Frelek Joanna
Instruktor Rekreacji specjalizacja narciarstwo alpejskie
Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2008-09-30
Rocznik
1989
Suma punktów
450.50
Liczba startów
37
Ranking-miejsce
171
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 10.00 | 05-Obóz Capriana - gigant | Capriana | C | Liczone do rankingu | |
2 | 1 | 10.00 | C13-Obóz 03 - Tonale - gigant | Tonale, Włochy |
C | Liczone do rankingu | |
3 | 5 | 12.50 | B02-NPW - II - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
4 | 5 | 12.50 | B01-NPW - I - gigant | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
5 | 1 | 18.00 | B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
6 | 1 | 18.00 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
7 | 2 | 16.00 | III NPW | Zakopane Harenda | B | Liczone do rankingu | |
8 | 2 | 16.00 | II NPW | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
9 | 2 | 16.00 | I NPW | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
10 | 14 | 11.00 | X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży III dzień | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
11 | 27 | 6.50 | X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży II dzień | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
12 | 15 | 10.50 | X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2004 | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
13 | 2 | 8.50 | Religa CUP 2004 | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
14 | 15 | 10.50 | Puchar Łysej Góry II dzień | Dziwiszów | A | Liczone do rankingu | |
15 | 1 | 10.00 | Family CUP 2004 | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
16 | 18 | 9.00 | Puchar Gondoli II dzień | Krynica Zdrój |
A | Liczone do rankingu | |
17 | 16 | 10.00 | Puchar Gondoli | Krynica Zdrój | A | Liczone do rankingu | |
18 | 17 | 9.50 | Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski II dzień | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
19 | 22 | 7.00 | Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
20 | 1 | 18.00 | III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
21 | 1 | 18.00 | II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
22 | 1 | 10.00 | Maso Corto obóz | Maso Corto | C | Liczone do rankingu | |
23 | 10 | 7.50 | I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
24 | 4 | 13.50 | III eliminacja Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
25 | 19 | 8.50 | Puchar Polski WOZN II | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
26 | 20 | 8.00 | Puchar Polski WOZN | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
27 | 2 | 16.00 | NPW "DeSki" II eliminacja | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
28 | 1 | 18.00 | Family Cup 2003 | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
29 | 2 | 16.00 | NPW "DeSki" I eliminacja | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
30 | 1 | 10.00 | Tonale - obóz | Tonale, Włochy | C | Liczone do rankingu | |
31 | 1 | 10.00 | Tonale 2003 | Tonale Włochy | C | Liczone do rankingu | |
32 | 3 | 7.50 | Religa Cup 2003 | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
33 | 15 | 10.50 | Liga Młodzików Ustrzyki II | Ustrzyki | A | Liczone do rankingu | |
34 | 13 | 11.50 | Liga Młodzików Ustrzyki | Ustrzyki | A | Liczone do rankingu | |
35 | 1 | 18.00 | II eliminacja Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
36 | 1 | 10.00 | Maso Corto Ijesień 2002 | Maso Corto |
C | Liczone do rankingu | |
37 | 1 | 18.00 | I elim. Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu |