Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:

XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race

Miejsce: CSN Szczęśliwice

Data: 2016-11-19

Startowało zawodników z WKN: 57

Klasa: B

Wyniki

Dzieci Młodsze - K (2010 - 2009)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Dębicka Magdalena 2009 18
4 Chmielewska Katarzyna 2009 13.5
dsq Wewiórska Lena 2009 -

Dzieci Młodsze - M (2010 - 2009)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Miłosz Jan 2009 18
4 Hakizimana Jan 2009 13.5
dsq Guziak Igor 2010 -

Dzieci - K (2008 - 2007)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Bączkowska Eliza 2008 16
6 Macyszyn Alicja 2007 11.5
7 Gełeta Maja 2008 10.5
8 Wojtasik Wiktoria 2007 9.5
14 Pacałowska Kaja 2008 5.5

Dzieci - M (2008 - 2007)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
7 Michałowski Beniamin 2007 10.5
11 Pytel Piotr 2008 7
13 Chmielewski Kazimierz 2007 6
15 Barchoń Jan 2007 5
21 Bartler Adam 2008 4
dsq Bujnowski Aleksander 2008 -

Dzieci Starsze - K (2006 - 2005)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Hołówka Urszula 2005 18
3 Szumańska Joanna 2005 14.5
4 Dębicka Karolina 2006 13.5
6 Boryczka Matylda 2006 11.5
7 Korczak Luiza 2006 10.5
8 Miłosz Zofia 2006 9.5
12 Zalewska Helena 2006 6.5
13 Modzelewska Nina 2006 6
17 Masztakowska Julia 2006 4.5
19 Gmur Natasza 2005 4

Dzieci Starsze - M (2006 - 2005)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Bryk Bernard 2005 18
2 Szeląg Grzegorz 2006 16
3 Bors Iwo 2005 14.5
4 Hakizimana Antoni 2005 13.5
5 Nakwaski Michał 2006 12.5
7 Wojtasik Wojciech 2005 10.5
8 Modzelewski Franciszek 2006 9.5
8 Bączkowski Bartosz 2006 9.5
13 Matejek Michał 2005 6
14 Trzynski Borys 2006 5.5
15 Dziedzic Karol 2006 5

Młodzik - K (2004 - 2003)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Wójcik Aleksandra 2003 16
4 Bubieńczyk Aleksandra 2003 13.5
5 Michałowska Aleksandra 2003 12.5
7 Bartkowska Iga 2004 10.5
9 Solecka Hanna 2003 8.5
10 Szumańska Julia 2003 7.5

Młodzik - M (2004 - 2003)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ejchart Tadeusz 2003 18
2 Kierkowski Juliusz 2004 16
3 Ożga-Grzegorzewski Maciej 2004 14.5
7 Bartler Jakub 2003 10.5
8 Wawrzyniak Mateusz 2004 9.5
9 Bartler Michał 2003 8.5
13 Wewiórski Adam 2004 6

Junior Młodszy - K (2002 - 2001)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Bogucka Melania 2002 16