Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:
Nazwisko: Blanc

Imię: Leon

Rocznik: 2001

Składka opłacona do: 2018-05-31

Wszystkie starty:
Lp. Miejsce Punkty Nazwa Zawodów Miejsce Zawodów Data Klasa
1 dnf 0 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE 2018-03-18 FIS
2 dnf 0 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE 2018-03-17 FIS
3 dnf 0 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerskych horach, CZE 2018-03-16 FIS
4 dnf 0 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerskych horach, CZE 2018-03-15 FIS
5 90.55 28.5 FIS Race - SL Strbske Pleso, SVK 2018-03-11 FIS
6 77.66 34 FIS Race - GS Strbske Pleso, SVK 2018-03-10 FIS
7 dnf 0 FIS Race - SL Zakopane, POL 2018-03-08 FIS
8 dnf 0 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL Laworta Ustrzyki, POL 2018-03-06 A
9 13 11.5 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS Laworta Ustrzyki, POL 2018-03-05 A
10 10 13 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG Ustrzyki Dolne 2018-03-04 A
11 7 16 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A kombinacja Ustrzyki Dolne 2018-03-04 A
12 133.92 15 National Championships - Alpine combined Szczyrk, POL 2018-03-01 FIS
13 89.79 31 National Championships - SG Szczyrk, POL 2018-03-01 FIS
14 dnf 0 National Championships - SL Szczyrk, POL 2018-02-28 FIS
15 90.64 28.5 National Championships - GS Szczyrk, POL 2018-02-27 FIS
16 dnf 0 Citizen - SL Spindleruv Mlyn, CZE 2018-02-25 FIS
17 101.00 22.5 Citizen - SL Spindleruv Mlyn, CZE 2018-02-24 FIS
18 dnf 0 University Race - SL Bila v Beskydech, CZE 2018-02-18 FIS
19 104.06 21.5 University Race - GS Bila v Beskydech, CZE 2018-02-17 FIS
20 dnf 0 FIS Race - SL Zakopane, POL 2018-02-13 FIS
21 dnf 0 FIS Race - SL Zakopane, POL 2018-02-12 FIS
22 169.01 10.5 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL 2018-02-09 FIS
23 dnf 0 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL 2018-02-08 FIS
24 dnf 0 FIS Race - GS Krynica, POL 2018-02-06 FIS
25 80.97 34 FIS Race - GS Krynica, POL 2018-02-05 FIS
26 dnf 0 FIS Race - SL Mala Moravka, CZE 2018-01-28 FIS
27 dnf 0 FIS Race - SL Mala Moravka, CZE 2018-01-27 FIS
28 114.40 18 FIS Race - GS Pec pod Snezkou, CZE 2018-01-21 FIS
29 dnf 0 FIS Race - GS Pec pod Snezkou, CZE 2018-01-20 FIS
30 111.37 18.5 FIS Race - SL Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL 2017-12-21 FIS
31 dnf 0 FIS Race - SL Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL 2017-12-20 FIS
32 dnf 0 FIS Race - SL Strbske Pleso, SVK 2017-12-19 FIS
33 91.66 28.5 FIS Race - GS Strbske Pleso, SVK 2017-12-18 FIS
34 5 18.5 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska 2017-03-21 A
35 6 17 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska 2017-03-20 A
36 7 16 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka 2017-03-19 A
37 dnf 0 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka 2017-03-18 A
38 59 9 Alpecimbra Fis Children Cup (GS) Folgaria Fondo Grande 2017-03-11 F
39 48 9 Alpecimbra Fis Children Cup (SL) Folgaria Fondo Grande 2017-03-10 F
40 dnf 0 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne 2017-03-05 A
41 11 12.5 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne 2017-03-04 A
42 6 17 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne 2017-03-03 A
43 3 21.5 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne 2017-03-03 A
44 7 16 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda 2017-02-22 A
45 5 18.5 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Dwubój Slalomowy) Harenda 2017-02-21 A
46 3 21.5 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda 2017-02-21 A
47 dnf 0 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Harenda 2017-02-20 A
48 3 21.5 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój 2017-02-05 A
49 8 15 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój 2017-02-04 A
50 dnf 0 MPP - IV Puchar SN Suche Suche 2017-01-15 A
51 8 15 MPP - IV Puchar SN Suche Suche 2017-01-14 A
52 dnf 0 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna 2017-01-08 A
53 dsq 0 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna 2017-01-07 A
54 6 11.5 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie 2017-01-06 B
55 1 18 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie 2017-01-05 B
56 dnf 0 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche 2016-12-20 A
57 2 23.5 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche 2016-12-19 A
58 10 13 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche 2016-03-24 A
59 10 13 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche 2016-03-23 A
60 11 12.5 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche 2016-03-22 A
61 7 16 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche 2016-03-21 A
62 dnf 0 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SC) Czarna Góra/Stronie Śląskie 2016-03-12 A
63 8 15 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SG) Czarna Góra/Stronie Śląskie 2016-03-12 A
64 11 12.5 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SL) Czarna Góra/Stronie Śląskie 2016-03-11 A
65 7 16 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie 2016-03-10 A
