Witów | A | Liczone do rankingu | |
18 | 12 | 6.50 | 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
19 | 23 | 7.00 | 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant | Długa Polana |
A | Liczone do rankingu | |
20 | 9 | 4.50 | 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant | Presolana | C | Liczone do rankingu | |
21 | 1 | 10.00 | 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant | Szczęśliwice | C | Liczone do rankingu | |
22 | 26 | 6.50 | 51-Liga Zakopiańska - I - gigant | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
23 | 11 | 7.00 | 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. | Szczęsliwice | B | Liczone do rankingu | |
24 | 12 | 1.50 | 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja | Szczęśliwice | D | Liczone do rankingu | |
25 | 7 | 2.50 | 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja | Szczęśliwice | D | Liczone do rankingu | |
26 | 7 | 10.50 | 07-NPW - IV - gigant | Białka- Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
27 | 3 | 14.50 | 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant | Kasprowy Wierch | B | Liczone do rankingu | |
28 | 10 | 7.50 | 06-NPW - III - gigant | Białka- Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
29 | 17 | 9.50 | 55-Liga Zakopiańska - V - gigant | Małe Ciche |
A | Liczone do rankingu | |
30 | 14 | 5.50 | 05-NPW - II - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
31 | 17 | 4.50 | 04-NPW - I - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
32 | 2 | 16.00 | 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant | Bełchatów | B | Liczone do rankingu | |
33 | 17 | 9.50 | 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
34 | 2 | 8.50 | 03-Obóz Tonale - gigant | Tonale | C | Liczone do rankingu | |
35 | 15 | 10.50 | 52-Liga Zakopiańska - II - gigant | Długa Polana |
A | Liczone do rankingu | |
36 | 12 | 12.00 | 51-Liga Zakopiańska - I - gigant | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
37 | 3 | 7.50 | 01-Obóz Maso Corto I - gigant | Maso Corto |
C | Liczone do rankingu | |
38 | 6 | 11.50 | B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
39 | 12 | 6.50 | B04-NPW - IV - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
40 | 3 | 14.50 | B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
41 | 12 | 6.50 | B03-NPW - III - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
42 | 12 | 12.00 | A56-Liga Zakopiańska VI - gigant | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
43 | 19 | 8.50 | A55-Liga Zakopiańska V - gigant | Małe Ciche |
A | Liczone do rankingu | |
44 | 5 | 6.50 | C13-Obóz 03 - Tonale - gigant | Tonale, Włochy |
C | Liczone do rankingu | |
45 | 15 | 10.50 | A53-Liga Zakopiańska - III - gigant | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
46 | 10 | 7.50 | B02-NPW - II - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
47 | 10 | 13.00 | A52-Liga Zakopiańska - II - gigant | Nowy Targ |
A | Liczone do rankingu | |
48 | 11 | 12.50 | A51-Liga Zakopiańska - I - gigant | Białka Tatrzańska |
A | Liczone do rankingu | |
49 | 3 | 7.50 | C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
50 | 4 | 13.50 | B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
51 | 12 | 6.50 | B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
52 | 2 | 8.50 | Presolana | Presolana Włochy | C | Liczone do rankingu | |
53 | 6 | 11.50 | III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
54 | 3 | 14.50 | II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
55 | 2 | 16.00 | I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
56 | 10 | 7.50 | II eliminacja Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu |