Bimer Natalia
Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2009-05-31
Rocznik
1992
Suma punktów
1809.00
Liczba startów
107
Ranking-miejsce
28
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | dnf | 0.00 | 13 - Zawody FIS - Memoriał B.Czecha-slalom | Zakopane | F | Liczone do rankingu | |
2 | dnf | 0.00 | 12 - Zawody FIS - Memoriał B.Czecha-slalom | Zakopane | F | Liczone do rankingu | |
3 | 7 | 16.00 | 36 - OOM junior - supergigant | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
4 | 7 | 16.00 | 37 - OOM junior - superkombinacja | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
5 | dnf | 0.00 | 35 - OOM junior - slalom | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
6 | 4 | 20.00 | 34 - OOM junior - gigant | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
7 | 19 | 14.00 | 11 - Zawody FIS -Strbskie Pleso -slalom | Strbskie Pleso | F | Liczone do rankingu | |
8 | dnf | 0.00 | 10 - Zawody FIS - Mistrz.Polski - gigant | Zakopane | F | Liczone do rankingu | |
9 | dnf | 0.00 | 09 - Zawody FIS - Mistrz.Polski -slalom | Zakopane | F | Liczone do rankingu | |
10 | dnf | 0.00 | 04 - zawody fis - albrechtice - slalom | Albrechtice | F | Liczone do rankingu | |
11 | dnf | 0.00 | 03 - Zawody FIS - Albrechtice - slalom | Albrechtice |
F | Liczone do rankingu | |
12 | 35 | 9.00 | 02 - zawody FIS -Albrechtice - gigant | Albrechtice | F | Liczone do rankingu | |
13 | 37 | 9.00 | 01 - Zawody FIS - Albrechtice - gigant | Albrechtice |
F | Liczone do rankingu | |
14 | 38 | 9.00 | 03 - Zawody FIS - Abetone - gigant | Abetone | F | Liczone do rankingu | |
15 | 1 | 18.00 | 05 - NPW - IV eliminacja - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
16 | 1 | 18.00 | 06 - Puchar Rodzinny - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
17 | 1 | 18.00 | 04 - NPW - III eliminacja - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
18 | 2 | 23.50 | 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
19 | dnf | 0.00 | 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
20 | 4 | 20.00 | 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
21 | 4 | 20.00 | 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
22 | 32 | 0.00 | 05 - Zawody obozowe - przedszkole I | Zakopane | C | Liczone do rankingu | |
23 | 1 | 18.00 | 03 - NPW - II eliminacja - gigant | Słotwiny | B | Liczone do rankingu | |
24 | 1 | 18.00 | 02 - NPW I eliminacja - gigant | Słotwiny | B | Liczone do rankingu | |
25 | 3 | 21.50 | 36 - OOM junior młodszy - slalom | Kasprowy | A | Liczone do rankingu | |
26 | dnf | 0.00 | 37 - OOM junior młodszy - superkombinacja | Kasprowy | A | Liczone do rankingu | |
27 | 3 | 21.50 | 34 - OOM junior młodszy - gigant | Kasprowy | A | Liczone do rankingu | |
28 | dnf | 0.00 | 35 - OOM junior młodszy - supergigant | Kasprowy | A | Liczone do rankingu | |
29 | 5 | 18.50 | 02 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
30 | 6 | 17.00 | 01 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
31 | 10 | 18.50 | 02 - Zawody FIS - Vratna - slalom | Vratna | F | Liczone do rankingu | |
32 | dnf | 0.00 | 01 - Zawody FIS - Vratna - slalom | Vratna | F | Liczone do rankingu | |
33 | 1 | 10.00 | 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant | Maso-Corto | C | Liczone do rankingu | |
34 | 2 | 16.00 | 07-NPW - IV - gigant | Białka- Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
35 | 2 | 16.00 | 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant | Kasprowy Wierch | B | Liczone do rankingu | |
36 | 1 | 18.00 | 06-NPW - III - gigant | Białka- Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
37 | 4 | 20.00 | 18-Mistrzostwa WOZN - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
38 | 2 | 23.50 | 17-Mistrzostwa WOZN - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
39 | 3 | 21.50 | 16-Puchar Rossignola - slalom | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
40 | 3 | 21.50 | 15-Puchar Rossignola - slalom | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
41 | dnf | 0.00 | 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant | Nosal | A | Liczone do rankingu | |
