Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:

XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race

Miejsce: Szczęśliwice

Data: 2015-10-10

Startowało zawodników z WKN: 57

Klasa: B

Wyniki

Dzieci Młodsze - K (2009 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Bączkowska Eliza 2008 16
6 Zalewska Zofia 2008 11.5
7 Sińska Hanna 2008 10.5
dsq Gełeta Maja 2008 -

Dzieci Młodsze - M (2009 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
10 Bujnowski Aleksander 2008 7.5
11 Lewiński Franciszek 2009 7
dsq Hakizimana Jan 2009 -
dsq Miłosz Jan 2009 -

Dzieci - K (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Komorowska Nikola 2006 18
4 Boryczka Matylda 2006 13.5
7 Miłosz Zofia 2006 10.5
10 Macyszyn Alicja 2007 7.5
11 Korczak Luiza 2006 7
13 Modzelewska Nina 2006 6
14 Bubieńczyk Zofia 2006 5.5
15 Zalewska Helena 2006 5
18 Goździewińska Jagoda 2007 4.5
20 Rodawska Hanna 2006 4
26 Parnas Nina 2007 3

Dzieci - M (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Szeląg Grzegorz 2006 18
7 Guziak Hubert 2007 10.5
8 Bączkowski Bartosz 2006 9.5
9 Strychowski Stanisław 2006 8.5
12 Nakwaski Michał 2006 6.5
14 Barchoń Jan 2007 5.5
15 Burkiewicz Bartosz 2006 5
16 Chmielewski Kazimierz 2007 4.5

Dzieci Starsze - K (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
5 Szumańska Joanna 2005 12.5
6 Bartkowska Iga 2004 11.5
7 Goździewińska Kalina 2005 10.5

Dzieci Starsze - M (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ożga-Grzegorzewski Maciej 2004 18
2 Kierkowski Juliusz 2004 16
5 Bryk Bernard 2005 12.5
6 Wawrzyniak Mateusz 2004 11.5
8 Szeląg Piotr 2004 9.5
9 Bors Iwo 2005 8.5
11 Bańkowski Antoni 2004 7
13 Hakizimana Antoni 2005 6
15 Ciałowicz Antoni 2004 5
19 Wójcik Piotr 2005 4
23 Matejek Michał 2005 3.5
22 Macyszyn Maksymilian 2004 3.5

Młodzik - K (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Wójcik Aleksandra 2003 18
3 Rewerelli Melania 2002 14.5
4 Bubieńczyk Aleksandra 2003 13.5
5 Dudziuk Katarzyna 2003 12.5
7 Dominiewska Joanna 2002 10.5
8 Michałowska Aleksandra 2003 9.5
9 Solecka Hanna 2003 8.5
11 Wawrzyniak Ewelina 2002 7

Młodzik - M (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ejchart Tadeusz 2003 18
2 Zalewski Szymon 2002 16
4 Dudziuk Piotr 2003 13.5
7 Bartler