Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:
Nazwisko: Bubieńczyk

Imię: Aleksandra

Rocznik: 2003

Składka opłacona do: 2018-05-31

Wszystkie starty:
Lp. Miejsce Punkty Nazwa Zawodów Miejsce Zawodów Data Klasa
1 dnf 0 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska 2018-03-20 A
2 16 10 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska 2018-03-19 A
3 15 10.5 MPP - HEAD CUP - SL Suche 2018-03-17 A
4 12 12 MPP - HEAD CUP - SL Suche 2018-03-16 A
5 10 13 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL Ustrzyki Dolne 2018-03-03 A
6 9 14 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS Ustrzyki Dolne 2018-03-02 A
7 18 9 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG Ustrzyki Dolne 2018-03-01 A
8 10 13 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SC Ustrzyki Dolne 2018-03-01 A
9 20 8 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń 2018-02-18 A
10 18 9 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń 2018-02-17 A
11 11 12.5 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche 2018-02-05 A
12 13 11.5 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche 2018-02-04 A
13 dnf 0 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche 2017-12-17 A
14 5 18.5 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche 2017-12-16 A
15 5 12.5 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice 2017-12-09 B
16 2 16 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice 2017-12-09 B
17 6 11.5 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice 2017-11-18 B
18 3 14.5 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice 2017-11-18 B
19 5 12.5 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice 2017-11-17 B
20 2 16 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice 2017-11-17 B
21 2 16 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice 2017-11-17 - 2017-11-18 B
22 4 13.5 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice 2017-10-07 B
23 3 14.5 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice 2017-10-07 B
24 dsq 0 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska 2017-03-21 A
25 8 15 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska 2017-03-20 A
26 9 14 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka 2017-03-19 A
27 7 16 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka 2017-03-18 A
28 11 12.5 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne 2017-03-05 A
29 dns 0 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne 2017-03-04 A
30 10 13 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne 2017-03-03 A
31 9 14 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne 2017-03-03 A
32 15 10.5 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój 2017-02-05 A
33 11 12.5 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój 2017-02-04 A
34 3 14.5 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska 2017-01-29 B
35 4 13.5 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche 2017-01-28 B
36 4 20 MPP - IV Puchar SN Suche Suche 2017-01-15 A
37 7 16 MPP - IV Puchar SN Suche Suche 2017-01-14 A
38 13 11.5 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche 2016-12-20 A
39 6 17 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche 2016-12-19 A
40 2 16 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice 2016-12-03 B
41 2 16 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice 2016-12-03 B
42 4 13.5 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice 2016-11-19 B
43 2 16 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice 2016-11-19 B
44 2 - XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice 2016-11-19 -
45 2 16 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice 2016-11-18 B
46 1 18 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice 2016-11-18 B
47 1 18 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice 2016-11-18 - 2016-11-19 B
48 3 14.5 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice 2016-10-29 B
49 2 16 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice 2016-10-29 B
50 17 9.5 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska 2016-02-16 A
51 23 7 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska 2016-02-15 A
52 8 - XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska 2016-02-14 -
53 16 10 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche 2016-01-15 A
54 13 11.5 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche 2016-01-14 A
55 3 14.5 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2015-11-21 B
56 3 14.5 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice 2015-11-21 B
57 4 13.5 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2015-10-10 B
58 4 13.5 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice 2015-10-10 B
59 7 10.5 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice 2015-09-19 B
60 6 11.5 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice 2015-09-19 B
61 5 12.5 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice 2015-09-19 B
62 4 13.5 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2015-09-19 B
63 4 13.5 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice 2015-09-19 B
64 4 - Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice 2015-09-19 -
65 4 20 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce 2015-03-15 A
66 7 16 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce 2015-03-14 A
67 4 20 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce 2015-03-12 A
68 1 18 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice 2015-03-07 B
69 6 17 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce 2015-03-01 A
70 3 21.5 XXXVIII LSZ IV edycja Suche 2015-02-28 A
71 6 17 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska 2015-02-09 A
72 21 7.5 XXVII Liga MOZN IV edycja Suche-Ski 2015-02-02 A
73 4 20 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów 2015-01-30 A
74 1 10 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA 2015-01-27 C
75 4 20 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec 2015-01-12 A
76 4 20 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce 2015-01-09 A
77 2 23.5 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce 2014-12-19 A
78 3 14.5 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice 2014-11-22 B
79 2 16 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice 2014-11-22 B
80 1 10 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai 2014-11-14 C
81 2 16 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2014-10-25 B
82 2 16 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice 2014-10-25 B
83 4 13.5 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice 2014-10-04 B
84 4 - Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice 2014-10-04 -
85 1 18 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2014-10-04 B
86 1 18 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice 2014-10-04 B
87 12 12 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski 2014-03-11 A
88 10 13 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce 2014-03-10 A
89 3 14.5 NPM II eliminacja Jurgów 2014-03-09 B
90 5 12.5 NPM I eliminacja Jurgów 2014-03-08 B
91 8 15 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska 2014-02-14 A
92 6 17 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów 2014-01-30 A
93 6 17 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra 2014-01-24 A
94 12 12 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce 2014-01-10 A
95 11 12.5 XXXVII ZLS w zjazdach Suche 2014-01-09 A
96 5 18.5 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce 2013-12-17 A
97 5 12.5 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice 2013-11-23 B
98 2 16 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2013-11-23 B
99 8 5 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai 2013-10-18 C
100 2 16 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice 2013-10-05 B
101 2 - Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice 2013-10-05 -
102 1 18 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2013-10-05 B
103 1 18 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice 2013-10-05 B
104 3 3.5 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice 2013-09-28 D
105 6 11.5 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice 2013-09-21 B
106 2 16 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice 2013-09-21 B
107 10 13 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce 2013-03-14 A
108 15 10.5 XXV Liga MOZN - GS Suche 2013-03-04 A
109 14 11 Puchar PZN dzieci Jurgów 2013-03-03 A
110 10 13 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów 2013-02-25 A
111 7 16 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka 2013-02-12 A
112 12 12 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina 2013-02-11 A
113 9 14 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch 2013-01-23 A
114 5 12.5 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra 2013-01-20 B
115 7 10.5 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra 2013-01-19 B
116 7 16 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów 2013-01-08 A
117 16 10 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce 2013-01-07 A
118 6 - XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce 2012-12-18 -
119 5 12.5 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice 2012-11-24 B
120 3 14.5 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice 2012-11-24 B
121 4 13.5 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice 2012-11-03 B
122 4 13.5 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice 2012-11-03 B
123 6 11.5 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice 2012-09-29 B
124 2 16 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice 2012-09-29 B
125 16 10 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów 2012-03-05 A
126 10 13 Puchar PZN Jurgów 2012-03-03 A
127 14 11 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch 2012-02-01 A
128 13 11.5 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda 2012-01-11 A
129 5 18.5 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów 2012-01-05 A
130 6 11.5 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice 2011-11-19 B
131 2 16 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice 2011-11-19 B
132 2 8.5 Zawody obozowe Stubai 2011-11-10 C
133 3 14.5 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice 2011-10-29 B
134 2 16 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2011-10-29 B
135 5 12.5 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice 2011-10-02 B
136 1 18 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2011-10-02 B

SPONSORZY

DOSTAWCY

PARTNERZY
© 2012 - 2018 Warszawski Klub Narciarski
Created & Designed by APS-Studio.eu