66 17 9.5 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne 2016-02-25 A
67 5 18.5 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne 2016-02-24 A
68 1 18 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska 2016-02-21 B
69 1 18 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche 2016-02-20 B
70 dsq 0 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska 2016-02-16 A
71 30 6 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska 2016-02-15 A
72 12 - XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska 2016-02-14 -
73 17 9.5 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche 2016-01-15 A
74 19 8.5 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche 2016-01-14 A
75 11 12.5 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie 2016-01-08 A
76 7 16 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie 2016-01-07 A
77 1 18 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie 2016-01-06 B
78 1 18 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie 2016-01-05 B
79 4 13.5 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice 2015-11-21 B
80 2 16 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2015-11-21 B
81 4 13.5 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice 2015-09-19 B
82 4 13.5 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice 2015-09-19 B
83 4 13.5 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice 2015-09-19 B
84 4 - Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice 2015-09-19 -
85 3 14.5 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2015-09-19 B
86 2 16 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice 2015-09-19 B
87 7 16 MPP - Finał - Puchar KS Narciarnia (GS) Ździar 2015-03-27 A
88 3 21.5 MPP - Finał Puchar KS Narciarnia (GS) Kluszkowce 2015-03-26 A
89 dnf 0 MPP - Puchar klubu WKN (SL) Kotelnica 2015-03-13 A
90 dnf 0 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Kotelnica 2015-03-12 A
91 2 23.5 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica 2015-03-11 A
92 5 18.5 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa 2015-02-06 A
93 dnf 0 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa 2015-02-05 A
94 3 21.5 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro 2015-02-04 A
95 4 20 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro 2015-02-03 A
96 dnf 0 Zawody FIS - GS Vratna, SVK 2015-01-28 F
97 19 14 Zawody FIS - SL Vratna, SVK 2015-01-27 F
98 3 21.5 MPP - Puchar Słotwin (GS) Krynica - Słotwiny 2015-01-13 A
99 8 15 MPP - Puchar Słotwin (SL) Krynica - Słotwiny 2015-01-12 A
100 21 7.5 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra 2015-01-08 A
101 2 23.5 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra 2015-01-07 A
102 3 14.5 NPM II eliminacja Czarna Góra 2015-01-06 B
103 10 13 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski 2014-12-21 A
104 7 16 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski 2014-12-20 A
105 1 18 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice 2014-11-22 B
106 1 18 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice 2014-11-22 B
107 1 18 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2014-10-25 B
108 1 18 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice 2014-10-25 B
109 2 16 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice 2014-10-04 B
110 1 18 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2014-10-04 B
111 1 18 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice 2014-10-04 B
112 1 18 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice 2014-10-04 B
113 1 18 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice 2014-10-04 B
114 1 - Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice 2014-10-04 -
115 24 7 Puchar Klubu WKN (SL) Suche 2014-03-22 A
116 19 8.5 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów 2014-03-21 A
117 10 13 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów 2014-03-20 A
118 2 16 NPM II eliminacja Jurgów 2014-03-09 B
119 3 14.5 NPM I eliminacja Jurgów 2014-03-08 B
120 2 8.5 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada 2014-03-01 C
121 dnf 0 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra 2014-02-04 A
122 16 10 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra 2014-02-03 A
123 1 18 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche 2014-02-02 B
124 1 18 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa 2014-02-01 B
125 17 9.5 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche 2014-01-17 A
126 25 6.5 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche 2014-01-16 A
127 10 13 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce 2014-01-14 A
128 dnf 0 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce 2014-01-13 A
129 dsq 0 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2013-11-23 B
130 1 18 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice 2013-11-23 B
131 1 10 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai 2013-11-15 C
132 4 13.5 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2013-10-05 B
133 4 13.5 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice 2013-10-05 B
134 4 - Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice 2013-10-05 -