42 | dnf | 0.00 | 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom | Nosal | A | Liczone do rankingu | |
43 | 1 | 18.00 | 05-NPW - II - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
44 | 1 | 18.00 | 04-NPW - I - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
45 | dnf | 0.00 | 33-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - slalom | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
46 | dnf | 0.00 | 31-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
47 | 16 | 10.00 | 30-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
48 | 8 | 15.00 | 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
49 | 3 | 21.50 | 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
50 | 22 | 12.50 | 02-Zawody FIS Ricky - gigant | Ricky | F | Liczone do rankingu | |
51 | 18 | 14.50 | 01-Zawody FIS Ricky - slalom | Ricky | F | Liczone do rankingu | |
52 | 1 | 10.00 | 03-Obóz Tonale - gigant | Tonale | C | Liczone do rankingu | |
53 | dnf | 0.00 | 10-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom | Bystre | A | Liczone do rankingu | |
54 | dnf | 0.00 | 09-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom | Bystre | A | Liczone do rankingu | |
55 | 2 | 23.50 | 08-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
56 | 8 | 15.00 | 07-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
57 | 9 | 14.00 | 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant | Jaworzyna | A | Liczone do rankingu | |
58 | 6 | 17.00 | 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom | Słotwiny | A | Liczone do rankingu | |
59 | 1 | 26.00 | 04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
60 | 2 | 23.50 | 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
61 | dnf | 0.00 | 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
62 | 6 | 17.00 | 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
63 | 1 | 10.00 | 01-Obóz Maso Corto I - gigant | Maso Corto |
C | Liczone do rankingu | |
64 | 1 | 18.00 | B08-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
65 | dnf | 0.00 | B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
66 | 27 | 6.50 | A06-Puchar Europy 04 - Abetone - gigant | Abetone-Włochy | A | Liczone do rankingu | |
67 | 21 | 7.50 | A05-Puchar Europy 03 - Abetone - slalom | Abetone- Włochy | A | Liczone do rankingu | |
68 | dnf | 0.00 | A43-Puchar Polski 13 - Puchar Rossignola - slalom | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
69 | 1 | 18.00 | B03-NPW - III - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
70 | 1 | 26.00 | A42-Puchar Polski 12 - Puchar Śląska - gigant | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
71 | dnf | 0.00 | A41-Puchar Polski 11 - Puchar Śląska - gigant | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
72 | 1 | 26.00 | A40-Puchar Polski 10 - Puchar Babińca - slalom | Jakuszyce | A | Liczone do rankingu | |
73 | 1 | 26.00 | A39-Puchar Polski 09 - Puchar Babińca - slalom | Jakuszyce | A | Liczone do rankingu | |
74 | 1 | 26.00 | A38-Puchar Polski 08 - Puchar Łysej Góry - gigant | Dziwiszów | A | Liczone do rankingu | |
75 | 1 | 26.00 | A37-Puchar Polski 07 - Puchar Łysej Góry - gigant | Dziwiszów | A | Liczone do rankingu | |
76 | 1 | 10.00 | C13-Obóz 03 - Tonale - gigant | Tonale, Włochy |
C | Liczone do rankingu | |
77 | 16 | 10.00 | A02-Trofeo Topolino Sci - Mistrz. Świata -slalom | Pinzolo, Włochy | A | Liczone do rankingu | |
78 | 25 | 6.50 | A01-Trofeo Topolino Sci - Mistrz. Świata - gigant | Pinzolo, Włochy | A | Liczone do rankingu | |
79 | 21 | 7.50 | A04-Puchar Europy 02 - Ricky - gigant | Ricki, Czechy |
A | Liczone do rankingu | |
80 | 13 | 11.50 | A03-Puchar Europy 01 - Ricky - slalom | Ricki, Czechy |
A | Liczone do rankingu | |
81 | 8 | 15.00 | A36-Puchar Polski 06 - Ustrzyki Dolne - gigant | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
82 | dnf | 0.00 | A35-Puchar Polski 05 - Ustrzyki Dolne - slalom | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
83 | 1 | 26.00 | A34-Puchar Polski 04 - Puchar Gondoli - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
84 | 5 | 18.50 | A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
