Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:
Nazwisko: Dominiewska

Imię: Joanna

Rocznik: 2002

Składka opłacona do: 2018-05-31

Wszystkie starty:
Lp. Miejsce Punkty Nazwa Zawodów Miejsce Zawodów Data Klasa
1 8 15 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń 2018-02-18 A
2 dnf 0 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń 2018-02-17 A
3 2 16 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń 2018-02-10 B
4 10 13 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie 2018-01-07 A
5 12 12 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie 2018-01-06 A
6 1 18 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie 2018-01-05 B
7 3 14.5 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie 2018-01-04 B
8 5 12.5 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice 2017-12-09 B
9 3 14.5 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice 2017-12-09 B
10 5 12.5 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice 2017-11-18 B
11 3 14.5 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice 2017-11-18 B
12 4 13.5 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice 2017-11-17 B
13 4 13.5 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice 2017-11-17 - 2017-11-18 B
14 3 14.5 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice 2017-11-17 B
15 7 10.5 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice 2017-10-07 B
16 6 11.5 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice 2017-10-07 B
17 dsq 0 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska 2017-03-21 A
18 10 13 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska 2017-03-20 A
19 12 12 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka 2017-03-19 A
20 18 9 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka 2017-03-18 A
21 22 7 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne 2017-03-05 A
22 15 10.5 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne 2017-03-04 A
23 20 8 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne 2017-03-03 A
24 13 11.5 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne 2017-03-03 A
25 22 7 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój 2017-02-05 A
26 11 12.5 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój 2017-02-04 A
27 1 18 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska 2017-01-29 B
28 1 18 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche 2017-01-28 B
29 14 11 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna 2017-01-08 A
30 19 8.5 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna 2017-01-07 A
31 2 16 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie 2017-01-06 B
32 3 14.5 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie 2017-01-05 B
33 3 14.5 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice 2016-12-03 B
34 1 18 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice 2016-12-03 B
35 4 13.5 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice 2016-11-19 B
36 1 18 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice 2016-11-19 B
37 1 - XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice 2016-11-19 -
38 4 13.5 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice 2016-11-18 B
39 4 13.5 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice 2016-11-18 - 2016-11-19 B
40 2 16 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice 2016-11-18 B
41 3 14.5 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice 2016-10-29 B
42 3 14.5 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice 2016-10-29 B
43 14 11 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche 2016-03-24 A
44 15 10.5 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche 2016-03-23 A
45 15 10.5 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche 2016-03-22 A
46 12 12 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche 2016-03-21 A
47 15 10.5 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne 2016-02-25 A
48 dnf 0 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne 2016-02-24 A
49 25 6.5 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska 2016-02-16 A
50 dnf 0 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska 2016-02-15 A
51 7 - XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska 2016-02-14 -
52 9 14 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie 2016-01-08 A
53 9 14 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie 2016-01-07 A
54 4 13.5 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie 2016-01-06 B
55 4 13.5 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie 2016-01-05 B
56 7 10.5 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2015-10-10 B
57 6 11.5 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice 2015-10-10 B
58 10 7.5 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2015-09-19 B
59 10 7.5 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice 2015-09-19 B
60 9 8.5 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice 2015-09-19 B
61 9 8.5 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice 2015-09-19 B
62 9 - Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice 2015-09-19 -
63 7 10.5 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice 2015-09-19 B
64 dnf 0 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra 2015-01-08 A
65 15 10.5 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra 2015-01-07 A
66 7 10.5 NPM II eliminacja Czarna Góra 2015-01-06 B
67 4 13.5 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice 2014-11-22 B
68 4 13.5 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice 2014-11-22 B
69 25 6.5 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce 2014-03-16 A
70 8 15 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce 2014-03-15 A
71 7 16 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce 2014-03-10 A
72 1 18 NPM II eliminacja Jurgów 2014-03-09 B
73 4 13.5 NPM I eliminacja Jurgów 2014-03-08 B
74 8 15 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce 2014-03-02 A
75 5 18.5 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska 2014-02-14 A
76 7 16 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra 2014-01-24 A
77 33 5.5 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce 2014-01-10 A
78 9 14 XXXVII ZLS w zjazdach Suche 2014-01-09 A
79 8 9.5 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2013-11-23 B
80 3 14.5 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice 2013-11-23 B
81 2 8.5 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai 2013-10-18 C
82 6 11.5 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice 2013-09-21 B
83 3 14.5 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice 2013-09-21 B
84 6 17 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce 2013-03-14 A
85 5 12.5 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów 2013-03-10 B
86 2 16 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska 2013-03-09 B
87 11 12.5 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów 2013-02-25 A
88 1 10 Zawody obozowe Presolana 2013-02-06 C
89 11 12.5 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch 2013-01-23 A
90 17 9.5 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów 2013-01-08 A
91 19 8.5 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce 2013-01-07 A
92 4 13.5 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice 2012-11-03 B
93 3 14.5 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice 2012-11-03 B
94 8 9.5 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice 2012-09-29 B
95 8 - Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice 2012-09-29 -
96 6 11.5 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice 2012-09-29 B
97 6 - Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice 2012-09-29 -
98 dnf 0 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów 2012-03-24 B
99 11 12.5 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce 2012-03-19 A
100 19 8.5 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów 2012-03-05 A
101 22 7 Puchar PZN Jurgów 2012-03-03 A
102 19 8.5 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch 2012-02-01 A
103 1 10 Zawody obozowe - ferie Isolaccia 2012-01-24 C
104 26 6.5 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda 2012-01-11 A
105 5 12.5 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra 2012-01-08 B
106 5 12.5 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra 2012-01-07 B
107 14 11 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów 2012-01-05 A
108 9 8.5 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice 2011-11-19 B
109 8 9.5 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice 2011-11-19 B
110 4 13.5 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice 2011-10-29 B
111 3 14.5 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2011-10-29 B
112 8 9.5 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice 2011-10-02 B
113 8 9.5 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice 2011-10-02 B
114 3 21.5 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce 2011-03-22 A
115 9 14 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów 2011-03-07 A
116 6 17 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska 2011-02-08 A
117 8 15 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda 2011-01-19 A
118 6 17 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów 2011-01-07 A
119 5 12.5 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice 2010-10-30 B
120 4 13.5 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice 2010-09-25 B
121 1 10 10 - Przedszkole Narciarskie III - Zakopane Zakopane 2010-03-19 C
122 8 15 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce 2010-03-17 A
123 10 7.5 12 - NPM - Eliminacja IV Białka 2010-03-14 B
124 13 11.5 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane 2010-03-07 A
125 1 10 07 - Zawody obozowe - przedszkole 3 Zakopane 2009-03-21 C
126 3 7.5 06 - Zawody obozowe - przedszkole 2 Zakopane 2009-03-14 C
127 3 7.5 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane 2008-03-14 C
128 7 5.5 05 - Zawody obozowe - przedszkole I Zakopane 2008-03-07 C
129 1 10 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane 2007-03-10 C
130 11 12.5 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane 2007-03-04 A

SPONSORZY

DOSTAWCY

PARTNERZY
© 2012 - 2018 Warszawski Klub Narciarski
Created & Designed by APS-Studio.eu