Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:
Nazwisko: Kubasiewicz

Imię: Helena

Rocznik: 1999

Składka opłacona do: 2018-05-31

Wszystkie starty:
Lp. Miejsce Punkty Nazwa Zawodów Miejsce Zawodów Data Klasa
1 4 20 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL Laworta Ustrzyki, POL 2018-03-06 A
2 dnf 0 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS Laworta Ustrzyki, POL 2018-03-05 A
3 5 18.5 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG Ustrzyki Dolne 2018-03-04 A
4 3 21.5 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A kombinacja Ustrzyki Dolne 2018-03-04 A
5 103.52 21.5 National Championships - SL Szczyrk, POL 2018-02-28 FIS
6 125.48 16.5 National Championships - GS Szczyrk, POL 2018-02-27 FIS
7 dsq 0 University Race - SL Bila v Beskydech, CZE 2018-02-18 FIS
8 102.91 21.5 University Race - GS Bila v Beskydech, CZE 2018-02-17 FIS
9 83.35 34 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL 2018-02-09 FIS
10 92.96 28.5 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL 2018-02-08 FIS
11 137.40 14.5 FIS Race - GS Krynica, POL 2018-02-06 FIS
12 120.67 17 FIS Race - GS Krynica, POL 2018-02-05 FIS
13 105.28 20.5 National Championships - GS Strbske Pleso, SVK 2017-03-26 FIS
14 122.59 17 National Championships - SL Strbske Pleso, SVK 2017-03-25 FIS
15 dsq 0 FIS Race - SL Strbske Pleso, SVK 2017-03-05 FIS
16 dnf 0 FIS Race - GS Strbske Pleso, SVK 2017-03-04 FIS
17 10 13 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda 2017-02-25 A
18 8 15 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Dwubój Slalomowy) 2017-02-25 A
19 dnf 0 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Harenda 2017-02-23 A
20 92.60 28.5 University Race - GS Bila v Beskydech, CZE 2017-02-18 FIS
21 94.98 26.5 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL 2017-02-16 FIS
22 92.46 28.5 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL 2017-02-15 FIS
23 1 18 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska 2017-01-29 B
24 1 18 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche 2017-01-28 B
25 2 23.5 MPP - Puchar Słotwin (GS) Krynica - Słotwiny 2015-01-13 A
26 2 23.5 MPP - Puchar Słotwin (SL) Krynica - Słotwiny 2015-01-12 A
27 1 26 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra 2015-01-08 A
28 1 26 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra 2015-01-07 A
29 dnf 0 NPM II eliminacja Czarna Góra 2015-01-06 B
30 1 18 NPM I eliminacja Czarna Góra 2015-01-05 B
31 dnf 0 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski 2014-12-21 A
32 dnf 0 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski 2014-12-20 A
33 1 18 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice 2014-11-22 B
34 1 18 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice 2014-11-22 B
35 2 16 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice 2014-10-04 B
36 2 16 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice 2014-10-04 B
37 1 18 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2014-10-04 B
38 1 18 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice 2014-10-04 B
39 1 18 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice 2014-10-04 B
40 1 - Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice 2014-10-04 -
41 63 9 Zawody FIS - SG Val d'Isere 2014-04-11 F
42 4 20 Puchar Klubu WKN (SL) Suche 2014-03-22 A
43 7 16 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów 2014-03-21 A
44 5 18.5 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów 2014-03-20 A
45 dnf 0 Zawody FIS - SG Folgaria, ITA 2014-03-14 - 2014-03-15 F
46 2 23.5 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Jurgów 2014-03-05 A
47 4 20 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy Zakopane 2014-03-04 A
48 5 18.5 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Jurgów 2014-03-03 A
49 1 10 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada 2014-03-01 C
50 4 20 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra 2014-02-04 A
51 4 20 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra 2014-02-03 A
52 2 16 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche 2014-02-02 B
53 1 18 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa 2014-02-01 B
54 14 16.5 Zawody FIS - GS Vratna, SVK 2014-01-28 - 2014-01-29 F
55 2 23.5 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche 2014-01-17 A
56 4 20 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche 2014-01-16 A
57 dnf 0 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce 2014-01-14 A
58 22 7 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce 2014-01-13 A
59 4 20 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny 2013-12-21 A
60 3 21.5 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny 2013-12-20 A
61 3 7.5 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai 2013-11-15 C
62 dnf 0 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice 2013-10-05 B
63 2 16 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice 2013-10-05 B
64 2 16 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice 2013-10-05 B
65 2 - Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice 2013-10-05 -
66 1 18 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2013-10-05 B
67 1 18 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice 2013-10-05 B
68 dnf 0 Zawody FIS - SL Val di Sere/FRA 2013-04-05 F
69 36 9 Zawody FIS - SG Val di Sere/FRA 2013-04-04 F
70 2 23.5 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - GS Harenda 2013-03-14 A
71 3 21.5 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - SL Harenda 2013-03-13 A
72 dnf 0 Zawody FIS - SL Topolino Folgaria/ITA 2013-03-09 F
73 18 14.5 Zawody FIS - GS Topolino Folgaria/ITA 2013-03-08 F
74 dsq 0 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar STACJI ŻAR - MMM Strefa B - GS Żar 2013-02-26 A
75 2 23.5 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Stacji ŻAR - MMM Strefa B - GS Żar 2013-02-25 A
76 dnf 0 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa 2013-02-19 A
77 1 26 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa 2013-02-18 A
78 dnf 0 Zawody FIS - GS Ricky/CZE 2013-01-26 F
79 28 10 Zawody FIS - SL Ricky/CZE 2013-01-25 F
80 1 26 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - GS Ustrzyki 2013-01-15 A
