Proszę czekać ładowanie rankingu
WKN Ranking
Sezon 2017/2018
Pokaż sezon:

XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race

Miejsce: Szczęśliwice

Data: 2015-09-19

Startowało zawodników z WKN: 65

Klasa: B

Wyniki

Dzieci Młodsze - K (2009 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Bączkowska Eliza 2008 18
9 Sińska Hanna 2008 8.5
dsq Gełeta Maja 2008 -
dsq Pacałowska Kaja 2008 -

Dzieci Młodsze - M (2009 - 2008)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
5 Bujnowski Aleksander 2008 12.5
6 Miłosz Jan 2009 11.5
11 Masztakowski Franciszek 2009 7
12 Lewiński Franciszek 2009 6.5
16 Hakizimana Jan 2009 4.5
dsq Bartler Adam 2008 -

Dzieci - K (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
6 Modzelewska Nina 2006 11.5
10 Parnas Nina 2007 7.5
10 Komorowska Nikola 2006 7.5
13 Miłosz Zofia 2006 6
18 Korczak Luiza 2006 4.5
16 Brudnicka Amelia 2006 4.5
21 Goździewińska Jagoda 2007 4
23 Bubieńczyk Zofia 2006 3.5
dsq Masztakowska Julia 2006 -

Dzieci - M (2007 - 2006)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Szeląg Grzegorz 2006 18
2 Burkiewicz Bartosz 2006 16
6 Michałowski Beniamin 2007 11.5
8 Guziak Hubert 2007 9.5
9 Bączkowski Bartosz 2006 8.5
10 Modzelewski Franciszek 2006 7.5
11 Chmielewski Kazimierz 2007 7
13 Nakwaski Michał 2006 6
17 Hakizimana Henryk 2007 4.5

Dzieci Starsze - K (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
5 Szumańska Joanna 2005 12.5
10 Bartkowska Iga 2004 7.5
12 Goździewińska Kalina 2005 6.5
14 Pacałowska Nina 2005 5.5

Dzieci Starsze - M (2005 - 2004)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ożga-Grzegorzewski Maciej 2004 18
2 Wawrzyniak Mateusz 2004 16
3 Kierkowski Juliusz 2004 14.5
6 Wójcik Piotr 2005 11.5
7 Bryk Bernard 2005 10.5
9 Ciałowicz Antoni 2004 8.5
10 Szeląg Piotr 2004 7.5
12 Bors Iwo 2005 6.5
13 Hakizimana Antoni 2005 6
14 Matejek Michał 2005 5.5
17 Bańkowski Antoni 2004 4.5
18 Bartczak Leopold 2004 4.5
21 Macyszyn Maksymilian 2004 4

Młodzik - K (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
2 Wójcik Aleksandra 2003 16
3 Bogucka Melania 2002 14.5
4 Bubieńczyk Aleksandra 2003 13.5
5 Michałowska Aleksandra 2003 12.5
6 Ratajczyk Karolina 2003 11.5
7 Wawrzyniak Ewelina 2002 10.5
8 Pacałowska Pola 2002 9.5
9 Wierzbik Martyna 2003 8.5
10 Dominiewska Joanna 2002 7.5
11 Solecka Hanna 2003 7
12 Dudziuk Katarzyna 2003 6.5
dsq Szumańska Julia 2003 -

Młodzik - M (2003 - 2002)
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Punkty
1 Ejchart Tadeusz 2003 18
2 Zalewski Szymon 2002 16
6 Dudziuk Piotr 2003 11.5
8 Bartler Michał 2003 9.5
9 Bartler Jakub 2003 8.5

Junior Młodszy - M (2001 - 2000)
Miejsce