Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:

XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR

Miejsce: CSN Szczęśliwice

Data: 2017-12-09

Startowało zawodników z WKN: 46

Klasa: B

Wyniki

Dzieci Młodsze - K (2011 - 2010)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
4 Traczyńska Magdalena 2010 13.5

Dzieci Młodsze - M (2011 - 2010)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
7 Kosak Szymon 2010 10.5
dsq Dąbrowski Piotr 2010 -

Dzieci - K (2009 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Bączkowska Eliza 2008 18
5 Cichal Julia 2008 12.5
dsq Gełeta Maja 2008 -
dsq Mostowska Nina 2009 -

Dzieci - M (2009 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Miłosz Jan 2009 18
3 Bujnowski Aleksander 2008 14.5
11 Masztakowski Franciszek 2009 7
13 Bartler Adam 2008 6
19 Hakizimana Jan 2009 4
23 Pacynko David 2008 3.5

Dzieci Starsze - K (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Dębicka Karolina 2006 18
2 Kostyra Joanna 2006 16
7 Miłosz Zofia 2006 10.5
8 Masztakowska Julia 2006 9.5
9 Wojtasik Wiktoria 2007 8.5
13 Rodawska Hanna 2006 6
dsq Boryczka Matylda 2006 -

Dzieci Starsze - M (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Nakwaski Michał 2006 18
2 Bączkowski Bartosz 2006 16
3 Dziedzic Karol 2006 14.5
5 Michałowski Beniamin 2007 12.5
8 Borkowski Maciej 2006 9.5
dsq Szeląg Grzegorz 2006 -

Młodzik - K (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Hołówka Urszula 2005 18
4 Szumańska Joanna 2005 13.5
6 Gmur Natasza 2005 11.5
8 Spurtacz Daniela 2005 9.5

Młodzik - M (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Szeląg Piotr 2004 18
2 Kierkowski Juliusz 2004 16
3 Bryk Bernard 2005 14.5
7 Matejek Michał 2005 10.5
8 Hakizimana Antoni 2005 9.5
9 Czerwiński Karol 2005 8.5
12 Ciałowicz Antoni 2004 6.5

Junior Młodszy - K (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Wójcik Aleksandra 2003 18
2 Bubieńczyk Aleksandra 2003 16
3 Bogucka Melania 2002 14.5
4 Michałowska Aleksandra 2003 13.5
5 Dominiewska Joanna 2002 12.5
6 Szumańska Julia