Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:

XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS

Miejsce: CSN Szczęśliwice

Data: 2017-11-18

Startowało zawodników z WKN: 64

Klasa: B

Wyniki

Krasnale - K (2017 - 2012)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Kosak Anna 2012 18

Krasnale - M (2017 - 2012)
Miejsce Nazwisko Imie Rocznik Punkty
dsq Mostowski Leon 2012 -

Dzieci Młodsze - K (2011 - 2010)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
32 Kiepiel Hanna 2010 2

Dzieci Młodsze - M (2011 - 2010)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
3 Kosak Szymon 2010 14.5
7 Moritz Ignacy 2010 10.5
15 Dąbrowski Piotr 2010 5
18 Bagłaj Franciszek 2010 4.5

Dzieci - K (2009 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Bączkowska Eliza 2008 18
3 Gełeta Maja 2008 14.5
8 Cichal Julia 2008 9.5
11 Moritz Helena 2009 7
12 Sińska Hanna 2008 6.5
20 Turmińska Kalina 2009 4
dsq Mostowska Nina 2009 -

Dzieci - M (2009 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Miłosz Jan 2009 18
8 Masztakowski Franciszek 2009 9.5
10 Pytel Piotr 2008 7.5
11 Bujnowski Aleksander 2008 7
17 Bartler Adam 2008 4.5
21 Pacynko David 2008 4
20 Hakizimana Jan 2009 4

Dzieci Starsze - K (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Kostyra Joanna 2006 18
2 Dębicka Karolina 2006 16
4 Macyszyn Alicja 2007 13.5
8 Boryczka Matylda 2006 9.5
9 Miłosz Zofia 2006 8.5
10 Rodawska Hanna 2006 7.5
11 Bubieńczyk Zofia 2006 7
12 Masztakowska Julia 2006 6.5
13 Wojtasik Wiktoria 2007 6

Dzieci Starsze - M (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Szeląg Grzegorz 2006 18
2 Bączkowski Bartosz 2006 16
4 Nakwaski Michał 2006 13.5
7 Michałowski Beniamin 2007 10.5
9 Dziedzic Karol 2006 8.5
12 Borkowski Maciej 2006 6.5
13 Jaworski Krystian 2007 6

Młodzik - K (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Szumańska Joanna 2005 16
3 Hołówka Urszula 2005 14.5
4 Bartkowska Iga 2004 13.5
5 Cieśla Maja 2004 12.5
9 Gmur Natasza 2005 8.5
13 Spurtacz Daniela 2005 6

Młodzik - M (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ożga-Grzegorzewski Maciej 2004 18
2 Szeląg Piotr 2004 16
4 Bryk Bernard 2005 13.5
5 Bańkowski Antoni 2004 12.5
7 Hakizimana Antoni 2005 10.5
8 Bors Iwo 2005 9.5
10 Matejek Michał 2005 7.5
12 Wojtasik Wojciech 2005 6.5
13 Macyszyn Maksymilian 2004 6
14 Ciałowicz Antoni 2004 5.5

Junior Młodszy - K (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Wójcik Aleksandra 2003 18
2 Michałowska Aleksandra 2003 16
3 Dominiewska Joanna 2002 14.5
4 Bogucka Melania 2002 13.5
5 Solecka Hanna 2003 12.5
6 Bubieńczyk