Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:

XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant

Miejsce: Szczęśliwice

Data: 2015-11-21

Startowało zawodników z WKN: 64

Klasa: B

Wyniki

Krasnale - K (2015 - 2010)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
dsq Lewińska Maria 2011 -

Krasnale - M (2015 - 2010)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
3 Guziak Igor 2010 14.5
7 Moritz Ignacy 2010 10.5
8 Miłosz Feliks 2011 9.5

Dzieci Młodsze - K (2009 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Gełeta Maja 2008 18
5 Bączkowska Eliza 2008 12.5
7 Zalewska Zofia 2008 10.5
15 Moritz Helena 2009 5

Dzieci Młodsze - M (2009 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Miłosz Jan 2009 16
3 Bujnowski Aleksander 2008 14.5
11 Lewiński Franciszek 2009 7
13 Masztakowski Franciszek 2009 6
20 Chyliński Kajetan 2009 4

Dzieci - K (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
4 Strychowska Helena 2006 13.5
5 Miłosz Zofia 2006 12.5
6 Rodawska Hanna 2006 11.5
8 Macyszyn Alicja 2007 9.5
10 Bubieńczyk Zofia 2006 7.5
11 Boryczka Matylda 2006 7
14 Masztakowska Julia 2006 5.5
15 Zalewska Helena 2006 5
16 Modzelewska Nina 2006 4.5
19 Korczak Luiza 2006 4
21 Goździewińska Jagoda 2007 4
22 Parnas Nina 2007 3.5
28 Komorowska Nikola 2006 2.5

Dzieci - M (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Burkiewicz Bartosz 2006 18
5 Nakwaski Michał 2006 12.5
6 Modzelewski Franciszek 2006 11.5
8 Bączkowski Bartosz 2006 9.5
9 Trzynski Borys 2006 8.5
11 Michałowski Beniamin 2007 7
13 Szeląg Grzegorz 2006 6
14 Gołębicki Jeremi 2006 5.5
15 Barchoń Jan 2007 5
19 Chmielewski Kazimierz 2007 4

Dzieci Starsze - K (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
5 Szumańska Joanna 2005 12.5
11 Goździewińska Kalina 2005 7

Dzieci Starsze - M (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Ożga-Grzegorzewski Maciej 2004 16
3 Bryk Bernard 2005 14.5
4 Bors Iwo 2005 13.5
5 Wawrzyniak Mateusz 2004 12.5
6 Kierkowski Juliusz 2004 11.5
9 Wójcik Piotr 2005 8.5
11 Bańkowski Antoni 2004 7
16 Macyszyn Maksymilian 2004 4.5
19 Matejek Michał 2005 4

Młodzik - K (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Rewerelli Melania 2002 16
3 Bubieńczyk Aleksandra 2003 14.5
4 Michałowska Aleksandra 2003 13.5
5 Bogucka Melania 2002 12.5
6 Wójcik Aleksandra 2003 11.5
7 Solecka Hanna 2003 10.5
10 Dudziuk Katarzyna 2003 7.5
11 Szumańska Julia 2003 7

Młodzik - M (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Zalewski Szymon 2002 16
3 Ejchart Tadeusz 2003 14.5
6 Bartler Michał 2003 11.5
7 Bartler Jakub 2003 10.5
8 Dudziuk Piotr 2003 9.5