Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:

XXX Liga MOZN - V eliminacja GS

Miejsce: Suche

Data: 2018-02-04

Startowało zawodników z WKN: 51

Klasa: A

Wyniki

Dzieci Młodsze - K (2011 - 2010)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
11 Traczyńska Magdalena 2010 12.5
12 Zdort Jadwiga 2011 12
18 Chylińska Antonina 2011 9

Dzieci Młodsze - M (2011 - 2010)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
8 Zdort Leopold 2010 15
11 Komierowski Jerzy 2010 12.5
12 Miłosz Feliks 2011 12
15 Olesiński Feliks 2010 10.5
19 Kosak Szymon 2010 8.5
dsq Moritz Ignacy 2010 -

Dzieci - K (2009 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
4 Bączkowska Eliza 2008 20
29 Cichal Julia 2008 6
31 Moritz Helena 2009 5.5
43 Latoszek Anna 2009 5.5

Dzieci - M (2009 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
6 Miłosz Jan 2009 17
12 Bujnowski Aleksander 2008 12
47 Grabowski Michał 2009 5.5
50 Chyliński Kajetan 2009 5.5

Dzieci Starsze - K (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Dębicka Karolina 2006 23.5
13 Boryczka Matylda 2006 11.5
15 Macyszyn Alicja 2007 10.5
16 Kostyra Joanna 2006 10
20 Tomanek Lena 2006 8
25 Rodawska Hanna 2006 6.5
27 Miłosz Zofia 2006 6.5
37 Zalewska Helena 2006 5.5

Dzieci Starsze - M (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ziółkowski Kazimierz 2007 26
4 Szeląg Grzegorz 2006 20
6 Burkiewicz Bartosz 2006 17
9 Bączkowski Bartosz 2006 14
14 Dziedzic Karol 2006 11
25 Żardecki Andrzej 2006 6.5
47 Jaworski Krystian 2007 5.5
50 Gołębicki Jeremi 2006 5.5
55 Dobrowolski Jan 2007 5.5
53 Barchoń Jan 2007 5.5
dsq Borkowski Maciej 2006 -

Młodzik - K (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Bańdo Magdalena 2005 23.5
13 Szewczyk Julia 2005 11.5
20 Hołówka Urszula 2005 8
26 Spurtacz Daniela 2005 6.5
28 Gmur Natasza 2005 6

Młodzik - M (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Sosnowski Mikołaj 2004 26
7 Korczak Tomek 2004 16
8 Kierkowski Juliusz 2004 15
9 Bartczak Leopold 2004 14
28 Bors Iwo 2005 6
31 Hakizimana Antoni 2005 5.5

Junior Młodszy - K (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
9 Wójcik Aleksandra 2003 14
13 Bubieńczyk Aleksandra 2003 11.5

Junior Młodszy - M (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
20 Bartler Jakub 2003 8
36 Olszewski Jerzy Mikoła