135 2 16 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice 2013-10-05 B
136 2 16 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice 2013-10-05 B
137 2 16 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice 2013-10-05 B
138 6 17 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce 2013-03-14 A
139 2 16 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów 2013-03-10 B
140 2 16 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska 2013-03-09 B
141 5 18.5 XXV Liga MOZN - GS Suche 2013-03-04 A
142 8 15 Puchar PZN dzieci Jurgów 2013-03-03 A
143 dsq 0 XXV Liga MOZN - GS Ryterski Raj 2013-02-28 A
144 24 7 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów 2013-02-25 A
145 5 18.5 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka 2013-02-12 A
146 10 13 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina 2013-02-11 A
147 3 7.5 Zawody obozowe Hochficht 2013-02-10 C
148 4 20 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce 2013-02-04 A
149 5 18.5 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch 2013-01-23 A
150 9 14 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów 2013-01-08 A
151 18 9 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce 2013-01-07 A
152 3 14.5 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice 2012-11-24 B
153 1 18 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice 2012-11-24 B
154 2 8.5 Zawody obozowe Stubai 2012-11-15 C
155 3 14.5 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice 2012-11-03 B
156 2 16 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice 2012-11-03 B
157 5 12.5 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice 2012-09-29 B
158 5 - Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice 2012-09-29 -
159 4 13.5 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice 2012-09-29 B
160 4 - Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice 2012-09-29 -
161 9 14 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce 2012-03-19 A
162 15 10.5 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna 2012-03-16 A
163 3 14.5 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch 2012-03-11 B
164 3 14.5 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska 2012-03-10 B
165 4 20 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów 2012-03-05 A
166 4 20 Puchar PZN Jurgów 2012-03-03 A
167 14 11 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska 2012-02-16 A
168 43 5.5 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch 2012-02-01 A
169 7 16 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda 2012-01-11 A
170 10 7.5 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice 2011-11-19 B
171 9 8.5 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice 2011-11-19 B
172 17 4.5 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2011-10-29 B
173 4 13.5 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice 2011-10-29 B
174 8 9.5 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice 2011-10-02 B
175 7 10.5 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice 2011-10-02 B
176 5 12.5 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2011-10-02 B
177 4 13.5 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice 2011-10-02 B
178 8 9.5 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska 2011-03-27 B
179 7 10.5 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska 2011-03-26 B
180 21 7.5 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce 2011-03-22 A
181 20 8 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska 2011-02-08 A
182 14 11 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch 2011-01-27 A
183 12 12 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda 2011-01-19 A
184 11 12.5 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów 2011-01-07 A
185 5 12.5 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice 2010-11-20 B
186 6 6 Zawody obozowe - gigant Stubai 2010-11-12 C
187 6 11.5 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice 2010-10-30 B
188 4 13.5 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice 2010-09-25 B
189 4 20 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce 2010-03-17 A
190 1 18 12 - NPM - Eliminacja IV Białka 2010-03-14 B
191 1 18 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów 2010-03-13 B
192 7 16 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane 2010-03-07 A
193 9 14 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński Wierch 2010-02-24 A
194 4 20 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica 2010-02-21 A
195 27 6.5 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów 2010-02-19 A
196 13 11.5 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica 2010-01-29 A
197 5 18.5 52 - Liga Zakopiańska II Harenda 2010-01-11 A
198 11 12.5 51 - Liga Zakopiańska I Witów 2010-01-07 A
199 4 13.5 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice 2009-11-21 B
200 7 10.5 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice 2009-10-25 B
201 5 12.5 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice 2009-10-03 B

SPONSORZY

DOSTAWCY

PARTNERZY
© 2012 - 2018 Warszawski Klub Narciarski
Created & Designed by APS-Studio.eu