Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:

XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race

Miejsce: CSN Szczęśliwice

Data: 2016-12-03

Startowało zawodników z WKN: 52

Klasa: B

Wyniki

Dzieci Młodsze - K (2010 - 2009)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
8 Dębicka Magdalena 2009 9.5

Dzieci Młodsze - M (2010 - 2009)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Miłosz Jan 2009 18
dnf Hakizimana Jan 2009 -
dsq Masztakowski Franciszek 2009 -

Dzieci - K (2008 - 2007)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Bączkowska Eliza 2008 18
2 Macyszyn Alicja 2007 16
7 Gełeta Maja 2008 10.5
9 Wojtasik Wiktoria 2007 8.5
13 Sińska Hanna 2008 6

Dzieci - M (2008 - 2007)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
3 Michałowski Beniamin 2007 14.5
6 Barchoń Jan 2007 11.5
8 Pytel Piotr 2008 9.5
12 Bartler Adam 2008 6.5
16 Hakizimana Henryk 2007 4.5
dsq Bujnowski Aleksander 2008 -

Dzieci Starsze - K (2006 - 2005)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Hołówka Urszula 2005 18
2 Dębicka Karolina 2006 16
3 Szumańska Joanna 2005 14.5
6 Modzelewska Nina 2006 11.5
8 Korczak Luiza 2006 9.5
14 Gmur Natasza 2005 5.5
16 Masztakowska Julia 2006 4.5
dsq Bubieńczyk Zofia 2006 -
dsq Miłosz Zofia 2006 -

Dzieci Starsze - M (2006 - 2005)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Bryk Bernard 2005 18
3 Nakwaski Michał 2006 14.5
5 Bors Iwo 2005 12.5
6 Matejek Michał 2005 11.5
7 Dziedzic Karol 2006 10.5
8 Hakizimana Antoni 2005 9.5
9 Bączkowski Bartosz 2006 8.5
11 Modzelewski Franciszek 2006 7
14 Szeląg Grzegorz 2006 5.5
dsq Wojtasik Wojciech 2005 -

Młodzik - K (2004 - 2003)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Wójcik Aleksandra 2003 18
2 Bubieńczyk Aleksandra 2003 16
4 Michałowska Aleksandra 2003 13.5
6 Szumańska Julia 2003 11.5

Młodzik - M (2004 - 2003)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ejchart Tadeusz 2003 18
3 Bartler Jakub 2003 14.5
5 Wawrzyniak Mateusz 2004 12.5
6 Kierkowski Juliusz 2004 11.5
7 Bartler Michał 2003 10.5
8 Bartczak Leopold 2004 9.5
9 Bańkowski Antoni 2004 8.5
13 Wewiórski Adam 2004 6
dsq Macyszyn Maksymilian 2004 -

Junior Młodszy - K (2002 - 2001)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Bogucka Melania 2002 16
3 Dominiewska Joanna 2002 14.5

Junior Młodszy - M (2002 - 2001)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Olszewski Filip 2001 18
2 Sosnowski