Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:

XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS

Miejsce: CSN Szczęśliwice

Data: 2017-12-09

Startowało zawodników z WKN: 50

Klasa: B

Wyniki

Krasnale - K (2017 - 2012)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
dsq Kosak Anna 2012 -

Dzieci Młodsze - K (2011 - 2010)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
6 Traczyńska Magdalena 2010 11.5

Dzieci Młodsze - M (2011 - 2010)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
5 Kosak Szymon 2010 12.5
9 Dąbrowski Piotr 2010 8.5

Dzieci - K (2009 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Bączkowska Eliza 2008 16
4 Gełeta Maja 2008 13.5
6 Cichal Julia 2008 11.5
16 Mostowska Nina 2009 4.5

Dzieci - M (2009 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Miłosz Jan 2009 18
4 Bujnowski Aleksander 2008 13.5
6 Masztakowski Franciszek 2009 11.5
18 Bartler Adam 2008 4.5
21 Hakizimana Jan 2009 4
24 Pacynko David 2008 3.5

Dzieci Starsze - K (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Kostyra Joanna 2006 18
2 Dębicka Karolina 2006 16
3 Boryczka Matylda 2006 14.5
6 Miłosz Zofia 2006 11.5
7 Masztakowska Julia 2006 10.5
8 Rodawska Hanna 2006 9.5
10 Wojtasik Wiktoria 2007 7.5

Dzieci Starsze - M (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Nakwaski Michał 2006 18
3 Bączkowski Bartosz 2006 14.5
4 Dziedzic Karol 2006 13.5
5 Michałowski Beniamin 2007 12.5
7 Borkowski Maciej 2006 10.5
11 Szeląg Grzegorz 2006 7
13 Barchoń Jan 2007 6

Młodzik - K (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Szumańska Joanna 2005 18
2 Hołówka Urszula 2005 16
6 Gmur Natasza 2005 11.5
7 Spurtacz Daniela 2005 10.5
8 Grzejdziak Alicja 2005 9.5

Młodzik - M (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Szeląg Piotr 2004 18
2 Kierkowski Juliusz 2004 16
3 Bryk Bernard 2005 14.5
4 Matejek Michał 2005 13.5
5 Hakizimana Antoni 2005 12.5
8 Ciałowicz Antoni 2004 9.5
9 Czerwiński Karol 2005 8.5

Junior Młodszy - K (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Wójcik Aleksandra 2003 18
2