Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:

XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant

Miejsce: Szczęśliwice

Data: 2013-11-23

Startowało zawodników z WKN: 70

Klasa: B

Wyniki

Krasnale - K (2013 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
5 Pacałowska Kaja 2008 12.5

Krasnale - M (2013 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
4 Bujnowski Aleksander 2008 13.5
5 Hakizimana Jan 2009 12.5
dns Bartler Adam 2008 -

Dzieci Młodsze - K (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Korczak Luiza 2006 18
2 Tomanek Lena 2006 16
3 Zalewska Helena 2006 14.5
8 Augustynowicz Urszula 2006 9.5
13 Goździewińska Jagoda 2007 6
14 Korsak Hanna 2006 5.5
16 Boryczka Matylda 2006 4.5
20 Modzelewska Nina 2006 4
21 Bubieńczyk Zofia 2006 4
23 Parnas Nina 2007 3.5
22 Komorowska Nikola 2006 3.5
dsq Kleczko Barbara 2006 -

Dzieci Młodsze - M (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
3 Michałowski Beniamin 2007 14.5
5 Bączkowski Bartosz 2006 12.5
11 Modzelewski Franciszek 2006 7
19 Hakizimana Henryk 2007 4

Dzieci - K (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
3 Szumańska Joanna 2005 14.5
4 Szewczyk Julia 2005 13.5
5 Bartkowska Iga 2004 12.5
10 Goździewińska Kalina 2005 7.5
13 Zych Wiktoria 2004 6
22 Pacałowska Nina 2005 3.5

Dzieci - M (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ożga-Grzegorzewski Maciej 2004 18
2 Kierkowski Juliusz 2004 16
3 Kawałkowski Mikołaj 2004 14.5
4 Wawrzyniak Mateusz 2004 13.5
5 Sosnowski Mikołaj 2004 12.5
6 Ciałowicz Antoni 2004 11.5
8 Bryk Bernard 2005 9.5
9 Burkiewicz Jan 2004 8.5
16 Matejek Michał 2005 4.5
18 Hakizimana Antoni 2005 4.5

Dzieci Starsze - K (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Rewerelli Melania 2002 16
3 Dominiewska Joanna 2002 14.5
4 Bogucka Melania 2002 13.5
5 Bubieńczyk Aleksandra 2003 12.5
6 Korsak Zofia 2002 11.5
7 Ratajczyk Karolina 2003 10.5
8 Michałowska Aleksandra 2003 9.5
9 Pacałowska Pola 2002 8.5
10 Wawrzyniak Ewelina 2002 7.5
15 Szumańska Julia 2003 5
16 Kleczko Hanna 2003 4.5

Dzieci Starsze - M (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ejchart Tadeusz 2003 18
3 Biernacki Mikołaj 2002 14.5
6 Zalewski Szymon 2002 11.5
7 Lewiński Tomasz 2002 10.5
9 Poppe Mateusz 2002 8.5
10 Lewiński Maciej 2003 7.5
12 Sosnowski Maksymilian 2002 6.5
13 Bartler Michał 2003 6
16 Prądzyński Ignacy 2003 4.5
19 Bartler Jakub 2003 4
23 Sosnowski Adam 2003 3.5
25 Tomanek Jan 2003 3

Młodzik - K (2001 - 2000)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Milej Zuzanna 2000 18

Młodzik - M (2001 - 2000)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Blanc Leon 2001 18
2 Bryk Antoni 2000 16
3 Staroń Jan 2000 14.5
4 Pszczółkowski Igor 2000 13.5
9 Sosnowski Jan 2001 8.5

Junior Młodszy - K (1999 - 1998)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
dns Czapska Zuzanna 1998 -

Junior Młodszy - M (1999 - 1998)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2