Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:

XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race

Miejsce: Szczę¶liwice

Data: 2012-09-29

Startowało zawodników z WKN: 70

Klasa: B

Wyniki

Krasnale - M (2012 - 2007)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
12 Michałowski Beniamin 2007 6.5

Dzieci Młodsze - K (2006 - 2005)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Komorowska Nikola 2006 18
dsq Zalewska Helena 2006 -

Dzieci Młodsze - M (2006 - 2005)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Bryk Bernard 2005 16
10 Matejek Michał 2005 7.5

Dzieci - K (2004 - 2003)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Bubieńczyk Aleksandra 2003 16
3 Rafalska Matylda 2003 14.5
4 Ratajczyk Karolina 2003 13.5
5 Michałowska Aleksandra 2003 12.5
7 Mielczarek Zuzanna 2003 10.5
14 Wierzbik Martyna 2003 5.5
15 Bartkowska Iga 2004 5

Dzieci - M (2004 - 2003)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ejchart Tadeusz 2003 18
2 Ożga-Grzegorzewski Maciej 2004 16
3 Tomanek Jan 2003 14.5
4 Kubicki Tomasz 2003 13.5
5 Kierkowski Juliusz 2004 12.5
9 Lewiński Maciej 2003 8.5
12 Król Kosma 2003 6.5
13 Bartler Michał 2003 6
14 Ciałowicz Antoni 2004 5.5
15 Sosnowski Adam 2003 5
17 Duszyński Antoni 2004 4.5
16 Bartler Jakub 2003 4.5
21 Wietecki Michał 2004 4

Dzieci Starsze - K (2002 - 2001)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Rewerelli Melania 2002 18
2 Parnas Maja 2001 16
3 Godlewska Maria 2001 14.5
4 Pacałowska Pola 2002 13.5
5 Kabulska Katarzyna 2002 12.5
6 Bogucka Melania 2002 11.5
8 Dominiewska Joanna 2002 9.5
9 Duszyńska Hanna 2002 8.5

Dzieci Starsze - M (2002 - 2001)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Olszewski Filip 2001 18
2 Figiel Rafał 2002 16
3 Wołk-Lewanowicz Jan 2001 14.5
4 Blanc Leon 2001 13.5
5 Michalski Stefan 2002 12.5
6 Lewiński Tomasz 2002 11.5
7 Zalewski Szymon 2002 10.5
8 Poppe Mateusz 2002 9.5
9 Ruszel Jan 2002 8.5
12 Sosnowski Maksymilian 2002 6.5
14 Fido Aleksander 2002 5.5
19 Sosnowski Jan 2001 4

Młodzik - K (2000 - 1999)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Kubasiewicz Helena 1999 16
3 C±kała Ariana 2000 14.5

Młodzik - M (2000 - 1999)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Staroń Jan 2000 18
2 Michalski Leon 1999 16
3 Blauth Wojciech 1999 14.5
4 Wi¶licki Tomasz 1999 13.5
5 Madler Franciszek 1999 12.5
6 Pszczółkowski Igor 2000 11.5
7 Bryk Antoni 2000 10.5
9 Tomasiuk Mikołaj 1999 8.5
dsq Łukaszuk Michał 2000 -

Junior Młodszy - K (1998 - 1997)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Czapska Zuzanna 1998 18
2 C±kała Marika 1998 16

Junior Młodszy - M (1998 - 1997)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Żółcik Mikołaj 1998 18
2 Rewerelli Mateusz 1998 16
3 Kierebiński Marcin 1997 14.5
7 Ostojski Michał 1998 10.5

Junior - K (1996 - 1992)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ostrowska Katarzyna 1994 18
3 Blauth Katarzyna 1993 14.5
4 Chmielewska Zofia 1994 13.5
dsq Poppe Maria 1995 -

Junior - M (1996 - 1992)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Nowosad Albert 1996 18
1 Nowacki Jakub 1994 18
3 Kuhnke Maksymilian 1996 14.5
4 Madler Jędrzej 1996 13.5

SPONSORZY

DOSTAWCY

PARTNERZY
© 2012 - 2018 Warszawski Klub Narciarski
Created & Designed by APS-Studio.eu