81 1 26 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - SL Ustrzyki 2013-01-14 A
82 2 23.5 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica 2013-01-06 A
83 dnf 0 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica 2013-01-05 A
84 3 21.5 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro 2013-01-04 A
85 2 23.5 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro 2013-01-03 A
86 2 23.5 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal 2012-12-23 A
87 5 18.5 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal 2012-12-22 A
88 1 18 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice 2012-11-24 B
89 1 18 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice 2012-11-24 B
90 1 10 Zawody obozowe Stubai 2012-11-15 C
91 1 18 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice 2012-11-03 B
92 1 18 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice 2012-11-03 B
93 2 16 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice 2012-09-29 B
94 2 16 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice 2012-09-29 B
95 1 18 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice 2012-09-29 B
96 1 18 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice 2012-09-29 B
97 1 18 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice 2012-09-29 B
98 1 - Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice 2012-09-29 -
99 17 15 Zawody FIS - GS Abetone 2012-03-24 F
100 12 17.5 Zawody FIS - SL Abetone 2012-03-23 F
101 2 23.5 Tauron Energy Ski Cup - slalom równoległy Kaniówka 2012-03-15 A
102 16 10 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów 2012-03-14 A
103 dnf 0 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda 2012-03-13 A
104 2 23.5 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda 2012-03-12 A
105 1 18 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch 2012-03-11 B
106 1 18 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska 2012-03-10 B
107 dnf 0 Zawody FIS - Trofeo Topolino SL Folgarida 2012-03-02 - 2012-03-03 F
108 15 16 Zawody FIS - Trofeo Topolino GS Folgaria 2012-03-02 - 2012-03-03 F
109 1 26 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa 2012-02-28 A
110 dnf 0 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa 2012-02-27 A
111 1 26 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar 2012-02-24 A
112 3 21.5 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar 2012-02-23 A
113 23 7 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal 2012-02-15 A
114 1 26 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal 2012-02-14 A
115 22 12.5 Zawody FIS - SL Vratna 2012-01-25 F
116 1 34 Zawody FIS - GS Vratna 2012-01-24 F
117 2 23.5 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica 2012-01-15 A
118 2 23.5 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica 2012-01-14 A
119 1 18 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice 2011-11-19 B
120 1 18 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice 2011-11-19 B
121 1 10 Zawody obozowe Stubai 2011-11-10 C
122 1 18 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2011-10-29 B
123 1 18 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice 2011-10-29 B
124 2 16 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice 2011-10-02 B
125 2 16 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice 2011-10-02 B
126 1 18 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2011-10-02 B
127 1 18 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice 2011-10-02 B
128 dnf 0 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów 2011-03-29 A
129 15 10.5 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów 2011-03-28 A
130 3 14.5 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska 2011-03-27 B
131 6 11.5 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska 2011-03-26 B
132 5 18.5 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Zakopane, Harenda 2011-03-24 A
133 7 16 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Krynica 2011-03-13 A
134 13 11.5 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica 2011-03-12 A
135 15 10.5 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica 2011-03-11 A
136 11 12.5 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska 2011-03-06 A
137 15 10.5 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska 2011-03-05 A
138 3 7.5 Zawody obozowe - gigant San Candido 2011-02-16 C
139 10 13 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra 2011-02-04 A
140 15 10.5 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra 2011-02-03 A
141 4 20 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa 2011-01-04 A
142 dnf 0 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa 2011-01-03 A
143 6 17 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda 2010-12-21 A
144 12 12 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda 2010-12-20 A
145 3 14.5 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice 2010-11-20 B
146 3 14.5 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice 2010-10-30 B
147 3 14.5 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice 2010-09-25 B
148 2 16 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice 2010-09-25 B
149 1 18 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice 2010-09-25 B
150 4 20 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce 2010-03-17 A
151 1 18 12 - NPM - Eliminacja IV Białka 2010-03-14 B
152 1 18 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów 2010-03-13 B
153 1 26 52 - Liga Zakopiańska II Harenda 2010-01-11 A
154 6 17 51 - Liga Zakopiańska I Witów 2010-01-07 A
155 1 18 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice 2009-11-21 B
156 1 18 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice 2009-10-25 B
157 3 14.5 02 - WOM - gigant Szczęśliwice 2009-10-03 B
158 2 16 03 - WOM - kombi race Szczęśliwice 2009-10-03 B
159 1 18 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice 2009-10-03 B
160 3 14.5 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów 2009-03-23 B
161 3 14.5 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów 2009-03-22 B
162 4 20 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce 2009-03-17 A
163 2 23.5 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica 2009-03-01 A
164 4 20 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica 2009-02-25 A
