Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:

XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR

Miejsce: CSN Szczęśliwice

Data: 2017-11-18

Startowało zawodników z WKN: 61

Klasa: B

Wyniki

Dzieci Młodsze - K (2011 - 2010)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
dsq Kiepiel Hanna 2010 -

Dzieci Młodsze - M (2011 - 2010)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
3 Kosak Szymon 2010 14.5
4 Moritz Ignacy 2010 13.5
dsq Dąbrowski Piotr 2010 -

Dzieci - K (2009 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
4 Bączkowska Eliza 2008 13.5
5 Cichal Julia 2008 12.5
9 Gełeta Maja 2008 8.5
13 Moritz Helena 2009 6
14 Mostowska Nina 2009 5.5
19 Turmińska Kalina 2009 4
dsq Sińska Hanna 2008 -

Dzieci - M (2009 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Miłosz Jan 2009 16
3 Bujnowski Aleksander 2008 14.5
11 Masztakowski Franciszek 2009 7
12 Pytel Piotr 2008 6.5
21 Pacynko David 2008 4
20 Hakizimana Jan 2009 4
19 Bartler Adam 2008 4

Dzieci Starsze - K (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Dębicka Karolina 2006 16
3 Kostyra Joanna 2006 14.5
4 Rodawska Hanna 2006 13.5
5 Macyszyn Alicja 2007 12.5
7 Boryczka Matylda 2006 10.5
9 Miłosz Zofia 2006 8.5
11 Bubieńczyk Zofia 2006 7
12 Masztakowska Julia 2006 6.5
14 Wojtasik Wiktoria 2007 5.5

Dzieci Starsze - M (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Szeląg Grzegorz 2006 16
4 Nakwaski Michał 2006 13.5
7 Dziedzic Karol 2006 10.5
9 Michałowski Beniamin 2007 8.5
11 Bączkowski Bartosz 2006 7
12 Jaworski Krystian 2007 6.5
dsq Borkowski Maciej 2006 -

Młodzik - K (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
3 Hołówka Urszula 2005 14.5
4 Bartkowska Iga 2004 13.5
7 Szumańska Joanna 2005 10.5
8 Cieśla Maja 2004 9.5
10 Gmur Natasza 2005 7.5
15 Spurtacz Daniela 2005 5

Młodzik - M (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Ożga-Grzegorzewski Maciej 2004 16
3 Szeląg Piotr 2004 14.5
4 Bryk Bernard 2005 13.5
6 Bors Iwo 2005 11.5
8 Bańkowski Antoni 2004 9.5
10 Wojtasik Wojciech 2005 7.5
11 Hakizimana Antoni 2005 7
12 Macyszyn Maksymilian 2004 6.5
13 Matejek Michał 2005 6
15 Ciałowicz Antoni 2004 5

Junior Młodszy - K (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Wójcik Aleksandra 2003 18
2 Bogucka Melania 2002 16
3