85 | 1 | 26.00 | A32-Puchar Polski 02 - Puchar Blizzarda - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
86 | 6 | 17.00 | A31-Puchar Polski 01 - Puchar Blizzarda - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
87 | 1 | 10.00 | C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
88 | 11 | 7.00 | B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
89 | 1 | 18.00 | B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
90 | 9 | 14.00 | Mistrzostwa WOZN II | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
91 | 6 | 17.00 | Mistrzostwa WOZN | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
92 | 4 | 20.00 | Puchar Śląska II dzień | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
93 | 1 | 18.00 | III NPW | Zakopane Harenda | B | Liczone do rankingu | |
94 | 4 | 20.00 | Mistrzostwa TZN II | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
95 | 11 | 12.50 | Puchar Rossignola | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
96 | 19 | 8.50 | Puchar Rossignola |
Krynica | A | Liczone do rankingu | |
97 | 1 | 18.00 | II NPW | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
98 | 3 | 14.50 | I NPW | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
99 | 5 | 18.50 | Mistrzostwa Śląska | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
100 | 2 | 8.50 | Presolana | Presolana Włochy | C | Liczone do rankingu | |
101 | 1 | 10.00 | Religa CUP 2004 | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
102 | 1 | 26.00 | Puchar Łysej Góry II dzień | Dziwiszów | A | Liczone do rankingu | |
103 | 4 | 20.00 | Puchar Łysej Góry | Dziwiszów | A | Liczone do rankingu | |
104 | 5 | 18.50 | Puchar Śląska | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
105 | 6 | 17.00 | Puchar Gondoli II dzień | Krynica Zdrój |
A | Liczone do rankingu | |
106 | 7 | 16.00 | Puchar Gondoli | Krynica Zdrój | A | Liczone do rankingu | |
107 | 2 | 23.50 | Liga Zakopiańska - I eliminacja | Białka Tatrzańska |
A | Liczone do rankingu | |
108 | 4 | 20.00 | Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski II dzień | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
109 | 4 | 20.00 | Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
110 | 1 | 18.00 | III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
111 | 1 | 18.00 | II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
112 | 2 | 8.50 | Maso Corto obóz | Maso Corto | C | Liczone do rankingu | |
113 | 3 | 21.50 | XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja | Białka Tatrzańska |
A | Liczone do rankingu | |
114 | 1 | 18.00 | I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
115 | 1 | 18.00 | III eliminacja Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
116 | 1 | 10.00 | Maso Corto maj | Maso Corto | C | Liczone do rankingu | |
117 | 1 | 18.00 | Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny | Kasprowy Wierch | B | Liczone do rankingu | |
118 | 2 | 16.00 | NPW "DeSki" III eliminacja | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
119 | 2 | 23.50 | XXVI Liga Zakopiańska - Finał | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
120 | 1 | 18.00 | NPW "DeSki" II eliminacja | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
121 | 2 | 16.00 | Family Cup 2003 | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
122 | 3 | 14.50 | NPW "DeSki" I eliminacja | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
123 | 2 | 8.50 | Presolana 2003 Slalom | Presolana Włochy |
C | Liczone do rankingu | |
124 | 1 | 10.00 | Presolana 2003 | Presolana Włochy | C | Liczone do rankingu | |
125 | 1 | 26.00 | XXVI Liga Zakopiańska - III eliminacja | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
126 | 1 | 26.00 | XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja | Kotelnica Białka Tatrzańska | A | Liczone do rankingu | |
127 | 2 | 23.50 | XXVI Liga Zakopiańska - I eliminacja | Nowy Targ |
A | Liczone do rankingu | |
128 | 1 | 10.00 | Krompachy 2003 | Słowacja | C | Liczone do rankingu | |
129 | 1 | 18.00 | II eliminacja Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
130 | 1 | 10.00 | Maso Corto Ijesień 2002 | Maso Corto |
C | Liczone do rankingu |