Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:

XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant

Miejsce: Szczęśliwice

Data: 2013-10-05

Startowało zawodników z WKN: 77

Klasa: B

Wyniki

Krasnale - K (2013 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Bączkowska Eliza 2008 18
2 Pacałowska Kaja 2008 16

Krasnale - M (2013 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Bujnowski Aleksander 2008 16
4 Bartler Adam 2008 13.5
dnf Hakizimana Jan 2009 -

Dzieci Młodsze - K (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Komorowska Nikola 2006 18
2 Tomanek Lena 2006 16
5 Goździewińska Jagoda 2007 12.5
7 Zalewska Helena 2006 10.5
11 Augustynowicz Urszula 2006 7
12 Korsak Hanna 2006 6.5
19 Parnas Nina 2007 4

Dzieci Młodsze - M (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Michałowski Beniamin 2007 16
5 Mróz Maksymilian 2006 12.5
6 Bączkowski Bartosz 2006 11.5
10 Dziedzic Karol 2006 7.5
14 Modzelewski Franciszek 2006 5.5
20 Hakizimana Henryk 2007 4
19 Barchoń Jan 2007 4

Dzieci - K (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
3 Szewczyk Julia 2005 14.5
4 Bartkowska Iga 2004 13.5
5 Szumańska Joanna 2005 12.5
15 Goździewińska Kalina 2005 5
16 Zych Wiktoria 2004 4.5
20 Olszewska Antonia 2005 4
24 Pacałowska Nina 2005 3.5

Dzieci - M (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ożga-Grzegorzewski Maciej 2004 18
2 Sosnowski Mikołaj 2004 16
3 Wawrzyniak Mateusz 2004 14.5
4 Burkiewicz Jan 2004 13.5
6 Kierkowski Juliusz 2004 11.5
7 Bryk Bernard 2005 10.5
11 Bartczak Leopold 2004 7
14 Duszyński Antoni 2004 5.5
14 Ciałowicz Antoni 2004 5.5
16 Bors Iwo 2005 4.5
21 Hakizimana Antoni 2005 4
22 Matejek Michał 2005 3.5

Dzieci Starsze - K (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Rewerelli Melania 2002 18
2 Bubieńczyk Aleksandra 2003 16
4 Michałowska Aleksandra 2003 13.5
5 Bogucka Melania 2002 12.5
6 Ratajczyk Karolina 2003 11.5
7 Korsak Zofia 2002 10.5
8 Pacałowska Pola 2002 9.5
9 Wawrzyniak Ewelina 2002 8.5
10 Leśniewicz Gaja 2003 7.5
11 Sadalska Ida 2003 7
13 Szumańska Julia 2003 6
15 Wierzbik Martyna 2003 5

Dzieci Starsze - M (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ejchart Tadeusz 2003 18
2 Tomanek Jan 2003 16
6 Bartler Michał 2003 11.5
7 Prądzyński Ignacy 2003 10.5
9 Zalewski Szymon 2002 8.5
10 Fido Aleksander 2002 7.5
11 Bartler Jakub 2003 7
16 Sosnowski Adam 2003 4.5

Młodzik - K (2001 - 2000)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Cąkała Ariana 2000 18
2 Godlewska Maria 2001 16
4 Parnas Maja 2001 13.5

Młodzik - M (2001 - 2000)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Staroń Jan 2000 18
2 Sosnowski Jan 2001 16
3 Pszczółkowski Igor 2000 14.5
4 Blanc Leon 2001 13.5
5 Bryk Antoni 2000 12.5
8 Łukaszuk Michał 2000 9.5

Junior Młodszy - K (1999 - 1998)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Kubasiewicz Helena 1999 16
3 Czapska Zuzanna 1998 14.5
4 Cąkała Marika 1998 13.5

Junior Młodszy - M (1999 - 1998)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Rewerelli Mateusz 1998 16
3 Madler Franciszek 1999 14.5
5 Tomasiuk Mikołaj 1999 12.5
6 Dobrowolski Karol 1999 11.5

Junior - K (1997 - 1993)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ostrowska Katarzyna 1994 18

Junior - M (1997 - 1993)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Kubasiewicz Antoni 1994 18
2 Nowosad Albert 1996 16

SPONSORZY

DOSTAWCY

PARTNERZY
© 2012 - 2018 Warszawski Klub Narciarski
Created & Designed by APS-Studio.eu