165 5 18.5 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów 2009-02-12 A
166 2 16 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica 2009-02-07 B
167 3 14.5 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica 2009-02-06 B
168 9 14 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka 2009-02-03 A
169 1 10 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana 2009-01-28 C
170 3 21.5 52 - Liga Zakopiańska II Harenda 2009-01-15 A
171 5 18.5 51 - Liga Zakopiańska I Witów 2009-01-07 A
172 3 14.5 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy Wierch 2008-03-30 B
173 2 16 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy Wierch 2008-03-28 B
174 1 18 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka - Kotelnica 2008-03-16 B
175 2 23.5 56 - Liga Zakopiańska VI Małe Ciche 2008-03-13 A
176 1 26 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce 2008-03-10 A
177 2 23.5 54 - Liga Zakopiańska IV Kotelnica 2008-03-04 A
178 2 23.5 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane 2008-03-01 A
179 1 10 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana 2008-02-21 C
180 2 23.5 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka 2008-01-24 A
181 2 16 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica 2008-01-19 B
182 dnf 0 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica 2008-01-18 B
183 1 26 52 - Liga Zakopiańska II Długa Polana 2008-01-17 A
184 1 26 51 - Liga Zakopiańska I Witów 2008-01-09 A
185 6 11.5 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy Wierch 2007-03-24 B
186 3 14.5 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy Wierch 2007-03-23 B
187 7 10.5 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy Wierch 2007-03-22 B
188 6 17 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce 2007-03-16 A
189 4 20 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica 2007-03-11 A
190 1 18 21- Family Cup - finał Niedzica 2007-03-09 B
191 9 14 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe Ciche 2007-03-06 A
192 3 21.5 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane 2007-03-04 A
193 8 9.5 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny 2007-02-25 B
194 3 21.5 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica 2007-02-24 A
195 9 14 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa Polana 2007-02-14 A
196 3 7.5 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana 2007-02-06 C
197 1 10 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice 2007-01-21 C
198 4 20 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka 2007-01-11 A
199 7 16 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka 2007-01-05 A
200 2 16 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice 2006-12-16 B
201 4 3 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice 2006-11-18 D
202 4 7 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto 2006-11-10 C
203 3 3.5 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice 2006-09-23 D
204 8 9.5 07-NPW - IV - gigant Białka- Kotelnica 2006-03-27 B
205 4 13.5 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch 2006-03-26 B
206 12 6.5 06-NPW - III - gigant Białka- Kotelnica 2006-03-25 B
207 13 11.5 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce 2006-03-15 A
208 2 23.5 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica 2006-03-12 A
209 1 26 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica 2006-03-12 A
210 19 8.5 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe Ciche 2006-03-09 A
211 5 18.5 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane 2006-03-05 A
212 1 10 05- Przedszkole Narciarskie II - Basieńka Zakopane 2006-03-03 C
213 2 16 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice 2006-02-18 B
214 7 10.5 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów 2006-02-11 B
215 23 7 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda 2006-01-27 A
216 1 10 04-Obóz Pinzolo - gigant Pinzolo 2006-01-25 C
217 18 9 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa Polana 2006-01-13 A
218 14 11 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka 2006-01-06 A
219 1 10 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso Corto 2005-11-11 C
220 2 16 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice 2005-04-16 B
221 9 8.5 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce 2005-03-20 B
222 23 7 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce 2005-03-18 A
223 2 23.5 A63-Ogólnopolskie Zawody Przedszkolaków - gigant Zakopane 2005-03-14 A
224 1 26 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica 2005-03-13 A
225 3 21.5 A71-Family Cup 2005 - Finał - gigant Zawoja 2005-03-11 A
226 2 8.5 C15-Obóz 05 - Przedszkole Narciarskie I - Zakopane Zakopane 2005-03-05 C
227 2 23.5 A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. Polana Szymoszkowa 2005-02-27 A
228 35 5.5 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica 2005-02-26 A
229 3 7.5 C12-Obóz 02 - Paganella - gigant Paganella, Włochy 2005-02-23 C
230 23 7 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane 2005-01-28 A
231 2 16 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa 2005-01-16 B
232 28 6 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka Tatrzańska 2005-01-05 A
233 5 6.5 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa 2004-12-03 C
234 2 16 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa 2004-11-27 B
235 3 14.5 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa 2004-10-23 B
236 25 6.5 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce 2004-03-18 A
237 28 6 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka Tatrzańska 2004-03-10 A
238 1 26 Koziołek Matołek Zakopane 2004-02-29 A
239 32 5.5 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa Polana 2004-02-16 A
240 2 8.5 Presolana Presolana Włochy 2004-02-12 C
241 8 9.5 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa 2003-12-06 B
242 8 9.5 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa 2003-11-22 B
243 7 5.5 Maso Corto obóz Maso Corto 2003-11-13 C
244 5 12.5 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa 2003-10-25 B

SPONSORZY

DOSTAWCY

PARTNERZY
© 2012 - 2018 Warszawski Klub Narciarski
Created & Designed by APS-Studio.eu