Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:

Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym

Miejsce: Szczęśliwice

Data: 2013-09-21

Startowało zawodników z WKN: 64

Klasa: B

Wyniki

Krasnale - K (2013 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Bączkowska Eliza 2008 18

Krasnale - M (2013 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Bujnowski Aleksander 2008 18

Dzieci Młodsze - K (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Tomanek Lena 2006 18
3 Zalewska Helena 2006 14.5
8 Modzelewska Nina 2006 9.5
dsq Augustynowicz Urszula 2006 -
dsq Komorowska Nikola 2006 -
dsq Korsak Hanna 2006 -

Dzieci Młodsze - M (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Bączkowski Bartosz 2006 18
2 Michałowski Beniamin 2007 16
7 Mróz Maksymilian 2006 10.5
12 Modzelewski Franciszek 2006 6.5

Dzieci - K (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Bartkowska Iga 2004 16
6 Szewczyk Julia 2005 11.5
13 Szumańska Joanna 2005 6
14 Olszewska Antonia 2005 5.5
15 Olszewska Julia 2004 5
dsq Zych Wiktoria 2004 -

Dzieci - M (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ożga-Grzegorzewski Maciej 2004 18
2 Kierkowski Juliusz 2004 16
3 Bartczak Leopold 2004 14.5
5 Ciałowicz Antoni 2004 12.5
6 Burkiewicz Jan 2004 11.5
8 Wawrzyniak Mateusz 2004 9.5
9 Sosnowski Mikołaj 2004 8.5
12 Bryk Bernard 2005 6.5
14 Bors Iwo 2005 5.5
18 Matejek Michał 2005 4.5

Dzieci Starsze - K (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Bubieńczyk Aleksandra 2003 16
3 Bogucka Melania 2002 14.5
4 Korsak Zofia 2002 13.5
5 Rewerelli Melania 2002 12.5
6 Dominiewska Joanna 2002 11.5
7 Ratajczyk Karolina 2003 10.5
8 Michałowska Aleksandra 2003 9.5
9 Wawrzyniak Ewelina 2002 8.5
10 Milej Maja 2003 7.5
17 Duszyńska Hanna 2002 4.5

Dzieci Starsze - M (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ejchart Tadeusz 2003 18
2 Tomanek Jan 2003 16
5 Prądzyński Ignacy 2003 12.5
6 Bartler Michał 2003 11.5
7 Bartler Jakub 2003 10.5
11 Lewiński Maciej 2003 7
12 Lewiński Tomasz 2002 6.5
14 Sosnowski Adam 2003 5.5
15 Zalewski Szymon 2002 5
16 Michalski Stefan 2002 4.5

Młodzik - K (2001 - 2000)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Milej Zuzanna 2000 18
3 Godlewska Maria 2001 14.5
4 Parnas Maja 2001 13.5
dns Cąkała Ariana 2000 -

Młodzik - M (2001 - 2000)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Bryk Antoni 2000 18
2 Pszczółkowski Igor 2000 16
3 Staroń Jan 2000 14.5
4 Łukaszuk Michał 2000 13.5
5 Sosnowski Jan 2001 12.5
6 Olszewski Filip 2001 11.5

Junior Młodszy - K (1999 - 1998)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2